Inofolic x Gynex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bajam
Kecalka 140 příspěvků 20.08.18 12:21
inofolic x gynex

Ahoj holky, na zacatku roku mi doktorka zjistila ze nemivam ovulaci. Doporucila mi inofolic v kombinaci s gynexem…cyklus se upravil a ovulace probihala…inofolic jsem brala asi jen mesic a gynex beru od te doby porad…ted me zas zjistila ze ovulace asi neprobiha kazdej mesic…doporucila mi uzivat inofolic nebo gynex (ne oboje) tak nevim k cemu se priklonit, jake mate zkusenosti vy? Co pomohlo vam? Diky ;)

Reakce:

MartinaCV
Kelišová 6702 příspěvků 20.08.18 12:32

Nechápu, jedno nevylučuje druhé, naopak je to vhodná kombinace. Já beru Gynex + Nosifol forte duo active, to je něco jako Inofolic. Každé má jinou funci.

bajam
Kecalka 140 příspěvků 20.08.18 12:35

@MartinaCV gynex pravidelnost cyklu a inofolic podporeni ovulace? Nebo…?

andelka83
Neúnavná pisatelka 19962 příspěvků 20.08.18 12:44

Bralae bych klidně obojí.

MartinaCV
Kelišová 6702 příspěvků 20.08.18 13:18
@bajam píše:
@MartinaCV gynex pravidelnost cyklu a inofolic podporeni ovulace? Nebo…?

Gynex pravidelnost cyklu, podpora ovulace, vyvážené hladiny hormonů. Velmi účinný preparát, sama ho beru. Inofolic na kvalitu vajíček.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.18 13:10

Já mám tedy zkušenosti s obojím a po Gynexu jsem na sobě nepozorovala vůbec žádné změny. Inofolic mi pomohl obnovit cyklus po vysazení antikoncepce a přestaly se mi dělat cysty, které mi dělaly dost problémy.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepkova čtvrtá kniha: Z honoráře se vám protočí panenky, není to ale málo?

Klesla cena Tomáše Řepky na trhu? Vypadá to tak. Podle informací Expresu... číst dále >

Všechny 4 děti musely do karantény, popsala domácí lazaret Abbasová

Zvládnout čtyři děti, z nichž jednomu je něco málo přes rok a dvojčata se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

VIDEO: Hadašová a Průšová v plavkách se odvázaly na přehlídkovém mole

Léto je sice v nedohlednu, ale to neznamená, že bychom museli nechat plavky... číst dále >