Jak chodit hezky, přitom ale pohodlně oblečená?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
41882
2.9.13 18:46
:mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35545
2.9.13 18:48
@K-Black píše:
@kozisek a to jsi mi to nemohla říct, teď si ze mě perníkářka bude dělat srandu :zed: :mrgreen:

tak vím, že ty to nenosíš, mě nenapadlo, že to budeš někde prezentovat :mrgreen: promiň, příště :mrgreen:

Já mám nejradši styl second hand, stojí to pár kaček a rozmanitost veliká 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
41882
2.9.13 18:50
@kozisek píše:
tak vím, že ty to nenosíš, mě nenapadlo, že to budeš někde prezentovat :mrgreen: promiň, příště :mrgreen:

@K-Black to sis schválně zavolala někoho, aby tu napsal, že to nenosíš, co? Ale mě neoklameš :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7240
2.9.13 18:50
@suik píše:
http://www.next.co.uk/X52136s5#…

Bezv odkaz, tenhle kabát je krásnej!
http://www.next.co.uk/…te-casual/11

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7240
2.9.13 18:51
@Jitka1976 píše:
Mě se líbí třeba tyhle mikči…ale ta cena… 8o no…až našetřim, tak… :mrgreen:
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?…

Tý jo, parádní? Miluju mikiny pod zadek, co dělají postavu. :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Jitka1976
2.9.13 18:59
@rejžička píše:
Tý jo, parádní? Miluju mikiny pod zadek, co dělají postavu. :D

No..tak ani nekoukej na zimní bundy…ty má taky moc hezký… :mrgreen:
Asi napíšu Ježíškovi… :dance: (a ten se na mě vyprdne…)

  • Citovat
  • Upravit
K-Black
2.9.13 18:59

@kozisek hoď mi do SZ všechny nevkusný věci ať se příště zas neztrapním :mrgreen:

@lyrica píše:
@K-Black to sis schválně zavolala někoho, aby tu napsal, že to nenosíš, co? Ale mě neoklameš :D
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Upravit
K-Black
2.9.13 19:00
@rejžička píše:
Bezv odkaz, tenhle kabát je krásnej!
http://www.next.co.uk/…te-casual/11

ten je fakt moc pěknej :palec:

  • Citovat
  • Upravit
7240
2.9.13 19:06
@Jitka1976 píše:
No..tak ani nekoukej na zimní bundy…ty má taky moc hezký… :mrgreen:
Asi napíšu Ježíškovi… :dance: (a ten se na mě vyprdne…)

Koukám a hned jsem si otevřela v deseti panelech deset mikin a upřímně bych asi nevybrala.. :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10351
2.9.13 19:19

Zůstala jsem věrná riflím, ale teda neškrtí mě a to je nosím na tělo :nevim: Takže na obyč procházky džíny, nahoru triko/tílko, svetřík. Kecky. Na podzim přidám kozačky a kabátek. V horku šaty nebo kraťasy, top, žabky/sandály. Vo co gou 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
458
2.9.13 19:20
E k
@Lucynna píše:
Nejvíce se mi osvědčily legíny, které v pase netlačí, a nějaká delší tunika + balerínky - vypadá to žensky a je to dost pohodlné.. hodně se mi líbí styl Stefanie Zwicky, umí to nosit i když má o dost větší váhu. Sama oblékám 36, ale ona mě dost inspiruje :-)

Jo leginy ty miluji nosím dlouhe i třičtvrtecni v létě j tomu tuniku a zabky.ale teď na podzim si asi koupím ty teplejší leginy hodí se k ním asi kozacky že? Ty ještě totiž nemám koupene a baleriny neobuju mam sirokou nohu.mam jenom botasky nike ty na vyšší platformě ty behaci.nebo jak to napsat.ty se k tomu asi nehodi že??

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
79
2.9.13 20:57
@lyrica píše:
A já miluju tenhle styl, je to sice fakt sportovní, ale pohodlíčko parádní :)
http://www.atomrat.cz/…n-black.html
:pankac:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Poison Ivy
2.9.13 21:16

Chino kalhoty + top + cardigan + baleríny. Nebo šaty - rifle jsem na sobě neměla už strašně dlouho, s vyjímkou černých slimek :).

  • Citovat
  • Upravit
15404
2.9.13 21:22

@Poison Ivy tak slova chino a cardigan si budu muset vygooglit :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Poison Ivy
2.9.13 21:32
@dani24687 píše:
@Poison Ivy tak slova chino a cardigan si budu muset vygooglit :oops:

:lol: omluva za matení protivníka :). Ukážu viz bonprix, ju :)? Takže:
http://www.bonprix.cz/…hino-969492/?… … například :). Cardigan je vlastně rozepínací svetřík :).

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna zdravého obouvání

Ikona - Eva Žáková

Ing. Eva Žáková