IVF po ukončení kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
HanHa
Závislačka 2715 příspěvků 22.10.14 15:18
IVF po ukončení kojení

Zdravím,
máme 21 měsíčního syna po IVF, snažili jsme se neúspěšně skoro 2 roky, vyšel nám na první pokus IVF. Rádi bychom pro něho sourozence a myslím, že budeme muset opět na IVF. Je mi jasné, že při kojení na IVF nemůžu - syn je závislák, odstavuji horko těžko postupně (odstavuji i z jiných důvodů než je plánování sourozence). Ráda bych se zeptala, zda nemáte některá zkušenost po jaké době od ukončení kojení je možné (vhodné) IVF podstoupit? Jediná informace (od CAR) co jsem našla byla 1 rok po ukončení kojení, což mi přijde strašně dlouhá doba. Samozřejmě bych mohla zavolat přímo do CAR a optat se, ale raději bych konkrétní zkušenosti.

Reakce:
HanHa
Závislačka 2715 příspěvků 29.10.14 16:07

Nikdo nemáte zkušenost? :(

HanHa
Závislačka 2715 příspěvků 08.12.14 13:28

Tak pro ostatní - může se ihned po ukončení kojení :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.18 09:35

Muzu se zeptat, proc je potreba kojeni nejdriv ukoncit a pak podstoupit IVF? Diky.

Janli
Echt Kelišová 7770 příspěvků 29.01.18 09:40

Protože jsi tak narvaná hormony, že ti stříkají i ušima :mrgreen: a to není pro dítě OK. Navíc kojení způsobuje hormonální nerovnováhu, blokuje ovulaci a to je u IVF kontraproduktivní.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.18 10:05

Ja uz jsem otehotnela diky IVF a ted mame jeste zamrazena ebria. Uz bych asi nemusela brat tolik hormonu jako poprve a ovulaci uz nepotrebuju. Tak doufam, ze budu brat pouze progesteron. Nebo jeste neco? Dneska se taky objednam u gynekologa, tak se za par dnu dozvim co a jak, ale uz to chci vedet. Moje dcera je totalni zavislak, nemuze zit bez kojeni, furt to vyzaduje, tak nevim no.

Janli
Echt Kelišová 7770 příspěvků 29.01.18 10:10

Utrogestan, estrogenové náplasti, prednison a anopyrin. To není zrovna málo. Při kojení ti to nikdo neudělá a v nativu to nepůjde už vůbec. Taky jsem čekala na ukončení kojení, budeš si muset vybrat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.18 10:18

:( tak jo, diky. Chudak moje miminko.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Česká pošta pod palbou další ostré kritiky: Co Čechům vadí nejvíce?

Česká pošta je už delší dobu terčem hněvu české populace. Na sociální síti... číst dále >

Pohřeb Věry Bílé: Bendig poslal polibky, průvod lidí míří na hřbitov

Dnes od 10.45 hodin probíhá pohřeb romské zpěvačky Věry Bílé, která nedávno... číst dále >