IVF - pocity při stimulaci

Anonymní
20.8.20 13:59

IVF - pocity při stimulaci

Ahoj holky, prosím o radu, 4. den si píchám Gonal 200 j., je to moje druhá stimulace, minule jsem měla 9 vajíček a dávky mám od minule ještě trochu navýšené, ale zatím vůbec necítím žádný tlak v břichu ani na vaječnících a dostala jsem strach, jestli na tu stimulaci vůbec reaguju. Myslíte, že je ještě brzo, abych měla tyto příznaky? Minule si pamatuju, že mě tlačilo v oblasti vaječníků, když jsem si třeba sedala a tak a teď zatím nic. Asi potřebuju trochu uklidnit, přece jen podruhé má člověk větší strach. Děkuju Vám za rady :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
727
20.8.20 14:04

Ja za celou dobu stimulace nemela zadne nafouknuti, tlaky, vyrazne bolesti (jen jedno odpoledne v pulce stimulace me pobolivalo bricho) a vlastne bolest vubec. Nic me nebolelo ani po odberu. Mela jsem Pergoveris 300 j., odebralo se 34 vajicek, 23 se oplodnilo a mrazilo 12 embryi.
Jestli tohle neni uspesna stimulace, tak uz nevim :D :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1617
20.8.20 14:09

Já taky nic necítila, a to mi vzali 35 vajíček 12 oplodnili a 6 bylo zamrazeno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
20.8.20 15:56

Taky jsem píchala gonal zítra už jdu na OPU, vůbec nic jsem necítila a taky byla na vážkách před první kontrolou ale vše bylo ok. :) Neboj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.8.20 19:31
@Anonymní píše:
Ahoj holky, prosím o radu, 4. den si píchám Gonal 200 j., je to moje druhá stimulace, minule jsem měla 9 vajíček a dávky mám od minule ještě trochu navýšené, ale zatím vůbec necítím žádný tlak v břichu ani na vaječnících a dostala jsem strach, jestli na tu stimulaci vůbec reaguju. Myslíte, že je ještě brzo, abych měla tyto příznaky? Minule si pamatuju, že mě tlačilo v oblasti vaječníků, když jsem si třeba sedala a tak a teď zatím nic. Asi potřebuju trochu uklidnit, přece jen podruhé má člověk větší strach. Děkuju Vám za rady :srdce:

Ahoj, ja to podstoupila dvakrat, poprve trochu ty tlaky a podruhe nic, uplne jsem z toho v noci pred odberem nespala, ze to bude spatne a vajicka nebudou a bylo jich jeste o tretinu vic jak posledne, podruhy jsem necitila do odberu fakt vubec nic. :nevim:.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.8.20 19:37

Děkuji všem za rady, dnes na UTZ viděla na jednom vaječníku 8 a na druhém 3 folikuly, některé prý menší, ale protože stimuluju teprve 5. den, prý ještě snad dorostou, mám sice strach, aby jich nebylo málo, ale snad to zvládneme a bude to v pohodě :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama