Jak chodí oblékané vaše 8leté dcerky?

4447
17.11.20 23:01

Jak chodí oblékané vaše 8leté dcerky?

Naše bude mít v prosinci 8 let. Kolikrát jí pozoruju, že už je to taková slečna. Mám ale furt sklony, koupit jí něco růžového :lol: halenka, legíny. Nebo něco s Mickey Mousem atd.Ale pak zas přemýšlím že už to není malé děcko, a sáhnu po šedé, černé nebo po něčem, co už nevypadá tak dětsky. Jak to máte vy u těch cca 8 letých dcer?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24845
17.11.20 23:13

Zeptej se jí. Každá holčička je jiná. U nás jedna z dcer od nějakých šesti let odmítala vše růžové a jakékoli šaty. Nejradši nosí různé typy legín. Nejmladší šaty miluje, hlavně v létě, a růžová jí nevadí. Přes zimu taky legíny, i vyteplené. Ale je mladší, osm jí ještě zdaleka není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22802
17.11.20 23:13

7 a 9 letá uz tohle nosit nechteji. Takže taková ta dívčí klasika plus u nás letí kone :mrgreen:
Trička nosí barevná, i růžovou. Ale leginy spíš za šedá, černá (treba s mírným potiskem), modrá (ala riflovina).
Ja ale coby matka tri holek nikdy k ruzove a tak celkove, co pises, ani netihla. Takže to neměli ani jako maličké.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1245
17.11.20 23:14

Tak já nemám dceru, ale syna stejně starého a takové ty dětské motivy už bych mu určitě nedala, ale do černé bych ho neoblékala. Když pozoruju jeho spolužačky tak většina je pořád oblečená tak vesele, filtry, kytky a samé vesele barvy a hlavně i ta růžová tam pořád je ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
17.11.20 23:19

V 7 snad ještě sladká růžová.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3229
17.11.20 23:44

Tak moje 8mi letá si už říká, co by chtěla, co se jí líbí. Hodně jedeme HM a Lindex, buď přímo v obchodě nebo na netu a vybírá si. Cca před měsícem mi řekla, že by chtěla podprsenku, takovou tu sportovní, tak jsme šly na nákup. Ale i Mickey se tam ještě objeví, hodně jedou koně. A top riflové leginy, trička, tuniky. Šaty moc ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1328
17.11.20 23:49

Dívala jsem se na nějakou kolekci pro puberťačky a mickey je asi zase in. Teda aspoň pokud je jen jeden a i další relativně dětské vzory jsou na oblečení pro puberťáky, ono to bude o povaze :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17515
17.11.20 23:52

Já řeším opačný problém. Moje šestiletá cácorka má velikost 134 a chtěla by tu růžovou a jednorožce a mickey mouse a já nemám kde brát… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51464
18.11.20 00:18

V tomhle věku to prostě s dítětem konzultuju, neb si strašně vybírá. Růžové období bylo tak mezi 3.-5.(6.) rokem, teď je růžová out. Roztomilé obrázky nee, džíny s dírama na kolenou a podobný srandičky joo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2979
18.11.20 00:23
@Janli píše:
Já řeším opačný problém. Moje šestiletá cácorka má velikost 134 a chtěla by tu růžovou a jednorožce a mickey mouse a já nemám kde brát… :nevim:

V HM a FandF, mají i Mickeyho i jednorožce ve velikosti 140 i 152… I nějaké Frozen se tam najde.

Moje 8 letá nosí všechno, jen už se neoblikne celá růžová, ale třeba jen tričko…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1328
18.11.20 00:31
@ugluk píše:
V tomhle věku to prostě s dítětem konzultuju, neb si strašně vybírá. Růžové období bylo tak mezi 3.-5.(6.) rokem, teď je růžová out. Roztomilé obrázky nee, džíny s dírama na kolenou a podobný srandičky joo.

A počkej na experimenty s vlasy :D Naše rodinné mládě to páchá už snad od 11.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51464
18.11.20 00:41

@Altavista tak děkuju za varování :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1817
18.11.20 01:29

@Janli mela jsem stejny “problem” a zachranoval to Next. Tam maji spoustu holcickovskych az do velikosti 16 let. Tehdy jeste nezasilal do Cech, tak to bylo vzdycky strasne napinave. Najit na mmb maminku prekupnici, naobjednat u ni, pockat nez to doveze do Cech… a pak!!! ta radost z baliku 8) :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1328
18.11.20 01:31
@ugluk píše:
@Altavista tak děkuju za varování :mrgreen:

Díry na džínách, zelené vlasy, modré vlasy, jeden bok vyholený, černé vlasy.. všecko deee :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Run
20715
18.11.20 08:10

Teď ji teda bylo devět ale už minimálně rok jediné černá, bila, sedá, zelená, modrá. Žádné obrázky. Novou aktovku, protože na staré byly motýlci. Vlastně mi už i zakázala něco kupovat bez ni :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama