Intenzivní kopanečky - 33tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
BarunkaPažitka
Nováček 10 příspěvků 05.08.19 22:00
Intenzivní kopanečky - 33tt

Dobrý večer..
Mám dotaz ohledně prcka v bříšku.. Dnes začínám 33tt. Ráno mě chytla migréna - zvracela jsem a měla průjem. Takže jsem v sobě neudržela nic.. Odpoledne už vše bylo v pořádku, najedla jsem se, doplnila tekutiny.. Ale malej začal kopat - v sedě, v lehu.. Jediný, kdy nekope je, když stojím nebo jdu.. Kope často a večer kope vždy hodně. Ale dneska je to docela extrémní. Jak kdyby tam neustále dělal kotouly. Kopance po celém břiše.. Je pravda, že jsem vypila dnes trochu více coca-coly, pomáhá mi na migrénu a žaludek. Může být takto aktivní po coca-cole nebo může být příčina i jinde?.. Děkuji za odpověď.

Reakce:
blumen
Hvězda diskuse 54614 příspěvků 05.08.19 22:01

@BarunkaPažitka ano, klidne po te cole. Bude to dobry.

lenina
Kecalka 438 příspěvků 05.08.19 22:08

Po kofeinu určitě může být akčnější… Vždycky je možnost pro svůj klid zajet na pohotovost (a raději zbytečně plašit, než si pak něco vyčítat), ať na něj mrknou, ale ta coca cola by to mohla vysvětlit. :)

hadraplanka
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 06.08.19 06:20

To může být cokoliv, od množství cukru až prostě po fakt, že neměl svůj klid tím zvracením a podobně. Asi jako když je přetažené už narozené dítě a je vzteklé.

Váš příspěvek
Reklama