Ivf březen 2019

Fotoalbum tématu (26) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lulusila
Kecalka 137 příspěvků 17.02.19 19:21
Ivf březen 2019

Ahoj holky kdo jde na ivf v březnu?, já v březnu začínám se stimulaci, bude to moje první Ivf. Můžeme si tady psát a navzájem se podporovat :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 136 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.02.19 22:27

Mimo téma - ty jsi ta Lulusila z YT?

Nikki1992
Povídálka 21 příspěvků 18.02.19 00:49

Ahoj, taky začínáme v březnu. Už se hrozně těším. Ale i bojím. Manžel má azoospermie, takže nás čeká i TESE. Je to náš 1. pokus, tak snad se povede. Ale po tom co čtu na různých webech, tak se bojím čím dál víc. Mám problém s tím, že jsem hrozně netrpělivá a když něco chci, tak to musím mít hned. Což je zrovna docela problém :D . Každopádně nějaká podpora se vždy hodí. Do jakého centra chodíte?

Nina.Praha
Stálice 91 příspěvků 18.02.19 02:31

@Nikky1992 ahoj :mavam: o Mesa/Tesa se moc nikde nepíše - doporučuju poslat manžela/přítele v teplákách a ideálně jen v nazouvacích botách, domů potom algifen kapičky, ibalgin a spóustu ledu, nebo takovou tu gelovou věc, co se dá opakovaně dávat do mrazáku… :mrgreen: první dva dny, ať rovnou zapomene, že by pak trajdal rovnou do práce! :mrgreen: budu vám držet palečky!

Lulusila
Kecalka 137 příspěvků 18.02.19 05:28
@Anonymní píše:
Mimo téma - ty jsi ta Lulusila z YT?

Ne :D ale vím koho máš na mysli

Lulusila
Kecalka 137 příspěvků 18.02.19 05:31

@Nikki1992 ahoj my chodíme do Artu v ČB. Mě zjistili neprůchozí vejcovody :( Jo taky se bojím největší strach mám z toho že to nevyjde, ale zároveň se těším :P

terrka83
Zasloužilá kecalka 864 příspěvků 18.02.19 06:35

Ahoj holky, tak mě to čeká taky poprvé. Už ale beru prášky a koncem týdne začínám stimulovat injekcemi, takže začátkem března jdu (snad) na OPU. My si budeme nechávat dělat ISCI + MACS - kvůli manželovu špatnému spermio. A mám z toho takové smíšené pocity, bojím se a těším zároveň :oops:

Lulusila
Kecalka 137 příspěvků 18.02.19 08:54

Holky mám otázku a od kdy se začíná se stimulaci? já myslela že 1 den menstruace :think: nebo je to blbost?

terrka83
Zasloužilá kecalka 864 příspěvků 18.02.19 11:22

Tak já to mám tak, že mi 21 den cyklu nasadila prášky na 10 dní, které mi MS posunuly - měla jsem ji mít 26 až 27DC ale díky těm práškům bych ji měla dostat až 31DC a od ní si mám píchat Menopur - tedy až od druhého dne menstruace

Nikki1992
Povídálka 21 příspěvků 18.02.19 12:11

@Lulusila jojo o TESE už jsem toho načetla hodně. Dokonce jsme se dívali i na video, jak se to dělá. Manžel musí vědět vždy na 100% do čeho jde. Ale v tomto případě ho to dost vyděsilo, ale vím, že on to zvládne. Sice bude pár dní celý samý bebíčko, ale když to zvládneme my ženský, tak proč by ne ten chlap. Já jsem v pořádku a zatím mi nezjistili nějaké výkyvy. Nechala jsem si dělat i PANDU a tam dopadlo všechno dobře.

Jinak co se týče té stimulace, tak by sis to měla začít píchat 2-3 den cyklu.

Můžu se zeptat, kolik vám je let?

Nikki1992
Povídálka 21 příspěvků 18.02.19 12:25

Každopádně dámy dnes jsem zase do 3 do rána nemohla usnout. Už jsem z toho na mrtvicu. Stále koukám na různé weby a koukám na videa a už několik dní jsem se pořádně nevyspala. Takže jsem začala si čistit hlavu a nemyslet na to. Je to ještě skoro měsíc a vím, že bych se do té doby zbláznila. Hrozně mi na tom záleží.
Shodou okolností moje kamarádka taky začala chodit do Repromedy, protože se snažili už přes rok. Byla na spermiogramu a genetice, kde jí řekli, že ona je na vrcholu plodnosti a že je problém akorát u jejího partnera, kdy měl hrozně moc spermií, ale jen část z nich byla použitelná. Řekli jim 2%, že se jim to povede přirozenou cestou. Ten samý den, kdy jim dávali kalkulaci a jí se protočili panenky :lol: , tak mi volá jak to dopadlo a že nic moc. Ale v zápětí mi říká :lol: ¨Já si stejně myslím, že jsem těhotnᨠA já hned, že koupím test a jedu k ní. Samozřejmě tam byl duch, takže jsme z toho měli radost. Dnes jí doktor potvrdil 7týdnů :lol: Mám hroznou radost, jako by to čekalo mě. Dokonce mě poprosila, že když vše půjde tak jak má, tak abych byla u jejího porodu. Takže pak aspoň budu vědět do čeho jdu.

Lulusila
Kecalka 137 příspěvků 18.02.19 13:10

@Nikki1992 je mi 30 let, @Nikki1992 jjo já taky včera koukala do dvou do rána na různé fóra apod. :D Holky máte taky strach z toho že to nevyjde? já teda jo :roll:, přítel si myslí že je to na 100pr vyjde,chci jeho optimismus :P.

terrka83
Zasloužilá kecalka 864 příspěvků 18.02.19 13:27

@Nikki1992 Mě už je 36 :(

Lulusila
Kecalka 137 příspěvků 18.02.19 13:30

@terrka83 ženy na ivf chodí i po 40 ;) a zadaři se jim :P

Nikki1992
Povídálka 21 příspěvků 18.02.19 15:19

Mě je 27. Spíš mě zajímalo, jak na tom všichni jsme. Zatím jsme mladé a věřím, že se nám to brzy povede. Jen musíme věřit a být silné. Svým způsobem jsem taky věřila, že to musí být hned napoprvé. Věda je dnes opravdu daleko, ale když si pak čtete ty příběhy, které nedopadli úplně nejlépe, tak si říkám jaké je to riziko a psychická zátěž. Dokonce tam i jdu s tím, že to vyjde napoprvé. Doufám, že nebudu zklamaná a vše bude OK.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 136 Další »
Váš příspěvek
Reklama