Jak bylo vašemu dítěti po páté nemoci

64
16.10.14 10:21

jak bylo vašemu dítěti po páté nemoci

Ahoj holky, prosím o zkušenosti. Malý měl minulý týden od pondělí takovou jakoby virozu s lehkou teplotou, večtvrtek červené tvář, zvracel a pak nic. Malá se ve čtvrtek osypala, doktorka řekla, že má pátou nemoc. Myslíte, že je možné, že je měl první syn, ale bez vyrážky? Někde jsem našla, že vyrážka být nemusí. Jak bylo vašim dětem po páté nemoci? Malý je pořád unavený, usne i po obědě na 2hodinky-už normálně nespí. Dneska si stěžoval že ho zase bolí hlava a bříško…je možné, že nemoc doznívá? Díky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8959
16.10.14 10:32

Každé dítě reaguje jinak. Líp by ti poradil dr. Každopádnš u syna to trvalo tak 2 dny, jeden den teplota a únava, druhej den se mu osypaly záda a třetí den už byl klid

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6661
16.10.14 10:39

Dcera (9 let) ji měla letos v květnu. Byla bez teplot, cítila se dobře, jen dostala ve tváři vyrážku, která se během jednoho dne rozšířila na celé tělo. Nejdřív byla vyrážka drobná jednotlivá, postupně se to slilo. Nic ji nesvědilo. Jak to rychle přišlo, tak to během následujících 3 dnů odešlo. Doma byla týden, nic ji nebolelo, bez teplot, unavená nebyla, cítila se zdravě :nevim: Ale to je si myslím dost individuální. Infekce tenkrát proběhla celou její třídou, inkubační doba je 2 - 3 týdny :think:, syn (5 let) ji 100% neprodělal, ale nechytl ji od ní :nevim: Přitom spolu trávili hodně času a nemoc je nejvíc infekční 3 dny před vypuknutím projevů a 3 dny po.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
43037
16.10.14 11:23
@AlenkaH píše:
Ahoj holky, prosím o zkušenosti. Malý měl minulý týden od pondělí takovou jakoby virozu s lehkou teplotou, večtvrtek červené tvář, zvracel a pak nic. Malá se ve čtvrtek osypala, doktorka řekla, že má pátou nemoc. Myslíte, že je možné, že je měl první syn, ale bez vyrážky? Někde jsem našla, že vyrážka být nemusí. Jak bylo vašim dětem po páté nemoci? Malý je pořád unavený, usne i po obědě na 2hodinky-už normálně nespí. Dneska si stěžoval že ho zase bolí hlava a bříško…je možné, že nemoc doznívá? Díky

kluci nemeli patou, ale sestou. dva ze tri byli jeste 2 dny po skonceni teplot a vysypani uplne zniceni - jak pises, umrmlani, furt spali. Prostredni ani moc ne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

GS Mamavit Prefolin + DHA

  • (4.5) + 41 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek