Interrupce - co dělat?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
13
22.2.12 19:06

Jsem zklamana,zklamal me clovek,o kterem jsem si myslela,ze je mi oporou,ze me miluje,ze je zodpovedny…nejak tomu nemuzu uverit:-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5345
22.2.12 19:17

Alisono, to mě mrzí :-((( třeba ještě to štěstí pocítí…ale věřím, že to zklamání v tobě zůstane.. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9446
22.2.12 20:15

Alisono to je mi líto :( . Snad se vše v dobré obrátí :hug: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1184
23.2.12 08:54

Alisono, neboj, on to určitě ještě pobere…
A kdyby ne, jsi strašně silná žena a ty budeš mít ten nejkrásnější poklad :srdce: Chlapů je všude plno, ale děťátko jen jedno, tvoje :srdce:
Držíme palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10852
23.2.12 10:17

Alisono :hug: chová se jako blb?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
23.2.12 12:35

Kdyby mu bylo dvacet,tak to snad pochopim,ale v jeho veku? Mne bude v dobe porodu 35,taky uz nejsem nejmladsi. Vsechno se to ve mne mele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10852
4.3.12 22:12

ahoj Allisono,
jak je u vás?

tolik doufám, že se zrovna ten tvůj chlap vzpamatuje…
har.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.4.14 10:26

cena interrupce

Dobry den žensky prosim vas poradte mi jsem slovenka a žiju v Čr a jsem asi tehotna chtela bych jit na potrat ale nevim jestli mužu nemam tady česky pojisteni jenom slovensky nevite kolik by to stalo a jestli by mne přijali dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25605
25.4.14 10:30

@tobiasek77 zavolej si do špitálu a zeptej se, na slovenku máš až podezřele dobrou češtinu. Že by provokoce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.4.14 11:37

Dekuji ne jsem fakt slovenka jsem tady 3 roky uz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.11.21 11:10

Jaký je Váš názor na tuhle situaci???

Mám na Vás dotaz, nebo spíš Váš názor na tuhle situaci? Jsem v 17 TT a když jsem byla ještě 10 TT a pak nějak 14 TT tak jsem byla u doktorky ohledně interrupce s pozitivním testem a to bylo včas ještě poprvý, na obou vyšetřeních mi řekla, že nejsem těhotná a teď jsem tam byla a řekla mi že jsem už, problém je v tom, že teď tu interupci už bohužel nestihnu, doktorka mi napsala předtím i Antinu, kterou jsem celou dobu užívala a dala si občas i alkohol, protože mi tvrdila, že nejsem těhotná, že dítě nečekám na stoprocent, moje máma mi říkala, že tenhle přístup je špatnej a že bych měla mít interupci zdarma teď za přístup doktorky, což právě nejde, ale mě doktorka napsala i prášky ať je beru a už to nemám nějak víc řešit, byla si tím jistá, že nejsem, co by jste dělali na tomto místě teď vy? :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.11.21 11:19
@Anonymní píše:
Mám na Vás dotaz, nebo spíš Váš názor na tuhle situaci? Jsem v 17 TT a když jsem byla ještě 10 TT a pak nějak 14 TT tak jsem byla u doktorky ohledně interrupce s pozitivním testem a to bylo včas ještě poprvý, na obou vyšetřeních mi řekla, že nejsem těhotná a teď jsem tam byla a řekla mi že jsem už, problém je v tom, že teď tu interupci už bohužel nestihnu, doktorka mi napsala předtím i Antinu, kterou jsem celou dobu užívala a dala si občas i alkohol, protože mi tvrdila, že nejsem těhotná, že dítě nečekám na stoprocent, moje máma mi říkala, že tenhle přístup je špatnej a že bych měla mít interupci zdarma teď za přístup doktorky, což právě nejde, ale mě doktorka napsala i prášky ať je beru a už to nemám nějak víc řešit, byla si tím jistá, že nejsem, co by jste dělali na tomto místě teď vy? :zed:

Hele takhle podle mě je chyba hlavně i na straně doktorky, jako takhle, ultrazvuk někdy nemusí ukázat mimi hned, ale v 10 a 14 týdnu už by vidět být mělo, nepřijde mi normální aby ti ještě předepsala antikoncepci, když jsi došla s pozitivním testem ještě k tomu, sice nemůžeš za to, že ti ji napsala a pila jsi, když ti dvakrát gravitidu nepotvrdila, ale nevím jestli by ti tu interupci teď schválili jedině pokud by byl plod poškozený tou antikoncepcí a alkoholem :think:

• Citovat
  • Nahlásit
24
25.11.21 11:24

Neni nad to, kdyz si clovek pokeca sam se sebou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22038
25.11.21 11:43
@Birdonawire píše:
Neni nad to, kdyz si clovek pokeca sam se sebou.
:mrgreen: Hledám pět rozdílů mezi kytkama a nenacházím! :P
Btw, nevěřím, že doktorka v 10 a 15 týdnu těhotenství na ultrazvuku nenašla mimino a ani tě neodeslala na krev pro potvrzení těhotenství. Takže tipuju, že kecáš a jen jsi zkrátka prošvihla dobu na interrupci. Smůla no. Dítě donos a dej k adopci.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8056
25.11.21 11:48
@unuděná píše: :mrgreen: Hledám pět rozdílů mezi kytkama a nenacházím! :P
Btw, nevěřím, že doktorka v 10 a 15 týdnu těhotenství na ultrazvuku nenašla mimino a ani tě neodeslala na krev pro potvrzení těhotenství. Takže tipuju, že kecáš a jen jsi zkrátka prošvihla dobu na interrupci. Smůla no. Dítě donos a dej k adopci.

Nevím jak to chodí jinde, ale u dvou doktorů jsem měla obrazovku vzdy natočenou na sebe, nebo měli obrazovky dvě. Tudíž ve 14tt už stoprocentně musela vidět plod, co vypadá jako mimino. Ono i v těch 10tt vidíš že tam „něco“ je, a nejen prázdno. Příběhu nevěřím..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat