Jak často měníte houbičku na nádobí?

1456
20.11.19 14:01

jak casto menite houbicku?

Zdravim, jak casto menite houbicku na nadobi? ja kazdou nedeli, manzelovi to prijde jako plytvani, ale me prijde po tom tydnu proste nechutna, vcera sem delala rajskou, a houbicka letela do kose, protoze tam proste byly flicky…a manzel ji rano asi videl v kosi tak zas smska, proc sem ji vyhodila, kdyz ji mam tri dny :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

11958
20.11.19 14:03

Tvl dyt stoji cele baleni 8kc :roll: taky menim kazdy tyden a muz by takovyhle h…a fakt neresil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2824
20.11.19 14:03

Ty joo tu je to sam šetřící manžel..včera domestos dneska houbička… Můj muž netuší kde máme náhradní a nezkoumal by houbičku v koši. Vyhazují dle potřeby. Asi méně často máme myčku. Kdysi bez myčku určitě jednou týdně i častěji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1482
20.11.19 14:04

Často, myslím že tam je daleko víc bakterií jak v zachodove mise. A to nejsem nějak extra hakliva na uklid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1456
20.11.19 14:06

Tady nejde o to, ze by byl setrivej nebo lakomej, jemu proste prijde cista…treba kartacek, ja menim po mesici a pul, jemu musim pomalu po pul roce nutit nasilim, a rika „dyt je v pohode“..on proste nic nevyhodi, ve skrini ma krabicku s lichami ponozkami, co kdyby se nekde nahodou objevili :D 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.11.19 14:07

Podle potřeby, někdy je jetá po pár dnech někdy po delší době, nesleduji to, ta houbička stojí asi korunu. Máme myčku. Manžel houbičku v životě nevymenil, jemu je zrovna tohle fuk :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26890
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

No, já hodně často, mám balení tak na pár týdnů:D přítel si že mě dělá srandu, že to k nám někdo chodí kract, ale mně to přijde občas hodně nechutny i po pár použitích :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.11.19 14:12

@FreeLady12 tybrdo, to snad ne :
:lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1090
20.11.19 14:15

@Peggy54 tak houbička je kus plastu a to plýtvání chápu spíš z hlediska ekologie. Manžel si v tomto ohledu počíná docela rozumně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Také měním cca 1× týdně. Když zapomenu, houbička se zhruba po 14 dnech připomene sama - začne smrdět.
Tvůj manžel by si notoval s mou babičkou, ta houbičky dokonce prala v pračce, aby je nemusela vyhazovat. Vždy na 60°s utěrkama. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1456

@FreeLady12 jezis me se uplne zvedl kybl u tech kapesniku :poblion: :D jako fakt to mysli vazne nebo je nekdo plati? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
442
20.11.19 14:16

Měním každý týden, pokud je třeba, klidně i dřív. Věčně se nám válí přímo v dřezu, tak na ní skončí všechno, jejich spotřebu ale nikdo doma neřeší. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2461
20.11.19 14:20

Kdyby mi vypisoval takové smsky, asi bych řešila jiné věci něž houbičku. Nebo takhle prudí jen kvůli houbičkám a ve všem ostatním je v pohodě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1456
20.11.19 14:23

@BlaZenkaB on je takovej ten sberatel co nic nevyhodi, :roll: jinak je ve vsem ok…ale to ma po svem dedovi, ten ma byt jak muzeum kuriozit, ale kdyz si jde myt auto to vyplaca treba tri hadry pulku prostredku a je mu to jedno :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama