Ukažte svá těhotenská bříška

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marry01
Povídálka 47 příspěvků 05.08.19 07:08
Ukažte sva těhotenská bříška

Ahoj holky!
Mám takový dotaz, mám pocit že mi jde vidět už v 9+1 trochu těhotenské bříško.. Je to vůbec možné nebo si to namlouvam? :mavam: poslete kdyztak fotku, jestli vám jde něco vidět :palec:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
chaela
Ukecaná baba ;) 2495 příspěvků 05.08.19 07:16

Mám 2-3 týdny do porodu, vidět mi toho jde fakt hodně :) jinak v těch začátcích to bývá většinou způsobené nafouknutim. Ono to za čas splaskne a pak začne růst to právě tehotenske břicho způsobené miminem. Teď je to ještě pidi cosi schované v pánvi. Já jsem se vždy první trimestru postupně nafukovala :) pak splaskavala a az od nejakeho 17 - 20tt se pěkně kulatila.

warita
Extra třída :D 12098 příspěvků 05.08.19 07:28

Ja jsem byla u obou tehotenstvi v prvnim trimestru nafouhla jako patraci balon. Kazdy mi stale chvalil, jak je to uz pekne videt, ja uplne vrela vzteky, protoze jsem vedela, ze jedine co je videt jsou vetry. Ale rozmlouvat to nikomu nebudu.

Ja ale nikdy uz nesplaskla. Nadymani volne preslo v tehotenske bricho. Ja vypadam na 5m uz asi 3m v kuse. Ted uz ale teda v 5m jsem. Takze asi tak.

Nema smysl to resit. Bricho je takove, jake je. Ja spis nechapu diskuze, kde si maminka stezuje, ze je v 6m a neni to na ni videt. A na co si jako presne stezuje, to mi neni jasne. Ja osobne bych to velmi uvitala. A kdyby to na mne nebylo videt az do porodu, to by byla basen. Lec to nehrozi.

Kotatko03
Echt Kelišová 8876 příspěvků 05.08.19 07:39

Podle mého názoru v prvním trimestru nic vidět není, maximálně nafoukle břicho. Mne se klasické těhotenské vykouplo někdy kolem 17tt a od té doby roste a roste 8o :roll: :mrgreen:

Kriss Tina
Extra třída :D 12142 příspěvků 05.08.19 07:43

V prvním trimestru je to břicho jenom nafoukle, pak splaskne :D miminko měří pár milimetrů max centimetrů ke konci, nevím co by to břicho jako mělo zvětšovat :lol:

Russet
Neúnavná pisatelka 18250 příspěvků 05.08.19 07:53
@Marry01 píše:
Ahoj holky!
Mám takový dotaz, mám pocit že mi jde vidět už v 9+1 trochu těhotenské bříško.. Je to vůbec možné nebo si to namlouvam? :mavam: poslete kdyztak fotku, jestli vám jde něco vidět :palec:

Myslíš, že ty cca 4g a 25mm je na břichu tolik vidět?

Tiffany1
Závislačka 4631 příspěvků 05.08.19 07:59

Na mne taky nic videt nebylo. Do 7.mesice jsem vypadala, že mám špek po obědě. A když jsem chodila od 36.tt do poradny začalo mi docházet, jak malý břicho oproti ostatním mám, že jsem se doktora pak ptala, jestli je to normální a budu mit i normální dítě, pač podle toho, co vidim v čekàrně, tak porodim maximalne Barbínu od Mattela :roll: :D

ivisek85
Zasloužilá kecalka 772 příspěvků 05.08.19 08:01

Taky jsem měla trochu bříško snad od začátku těhu, ale, jak všichni píšou, bylo jen nafouklé. Každopádně „jinak nafouklé“ - nešlo ani zatáhnout a prdy jsem neměla :oops: a už nesplasklo, postupně se proměnilo v pravé těhotenské :) Byla jsem z toho trošku paf, protože u prvního těhu jsem to tak neměla, to na mě bylo vidět docela pozdě. Teď se to hodně špatně skryvalo, než jsem to chtěla oznámit. :lol:

Marry01
Povídálka 47 příspěvků 05.08.19 08:02

@Russet děloha se zvětšuje na konci 10tt je až 2× větší, ale asi to bude tím nafouknutim jak holky říkají. Strašně se těším až to půjde vidět, tak si to asi namlouvam :D

jkra
Nadpozemská drbna 29504 příspěvků 05.08.19 08:04
@Marry01 píše:
@Russet děloha se zvětšuje na konci 10tt je až 2× větší, ale asi to bude tím nafouknutim jak holky říkají. Strašně se těším až to půjde vidět, tak si to asi namlouvam :D

Na konci 10tt je to nafouknuti. U prvniho jsem byla uplne plocha do 15tt. Resis blbosti. Bricho fakt nemas.

Russet
Neúnavná pisatelka 18250 příspěvků 05.08.19 08:07
@Marry01 píše:
@Russet děloha se zvětšuje na konci 10tt je až 2× větší, ale asi to bude tím nafouknutim jak holky říkají. Strašně se těším až to půjde vidět, tak si to asi namlouvam :D

Břicha si užiješ ještě dost. Já ho měla skoro až od poloviny těhotenství. Kamarádka s úplně plochým břichem ho měla vidět dřív.

Sluníčko1511
Kecalka 256 příspěvků 05.08.19 08:17

@Tiffany1 já když šla v 37+6 do obchodu a prodavačka se mě ptala kdy to čekám nemohla uvěřit že za 14 dní :D podle slov jsem vypadala tak na 5 měsíc :D a syn měl 3150g ( 38+4)
Takže zakladatelkou každý to může mít jinak a záleží na tom jaké máš genetické předpoklady (každá jsme jiná)

Tiffany1
Závislačka 4631 příspěvků 05.08.19 08:21

@Sluníčko1511 No takhle přesně jsem to měla já. Vůbec žádný břicho. Za to pr.del, jak valach :mrgreen:. Chvilku jsem si rikala, jestli náhodou nemam dite v zadku, protoze ten rostl nepoměrně vic, nez bricho :mrgreen:

Nowena
Stálice 60 příspěvků 05.08.19 08:22

Ještě v 28tt jsem vypadala jako když to přeženu k snídani s nafukujícími potravinami. Během měsíce to pak udělalo lup a měla jsem pořádnou vanu. V prvním trimestru jsem hledala každej prd, jestli to na mě už náhodou není vidět, nebylo. A to jsem hodně hubená. Ale každá to má jinak..

Marry01
Povídálka 47 příspěvků 05.08.19 09:24

@Nowena jak už jsem psala, těším se až to půjde vidět a každý den se pozoruji jak nějaká psychopatka :D

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama