IUI, kolikátý pokus vám vyšly //

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2197
4.2.14 10:59

@korculka díky, určitě dám vědět, to stejné čekám od tebe ;). Jojo, bylo to první IUI a chodím do Gennetu v Praze

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
769
4.2.14 11:11

@eli196 Urcite vedet dam, za hodinu jdu na to :D, tak se uvidi. Doufam, ze to vyjde, i tobe :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7726
4.2.14 11:12

Aho všem…nám se povedlo na 2.IUI :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2197
4.2.14 11:16

@korculka jo,to čekání :D. Jela jsem ráno s manželem a pak se dvě hoďky potulovala. Zrovna jak na potvoru měla doktorka hodinu spoždění. Ale samotný zázrok byl opravdu krátký a vůbec jsem nic necítila. Jsem říkala doktorce, že je to jako bych se dívala na někoho jiného :D. Tak tfuj tfuj a pak hrozných 14 dní čekání…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
769
4.2.14 11:20
@eli196 píše:
@korculka jo,to čekání :D. Jela jsem ráno s manželem a pak se dvě hoďky potulovala. Zrovna jak na potvoru měla doktorka hodinu spoždění. Ale samotný zázrok byl opravdu krátký a vůbec jsem nic necítila. Jsem říkala doktorce, že je to jako bych se dívala na někoho jiného :D. Tak tfuj tfuj a pak hrozných 14 dní čekání…

Jo jo, to cekani bude hrozny a ani nemuze clovek testovat :mrgreen:,ale mozna je to tak lepsi. No ale asi se zblaznim :roll: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
769
4.2.14 11:22

„@Liskynka“: Ja verim ze se do do treriho pokusu povede, ale bylo by to hezke napoprve :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7726
4.2.14 11:35

Neboj pokud se to vše dobře načasuje může vyjít i I. pokus…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
769
5.2.14 12:47

@Liskynka Dekuju,tak uvidime :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7
9.2.14 21:04

Dobrý večer :D S manželem jsme tento týden ve středu 5.2. absolvovali 1IUI po zákroku jsem šla z centra s velkou dávkou pozitiva…tak snad se proderem i k pozitivnimu výsledku :dance:. Manžel má spermiogram s nadměrně výbornýma výsledkama a já zatím zjištěn jen vyšší prolaktin. IUI máme na první pokus bez jakýchkoliv léku krom těch na snížení prolaktuni tak jsem vážně zvědavá a napjatá. Po IUI jsem si vzala v práci dovču a lehce spočivala mám celkém naročné zaměstnáni. Přes den mě občas poboliva v podbřišku a citím se jak bych měla zaražené p.dy :roll: všem co maji stejné nervičky přeji ať nám to brzo výjde ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
769
10.2.14 09:07

@MicMic13 Ahojky,my jsme vysledky spermio a moje meli take dobry, pritel dokonce nadprumerny :mrgreen: Jinak my jsme byli na 1.Iui 4.2.,tak to mame skoro stejne :lol:.Tak drzim vsechny pelecky at to vyjde :kytka:
A kdy poprve testujes? Ja asi tech 14 dnu nevydrzim, budu zkouset tenhle patek :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
769
10.2.14 09:13

@eli196 Jakpak ty jsi dopadla, uz neco vis?  :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2197
10.2.14 09:40

@korculka no, v neděli (12DPO) byl test sněhobílý, ale ms pořád nikde. Prostě v pátek jsem si byla jistá, že je ms tady (už jsem informovala manžela, že to nevyšlo, protože běžně do jednoho dne při takových bolestech ms příjde), klasické premenstruační bolesti, pak nic, v sobotu večer zase a zase nic, v neděli test bílý a dneska pořád nic. Tak jsem z toho jelen, to moje tělo si se mnou pořádně zahrává :zed:.
A co ty, jakpak se cítíš?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
769
10.2.14 09:55

@eli196 A beres Utrogestan? Ten pry totiz brzdi ms.Tak uvidis zitra, treba na testu neco vyskoci :kytka: Me rekl doktor pokud bude 14 dni po IUI negativni tt, tak prestat brat utros a pockat na ms :roll:.
No uvidis jak to bude, moc drzim palecky aby druha carecka vybehla :hug:

Jinak ja cekam, test budu delat v patek, to budu 10 den po IUI, jsem nedockava, ale asi to nevydrzim netestovat
:lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2197
10.2.14 10:02

@korculka právě, že neberu :roll:, ale já mám obecně problematický cyklus. Tak určitě zítra zkusím, ale prostě, už tomu nevěřím, jen si myslím, že si se mnou moje tělo zase zahrává.
Jo, to čekání je hrozný, chápu :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
769
10.2.14 10:12

@eli196 Tak to je zvlastni :think: Tak to je snad jeste sance :kytka: A ty mivas delsi cyklus?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Recenze center asistované reprodukce na eMiminu

Jak byli ženy a muži spokojení s lékařskou péčí?

Narodilo se vytoužené miminko? Přečtěte si hodnocení všech českých center asistované reprodukce nebo přidejte vlastní.

Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku

Ikona - Kateřina Veselá

MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.