KET 16.8.2020

51
13.8.20 21:49

KET 16.8.2020

Ahoj holky, v nedeli me ceka dalsi pokus KET po zamlklem tehu. Nebudete nekdo absolvovat transfer se mnou? :srdce: Muzeme opet sdilet pocity. Zbyva nam posledni mrazacek z 2.IVF a toto embryo uz bylo 2 zmrazeno a v nedeli bude po 3.rozmrazen (posledne pri KET se jim nezdal, tak rozmrazili jine a nakonec se toto embryo „vzpamatovalo“). Doufam, ze v nedeli bude v poradku… Jinak mam rizeny cyklus estrofemem, beru metypred na snizeni imunity, euthyrox na stitnou zlazu a do toho navic nejake ty vitaminy. Posledne na UZ byla sliznice uz vysoka 12mm.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2880
13.8.20 22:34

Tfuj tfuj tfuj :srdce: at to vyjde :palec: to bude silné embryjko :dance:
Preju ať najdeš spřízněnou duši na vzájemnou podporu :hug:
Schválně pak nakouknu za 16 dni :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
14.8.20 12:08

Ahojky tak jestli se můžu přidat, já jsem právě na ketu byla, jestli tedy nevadí, že budu o 2 dny napřed…
Jinak jsem byla na 1 ket z 2 IVF, po opu jsem na ET nebyla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
14.8.20 16:58

@Payus, moc dekujiiii. U nas se ma testovat az 16.den, ale nevim, jestli to uz netestnu kolem 14.dne :D a ty uz mas za sebou nejaky pokus nebo dokonce uz i vydarene miminko?

@hancaos, vubec nevadi :* a jakpak se dneska citis? jaky mas nastaveny rezim do dalsich dnu a dneska?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
14.8.20 20:06

Cítím se fajn, akorát jsem trochu utahaná po utrogestanu a toho tepla…
Jinak dneska jsem polehávala, zítra nějaká procházka, ale určitě nic těžkého… :) :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2880
15.8.20 00:27

@Mona456 jj nás první ket měl už včera 8 měsíců na světě :srdce: byla jsem v loni v dubnu a v prosinci se nám narodil krásnej kluk. Proto vám moc holky fandim :potlesk: :potlesk: stojí to za to a řeknu vám, šla bych do toho zase.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
498
16.8.20 10:10

Ahoj holky, snad nevadí, když se přidám, byla jsem na KETu teď 13.8. Je to už můj čtvrtý transfer, všechny zatím z 1.IVF, tak snad se brzy zadaří 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.8.20 13:45

Ahoj, snad nebude vadit, když se i ja přidám…ket v úterý 11.8. po PGT-M… 6 denní kultivaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
16.8.20 17:29

@Payus moc gratulujiiii a dekujeme. Verim, ze se vam povede prirozene a nebudete muset absolvovat zadna pomocna centra ☺️

Ahoj holky a jak se citite?? Ja jsem zrovna po transferu a dneska taky polehavam. Zitra uz se hybnu. A jste doma/pracujete? Kdy planujete testnout? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
498
16.8.20 17:43

3 dny po KETu

@Mona456 já jsem se v den transferu šetřila, ale teď už se chovám normálně, akorát netahám nic těžkého. Do práce normálně chodím. No já vždy testovala 7 dní po KETu a vždy už jsem tam měla malinkatého nepatrného, skoro neviditelného dušíka, ale jelikož vím, že // na testu ještě nic neznamenají, tak to testování nechám asi ještě na později 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
16.8.20 18:30

@kambalaka rozumim ti ☺️ Delas jenom dobre. A procpak ti to minule nevyslo, jestli se muzu zeptat? Ja byla taky uz v 2.mesici minule, ale prestalo se vyvijet. Po transferu jsem mela silne horecky kolem 39 😞. Snad se na nas tentokrat stesti pousmeje ☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
498
16.8.20 18:42

@Mona456 Mně to skončilo pokaždé biochemkem a neví se proč. Už když jsem šla po 14ti dnech od transferu na krev, tak jsem měla HCG pod 100 a pak už jen klesalo. Imunologie v pořádku, ostatní testy taky. Zkusili mi teď ještě navýšit dávku crinone z 1-0-0 na 1-0-1, tak uvidíme. Když by to ani teď nevyšlo, tak mě čeká hysteroskopie s laparoskopií a ve 2.IVF by se dělalo PGD embryí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
16.8.20 18:49

@kambalaka to mne moc mrzi. Podle holek, co uz takhle otehotnely, tak rikaly, ze je to vetsinou kvalitou vajicek nebo spermii nebo oboji. Dlouhy protokol ma vysledek s nizsim poctem folikul a vajicek, ale za to o hodne kvalitnejsi a metody jako MACS (tedka uz delaji jinou metodu, ale nevim, jak se jmenuje) a vyselektuji nejlepsi spermie, ale tedka si tim nelam hlavu. Verim, ze tamto embryo jenom mene bojovalo, ale tento bude silak 💪

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
105
16.8.20 20:04

5.den po ket
Ahoj holky :mavam: Sdílení a podpory není nikdy dost :mrgreen: Držím palce všem a těším se na dobré zprávy!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1655
16.8.20 22:57

Ahoj holky, taky se připíchnu.
Dnes jsem 6.den po ketu a cítím se absolutně netěhotně :think: :D všem držím palce, ať tu všechny objevíme krásné // :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama