Invalida, pečující a ještě solorodič - Jak se z toho nezbláznit?

Anonymní
27.5.25 17:42

Invalida, pečujicí a ještě solorodič - jak se z toho nezbláznit ?

Asi nic

Příspěvek upraven 27.05.25 v 18:00

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
624
27.5.25 17:49

Tak babička má důchod a bezmocnost, Ty máš důchod a výplatu a na kluky od ex snad alimenty, ne? Proč vás zachraňuje finančně prodej medu?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77458
27.5.25 17:57
@Anonymní píše: Více

ty jsi tu už psal, že? ale přijde mi, že něco píšeš teď jinak,
proč bys to neměl zvládat? když bys byl žena, tak bys to také zvládat musel, 17letý už je téměř dospělý, a když „,máme“ stačí ohřát snídani a dát léky, tak to je pohoda,
a jak píše nade mnou - dva důchody, jedna bezmocnost, výplata za noční směny a alimenty + výdělek z medu, kde je problém?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.5.25 18:00

M

  • Citovat
  • Upravit
77458
27.5.25 18:01
@Anonymní píše: Více

příspěvek na péči na nemohoucí babičku, pokud je opravdu nemohoucí, tvůj plat, tržba za med, alimenty

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77458
27.5.25 18:02
@Lilian1980 píše: Více

a je pryč :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.5.25 18:04
@stinga píše: Více

Sem byla to blbost, jdu to řešit jak chlap. Omlouvám se všem za slabší chvilku.

  • Citovat
  • Upravit
65442
27.5.25 18:05
@stinga píše: Více

je to tenhle
https://www.emimino.cz/…ince-553765/

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77458
27.5.25 18:07
@vokishka píše: Více

jo, jo, taky mazal příspěvky,
a on už tu měl i dřív diskusi - tak 2 měsíce dozadu, o tom, že to nevydrží a nemá peníze, a pak to asi také promazal

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
624
27.5.25 19:25
@stinga píše: Více

No jo, nelitovaly jsme ho. Jako kdyby nezmiňoval ty peníze a to, že spravuje klukům oblečení v práci na šicím stroji (což teda už na mě bylo fakt moc), tak bych i chápala, že toho na něj je hodně. Ale zrovna finančně by mohli být díky babičce za vodou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77458
27.5.25 20:15
@Lilian1980 píše: Více
¨přesně, na vyskakování to nebude, ale na běžný úsporný život určitě ano
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí