Instagram - hashtagy

Anonymní
18.5.17 18:46

Instagram- hashtagy

Lidi má dcera si založila instagram a pere se s takzvanými hashtagy. Ptá se mě, ale já tomu tak h***o rozumím :D Ví jak se přidávají, ale neví zd se mohou přidat i své starší fotce co tam má a zda se to tam zobrazí (těm lidem když kliknou na to slovo)… Založila jsem to anonymně nebo kdyby to věděla byla by naštvaná… :D jak to prosím funguje? Děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5715
18.5.17 18:54

K již uloženým fotkám se dají hashtagy přidat. Klikneš na fotku a dáš „Upravit“. Můžeš pak doplnit nebo upravit popis fotky nebo právě hashtagy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
190
18.5.17 19:00
@bartsch píše:
K již uloženým fotkám se dají hashtagy přidat. Klikneš na fotku a dáš „Upravit“. Můžeš pak doplnit nebo upravit popis fotky nebo právě hashtagy.

a zobrazí se to v těch příspěvkách? myslím mezi fotkami když klikneš na ten hashtag. To by me taky zajimalo… jen u cerstvych fotek mi to slo a u starsich kdyz jsem to pridala tak ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.5.17 20:20

Hashtagy můžeš přidat k jakékoliv fotce, staré či nové. Když ale přidáš hashtag ke staré fotce a pak na ten hashtag klikneš tak se zobrazí všechny fotky na instagramu se stejným hashtagem, řadí se podle popularity a podle data, jestli na té fotce s hashtagem nemá opravdu hodně lajků tak ta fotka bude někde níž, takže možná bude muset i trochu rolovat než ji najde mezi fotkami ostatních. Doufám, že jsem to napsala srozumitelně :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.5.17 12:30
@cernobila píše:
Hashtagy můžeš přidat k jakékoliv fotce, staré či nové. Když ale přidáš hashtag ke staré fotce a pak na ten hashtag klikneš tak se zobrazí všechny fotky na instagramu se stejným hashtagem, řadí se podle popularity a podle data, jestli na té fotce s hashtagem nemá opravdu hodně lajků tak ta fotka bude někde níž, takže možná bude muset i trochu rolovat než ji najde mezi fotkami ostatních. Doufám, že jsem to napsala srozumitelně :)

Ano tak jsem to dceri vysvetlila a snad to uz chape vypadala tak :D ted jen nevi jake hashtagy k samostatným selfíckam napsat :D dekuji vam

• Nahlásit
  • Citovat
755
12.3.18 16:26

Obnovuji: prosím o radu zkušenější:-) líbí se mi používat hashtagy, ale nechci, aby se zobrazovaly na tzn. „stránce podobných hashtagů“ - ale jen lidem, kteří mají můj souhlas se sledováním instagramu. Zatím se mi nepodařilo to nikde nastavit - podle nápovědy to prý lze u každé fotky pak vymazat to sledování, ale nechci to řídit u každé fotky. Chci mít prostě soukromé hashtagy, jde to? Díky za radu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.3.18 17:57

@kittysha Soukromé hashtagy nejdou. Tak nedávej hashtagy, a budeš se prostě zobrazovat jen svým přátelům.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
755
12.3.18 19:51

@Pucalkovic Amina no zajímalo mě, jestli lze. Tak nelze a nebudu je používat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.18 17:27

Neni pravda. Pokud mas instagram ucet nastaveny jako soukromy, muzes hashtagy pouzivat bez obav.

Cimz chci rict, das li si hashtag #kocka a zkusi si ho vyhledat nekdo, kdo te nesleduje, tvoji fotku neuvidi i kdyby skakal po hlave. Kdyz stejny hashtag vyhleda nekdo z tvych followers, tak fotku najde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama