Poradna zdravého obouvání
Ing. Eva Žáková
@K-Black píše:
@kozisek a to jsi mi to nemohla říct, teď si ze mě perníkářka bude dělat srandu![]()
tak vím, že ty to nenosíš, mě nenapadlo, že to budeš někde prezentovat
promiň, příště ![]()
Já mám nejradši styl second hand, stojí to pár kaček a rozmanitost veliká ![]()
@kozisek píše:
tak vím, že ty to nenosíš, mě nenapadlo, že to budeš někde prezentovatpromiň, příště
@K-Black to sis schválně zavolala někoho, aby tu napsal, že to nenosíš, co? Ale mě neoklameš ![]()
@suik píše:
http://www.next.co.uk/X52136s5#…
Bezv odkaz, tenhle kabát je krásnej!
http://www.next.co.uk/…te-casual/11
@Jitka1976 píše:
Mě se líbí třeba tyhle mikči…ale ta cena…no…až našetřim, tak…
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?…
Tý jo, parádní? Miluju mikiny pod zadek, co dělají postavu. ![]()
@rejžička píše:
Tý jo, parádní? Miluju mikiny pod zadek, co dělají postavu.
No..tak ani nekoukej na zimní bundy…ty má taky moc hezký… ![]()
Asi napíšu Ježíškovi…
(a ten se na mě vyprdne…)
@rejžička píše:
Bezv odkaz, tenhle kabát je krásnej!
http://www.next.co.uk/…te-casual/11
ten je fakt moc pěknej ![]()
@Jitka1976 píše:
No..tak ani nekoukej na zimní bundy…ty má taky moc hezký…
Asi napíšu Ježíškovi…(a ten se na mě vyprdne…)
Koukám a hned jsem si otevřela v deseti panelech deset mikin a upřímně bych asi nevybrala.. ![]()
Zůstala jsem věrná riflím, ale teda neškrtí mě a to je nosím na tělo
Takže na obyč procházky džíny, nahoru triko/tílko, svetřík. Kecky. Na podzim přidám kozačky a kabátek. V horku šaty nebo kraťasy, top, žabky/sandály. Vo co gou ![]()
@Lucynna píše:
Nejvíce se mi osvědčily legíny, které v pase netlačí, a nějaká delší tunika + balerínky - vypadá to žensky a je to dost pohodlné.. hodně se mi líbí styl Stefanie Zwicky, umí to nosit i když má o dost větší váhu. Sama oblékám 36, ale ona mě dost inspiruje
Jo leginy ty miluji nosím dlouhe i třičtvrtecni v létě j tomu tuniku a zabky.ale teď na podzim si asi koupím ty teplejší leginy hodí se k ním asi kozacky že? Ty ještě totiž nemám koupene a baleriny neobuju mam sirokou nohu.mam jenom botasky nike ty na vyšší platformě ty behaci.nebo jak to napsat.ty se k tomu asi nehodi že??
@lyrica píše:
A já miluju tenhle styl, je to sice fakt sportovní, ale pohodlíčko parádní
http://www.atomrat.cz/…n-black.html
Chino kalhoty + top + cardigan + baleríny. Nebo šaty - rifle jsem na sobě neměla už strašně dlouho, s vyjímkou černých slimek
.
@Poison Ivy tak slova chino a cardigan si budu muset vygooglit ![]()
@dani24687 píše:
@Poison Ivy tak slova chino a cardigan si budu muset vygooglit
omluva za matení protivníka
. Ukážu viz bonprix, ju
? Takže:
http://www.bonprix.cz/…hino-969492/?… … například
. Cardigan je vlastně rozepínací svetřík
.