Inofolic a bolest podbřišku

8
20.2.21 04:17

Inofolic a bolest podbřišku

Zdravím, beru inofolic druhý cyklus. První byl celkem v pohodě, jen klasická bolest kolem ovu. Ale tenhle měsíc je to hrozný. Od menstruace mě děsně bolí podbřišek, jako bych to měla znova dostat. Jde mi to do ledvin a kříže, budí mě to ze spaní. Na gyndu jsem objednaná na úterý, teď tam moje mudr nebyla. Do menstruace mi zbývá cca 13 dní. Zajímalo by mě, zda to některá z vás měla taky tak. Na netu jsem se toho moc nedočetla, jen o bolestech kolem ovu. Jinak zánět močáku to není, zkoušela jsem si dělat doma papírový test a nic na něm nebylo, žádná bílkovina ani krev. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
231
27.2.21 10:34

Ahojky. Já brala Inofolic na podzim. Mám za to, že mi spíš, než upravil cyklus (hormony), tak rozhodil. Od ovulace jsem měla jemné píchání v podbřišku. Až to bylo chvílemi nepříjemné. Jakmile jsem vysadila, tak bolesti přestaly jako na lusknutí prstu.
Změnila jsem na jinou značku Myo Inositolu a bylo vše ok.
Jak to u Tebe dopadlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
28.2.21 20:54

Ahoj, u mě zatím nijak. Mudr onemocněla, tak jsem se musela předobjednat. :? S jinou mudr to řešit nechci, tak ještě tři týdny vydržím. Jinak do menses mám 5 dní a už dva dny mě bolí břicho, jako bych to měla dostat. Štve mě to, stojí to docela dost a ještě takový problémy. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
231
28.2.21 20:59

@ScRiBbLe A Mudr Ti řekla, že musíš přímo Inofolic?
Ono je totiž spousta produktů, které obsahují stejné množství Myo Inositolu jako Inofolic. Ten je fakt hrozně drahej. Jako ostatní taky, jen o něco míň a ještě mi po nich nebylo špatně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
28.2.21 22:00

Doporučila mi ho, že se jí osvědčil, když se nedařilo otěhotnět. I když u nás je to asi bez významu, partner má horší spermio. Ale chtěli jsme to zkusit ještě před Carem. :) Zkusím kouknout po něčem jiném, takový bolesti mi za to nestojí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat