Insolovence - jednání se správcem

Anonymní
17.6.20 23:16

Insolovence - jednání se správcem

Ahoj, v pátek mám schůzku se správcem. Nevím co od toho čekat? Nebo jak se připravit.. Děkuji za pomoc

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1368
17.6.20 23:57

Bude nejspíš řešit majetkové a rodinné poměry, hlavně co se změnilo od doby podání návrhu, takže jej dobré mít připravené doklady o příjmu (výplatní pásky, rozhodnutí o soc. dávkách apod.) Pak se budete vyjadřovat k přihláškám pohledávek, takže se na ně podívejte do rejstříku, jestli se všemi souhlasíte. Můžete se podívat do insolvenčního rejstříku, jak vypadá Záznam z jednání s dlužníkem, Zpráva pro oddlužení atd. vypracovaný Vaším správcem u jiných dlužníků, to Vás navede:
https://isir.justice.cz/…znamFiltr.do tady si najdete svého správce a dole kliknete na kolonku „řízení v nichž je ustanoven a nezproštěn“, dorolujete někam dolů do řízení z roku 2019 nebo 2020 (po novele) a u těch dlužníků to najdete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.6.20 21:24

@jezz1e Děkuju
Mám nárok na snížené splátky? Má ID.

• Nahlásit
  • Citovat
1368
18.6.20 22:30

Jen kvůli ID nárok na snížení není. Rozhodující je spíš to, zda máte zvýšené náklady na živobytí. Tedy například zda musíte doplácet léky, lázně apod. Obvykle se v takovém případě posuzuje příjem a výdaje celé domácnosti a taky přiměřenost těch výdajů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.6.20 03:58

@jezz1e
Platim 5000,– najem 4500 vydaje okolo meli by srazet 3200 - 3800 skoro nic mi nezbyde. Nemuzu najit praci. Snazim se co to jde. Odeslala jsem cca 400 nabidek od listopadu 2019 a furt nic.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
19.6.20 03:59

@jezz1e
5000 najem
4500 vydaje

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu