Jak bojujete v tech vedrech s miminkama ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
RockFous
Stálice 52 příspěvků 30.07.19 17:55
Jak bojujete v tech vedrech s miminkama ?

Zdravim, jak zvládají tyhle vedra vase miminka? Moje mimco silene byla hodnoucka ale ted jak jsou ty vedra tak furt poknourava a je nespokojena. Rika se ze v tech vedrech by se nemelo chodit ven, ale ona je spokojena v kocare vice jak doma :( Jak to delate vy v tech vedrech? Ti co jste na UM davate k tomu vodu nebo caj? Protoze mala chce pit co chvilka. :nevim:

Reakce:
Micaella22
Ukecaná baba ;) 1847 příspěvků 30.07.19 18:27

Davam vodu, jinak by mala taky furt knourala. Caje ji nechutnaj, ty plive, nedivim se :mrgreen: jinak ma je tricko a sortky. Vic neoblikam, muselinovou deku hodim max pres nohy nebo ruce kdyz usina a potrebuje se s necim smudlat

Kari-nka
Zasloužilá kecalka 599 příspěvků 5 inzerátů 30.07.19 18:37

Na procházku s kočárkem jsem chodila ráno, třeba kolem 8 hod, to se to ještě dá a popř. ještě k večeru. Pak jsme byli na zahradě pod stromem, v bazénu atd. Doma zapnutý větrák a přes postýlku ( bočnici ) jsem dávala mokrou plenku - byl jen v plence a tak nějak jsme to zvládli. Zkoušela jsem nabízet vodu i čaj, ale vždy jen cucnul a moc tomu nedal.

RockFous
Stálice 52 příspěvků 30.07.19 18:42
@Kari-nka píše:
Na procházku s kočárkem jsem chodila ráno, třeba kolem 8 hod, to se to ještě dá a popř. ještě k večeru. Pak jsme byli na zahradě pod stromem, v bazénu atd. Doma zapnutý větrák a přes postýlku ( bočnici ) jsem dávala mokrou plenku - byl jen v plence a tak nějak jsme to zvládli. Zkoušela jsem nabízet vodu i čaj, ale vždy jen cucnul a moc tomu nedal.

a myslite ze to muzu vse delat i s tritydenim miminkem? treba mit zaplej ten vetrak? :nevim:

Kari-nka
Zasloužilá kecalka 599 příspěvků 5 inzerátů 01.08.19 07:16

Tak já ten větrák neměla přímo u postýlky, aby na prcka fučelo. Prostě jen, aby se hýbal vzduch v místnosti, takže proč by ne :)

bse.pedro
Kecalka 478 příspěvků 01.08.19 08:44

V těchto vedrech s nikým nebojuju, jsem tak zdechlej, že bych ani to miminko nepřepral… :roll: 8)

Váš příspěvek
Reklama