Reklama

Inofolic x Gynex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bajam
Kecalka 139 příspěvků 20.08.18 12:21
inofolic x gynex

Ahoj holky, na zacatku roku mi doktorka zjistila ze nemivam ovulaci. Doporucila mi inofolic v kombinaci s gynexem…cyklus se upravil a ovulace probihala…inofolic jsem brala asi jen mesic a gynex beru od te doby porad…ted me zas zjistila ze ovulace asi neprobiha kazdej mesic…doporucila mi uzivat inofolic nebo gynex (ne oboje) tak nevim k cemu se priklonit, jake mate zkusenosti vy? Co pomohlo vam? Diky ;)

Reklama

Reakce:

MartinaCV
Kelišová 6540 příspěvků 20.08.18 12:32

Nechápu, jedno nevylučuje druhé, naopak je to vhodná kombinace. Já beru Gynex + Nosifol forte duo active, to je něco jako Inofolic. Každé má jinou funci.

bajam
Kecalka 139 příspěvků 20.08.18 12:35

@MartinaCV gynex pravidelnost cyklu a inofolic podporeni ovulace? Nebo…?

andelka83
Neúnavná pisatelka 19347 příspěvků 20.08.18 12:44

Bralae bych klidně obojí.

MartinaCV
Kelišová 6540 příspěvků 20.08.18 13:18
@bajam píše:
@MartinaCV gynex pravidelnost cyklu a inofolic podporeni ovulace? Nebo…?

Gynex pravidelnost cyklu, podpora ovulace, vyvážené hladiny hormonů. Velmi účinný preparát, sama ho beru. Inofolic na kvalitu vajíček.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama