Inkontinence měsíc po porodu

Anonymní
27.9.20 09:01

Inkontinence po porodů měsíc

Ahoj sem zhurba měsíc po porodu,
A objevila se mi inkontinence byla sem s tím u Dr. A ten říkal že mám posilovat pánevní dno, a že si mám kdyžtak koupit nějaké inkontinenční pomůcky na případné nehody,
Byla sem v lékárně a tam mi dali jakýsi plenkové kalhotky něco jak je Pampers pants akorát větší velikosti…
A tak se chci zeptat, jak se mám oblékat aby to kdyžtak nešlo vidět?
Děkuji za každou radu,
A omlouvám se za anonym :*

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
805
27.9.20 09:06

Taky jsem byla po porodu pocuranek :-) nosila bych volnejsi obleceni. Jinak teda me hodne pomohlo nosit venusiny kulicky. Zadna exploze se teda nekonala, ale zase se diky tomu dnes nemusim bat kychnout nebo zakaslat :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.9.20 09:29

@TeSudička jak často si ke nosila?

• Citovat
  • Nahlásit
13794
27.9.20 09:32

Já jsem nosila jen vložky. Nestačili by ti? A cvičila jsem jógu, mojžíšovou a Ivu Fiš.
Postupně se to zlepšilo. Teď si můžu i lehce odkašlat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13794
27.9.20 09:34

@TeSudička
A jak se nosí? Jen si je tam dáš a chodíš? Nebo nějak cvičíš? Já je doma mám, ale ještě jsem to nezkusila. Na cvičení :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.9.20 09:37

@Netopirek vložky mě protékaly bokem

• Citovat
  • Nahlásit
9364
27.9.20 10:07

Holky a co takové ty menstruační kalhotky? S vložkou dohromady? Nestačilo by to?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3423
27.9.20 10:21

@TeSudička

Tak to by mě taky zajímalo - jak ty kuličky. Četla jsem, že mají pomáhat posilovat pánevní dno, ale nevyzkoušela jsem.
Nosila jsi je normálně přes den? Jakou velikost?

@Tarinka

Ty jsi dobrá :palec: Ty menstruační kalhotky jsou možná dobrý nápad a mě by to vůbec netrklo! Otázka je, kolik toho udrží. Každopádně za pokus to stojí, řekla bych.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9364
27.9.20 10:23
@Whitedog píše:
@TeSudička

Tak to by mě taky zajímalo - jak ty kuličky. Četla jsem, že mají pomáhat posilovat pánevní dno, ale nevyzkoušela jsem.
Nosila jsi je normálně přes den? Jakou velikost?

@Tarinka

Ty jsi dobrá :palec: Ty menstruační kalhotky jsou možná dobrý nápad a mě by to vůbec netrklo! Otázka je, kolik toho udrží. Každopádně za pokus to stojí, řekla bych.

No u těch na silnější menstruaci je napsáno že můžou být i při inkontinenci, ale asi to nebude nic zázračného, ale dohromady s vložkou by to mohlo fungovat, taková pojistka, vložka možná bez křidélek, aby to po tom křidélku nevyteklo ven :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.9.20 10:38

@Tarinka možná bych to taky zksulia

• Citovat
  • Nahlásit
48
27.9.20 10:39

Možná to bude znít blbě ale kdyžtak přez ty kalhotové pleny kup si menší velikost pánských boxirek a ty to parádně zakryjí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3423
27.9.20 10:41

@Tarinka

A zkoušela jsi je někdy?

Když jsem o nich četla poprvé, tak se mi ten nápad líbil. Ale nějak si nedovedu představit, že teču někam do kalhotek jen tak, že to nevyteče, ale hlavně, že to tam třeba celý den je… tahle představa se mi přímo ekluje. A vzhledem k pořizovací ceně, která není úplně nízká, jsem to zavrhla.
No ale fakt je, že inkontinence mě nenapadla - a mohlo by to být řešení třeba na ples, badminton nebo tak.
Tak možná napíšu ježíškovi ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
805
27.9.20 11:37
@Anonymní píše:
@TeSudička jak často si ke nosila?

@Netopirek Holky normalne jsem si je dala a sla trebas uklizet, nebo varit a po tom, co hsem zjistila, ze to semnou nedela nic, k cemu jsou primarne urceny, tak jsem si je brala i na kratky prochazky :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10016
27.9.20 12:52

Zakladatelko, určitě posilovat pánevní dno. Buď můžeš sama, jestli Ti to jde, nebo jsou různé pomůcky, existuje na to i jedna varianta Aniballu. A případně se tím zabývají i někteří fyzioterapeuti, kdy to bylo hodně vážné…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.9.20 13:12

@Ba-stet
Díky

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu