Insolvence a úroky

Anonymní
9.9.21 17:11

Insolvence a úroky

Zdravím :mavam: máme zažádáno o insolvenci s tím, že teď běží 2 měsíční lhůta přihlášek :) veškeré půjčky byly pozastaveny a odebrány takže banky o bankrotu vědí, ale žádná se ještě nepřihlásila :nevim: běží po dobu těch dvouch měsíců úroky? Myslím si, že se přihlásí až na konci aby naskakaly co největší úroky :nevim: :potlesk:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9.9.21 17:33
@Anonymní píše:
Zdravím :mavam: máme zažádáno o insolvenci s tím, že teď běží 2 měsíční lhůta přihlášek :) veškeré půjčky byly pozastaveny a odebrány takže banky o bankrotu vědí, ale žádná se ještě nepřihlásila :nevim: běží po dobu těch dvouch měsíců úroky? Myslím si, že se přihlásí až na konci aby naskakaly co největší úroky :nevim: :potlesk:

Bohuzel nebezi. Uprimne doufam, ze ti ji neschvali a nebo zrusi. Jit do insolvence a hned premyslet, abych zaplatil co nejmin…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.9.21 17:44

@Zahradnice Roku Takhle to, ale myšleno nebylo :zed: jen mi přišlo divné, že se splátky a půjčky stoply, ale nikdo se nepřihlásil :zed: proto se ptám, protože pak by to dávalo logiku :zed: nic víc a nic míň i kdyby úroky skákaly tak s tím nic neudělám :zed: nikde jsem nepsala, že chci platit co nejmíň byla to jen otázka normálně položená :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
9.9.21 17:56
@Anonymní píše:
@Zahradnice Roku Takhle to, ale myšleno nebylo :zed: jen mi přišlo divné, že se splátky a půjčky stoply, ale nikdo se nepřihlásil :zed: proto se ptám, protože pak by to dávalo logiku :zed: nic víc a nic míň i kdyby úroky skákaly tak s tím nic neudělám :zed: nikde jsem nepsala, že chci platit co nejmíň byla to jen otázka normálně položená :zed:

Proto smutnej smajlik, ze pobezi uroky? A ne jak rikam bohuzel nebezi…

Navic to, ze to nemas jeste zverejnene neznamena, ze to neni prihlasene. Vetsina soudu nezverejnuje hned. Kdyz maji malo lidi nebo byl covid litali prihlasky jeste treba i mesic po terminu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.9.21 18:00

@Zahradnice Roku a kde mám smutného smajlíka? Mám tam tleskajiciho a toho jakože "nevím " :zed: žádného smutného smajlíka nevidím :zed: jen se na to ptám, protože dvě přihlášky už tam máme :palec: proto se ptám :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
9731
9.9.21 18:21
@Anonymní píše:
Zdravím :mavam: máme zažádáno o insolvenci s tím, že teď běží 2 měsíční lhůta přihlášek :) veškeré půjčky byly pozastaveny a odebrány takže banky o bankrotu vědí, ale žádná se ještě nepřihlásila :nevim: běží po dobu těch dvouch měsíců úroky? Myslím si, že se přihlásí až na konci aby naskakaly co největší úroky :nevim: :potlesk:

Neběží. A přihlásit se mají čas do konce té lhůty. Vůbec bych se tím nezabýval dokud neuplyne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5595
9.9.21 18:34

KLID
soud neúměrné úroky stejně obvykle ruší
nic nedělej a nech běžet lhůtu, většinou je zveřejnění se zpožděním nebo až ke konci lhůty, takže se opravdu vyklidni, stejně s tím nyní už nic neuděláš a tvůj přidělený IS může některé (např. nemorální) úroky v rámci řízení napadnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35499
9.9.21 20:45
@Zahradnice Roku píše:
Proto smutnej smajlik, ze pobezi uroky? A ne jak rikam bohuzel nebezi…Navic to, ze to nemas jeste zverejnene neznamena, ze to neni prihlasene. Vetsina soudu nezverejnuje hned. Kdyz maji malo lidi nebo byl covid litali prihlasky jeste treba i mesic po terminu…

Nebuď tak přísná. Jsem ráda, že existuje pro lidi možnost oddlužení. Ona je to velká varovná i pro ty, kdo jim ty peníze napůjčoval. Problém je oboustranný. Možnost oddlužení s tím, že věřitel získá zpět naprosté minimum, je dobré, aby si více ověřovali solventnost dlužníků a nepůjčovali každé socce, která jde kolem

Úroky neběží v té lhůtě, kdy mají možnost se přihlásit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.9.21 20:50

@Pears206 proč hned urážet v podobě socek? Ne každý kdo se dostane do finanční tísni je socka :roll: nikdy nevíš co ti život přinese :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
10.9.21 14:45
@Pears206 píše:
Nebuď tak přísná. Jsem ráda, že existuje pro lidi možnost oddlužení. Ona je to velká varovná i pro ty, kdo jim ty peníze napůjčoval. Problém je oboustranný. Možnost oddlužení s tím, že věřitel získá zpět naprosté minimum, je dobré, aby si více ověřovali solventnost dlužníků a nepůjčovali každé socce, která jde kolemÚroky neběží v té lhůtě, kdy mají možnost se přihlásit.

ano odlužení muže být krok k napravení chyb, ale bohužel tadyhle ta vypočítavka to tak nevidí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.9.21 17:04

@Zahradnice Roku jsem ráda, že tu máme stále lidi s věšteckou koulí :mrgreen: :srdce: co bychom si bez nich počali :* :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
11.9.21 00:20
@Anonymní píše:
@Zahradnice Roku jsem ráda, že tu máme stále lidi s věšteckou koulí :mrgreen: :srdce: co bychom si bez nich počali :* :mrgreen:

Narozdil od tebe nejsem zadluzena a nesnazim se z toho vykroutit a taky se neschovavam za anonym

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.9.21 11:41

@Zahradnice Roku Tak hlavně, že víš, že se z toho snažím vykroutit :mrgreen: Je krásné co vše si lidé dokáží na jedné otázce vymyslet scénářů :mrgreen: Takový miluji :pankac: Mluv si co chceš :* Neznáš a soudíš takovým tleskám :potlesk: :zed: :poblion:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.9.21 21:36
@Anonymní píše:

Ja sama jsem v insolvenci a musim rict, ze me tvuj prispevek taky pripada, ze spekulujes jak zaplatit co nejmin :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.9.21 04:10
@Anonymní píše:
Ja sama jsem v insolvenci a musim rict, ze me tvuj prispevek taky pripada, ze spekulujes jak zaplatit co nejmin :nevim:

No tak to tak být, ale nemělo :zed: Mě je fakt u zadku kolik zaplatím :zed: pro mě je hlavní to zaplatit a být čistá :pankac: mě jen prostě bylo divný, že se banky nepřihlásily, když půjčky stoply a ta otázka byla položena, protože kdyby úroky běžely dávalo by to smysl, že se ještě nepřihlásily :nevim: já fakt nevím co je na tomhle ke spekulaci o tom zaplatit co nejmíň :zed: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat