Jak co nejrychleji přibrat

190
23.3.17 18:39

Jak co nejrychleji přibrat

Ženy nemáte nějaký osvědčený trik, jak co nejrychleji nabrat na váze? Třeba nějaké konkrétní jídlo nebo podobně… Jsem šíleně hubená ani nemám žádná prsa :( V poslední době jsem ještě víc zhubla ze stresu a chtěla bych aspoň ty 3 kila nabrat, a to jím pořád a nic… Jsem zoufalá. P. S. dítě nemám, je mi 20 :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23.3.17 18:47

Nechat si udělat krevní obraz a vyšetření na stitnou zlazu.
Pokud bude vše v pořádku, tak začít sportovat s úpravou jídelníčku. Jsou na to velice solidní odborníci. Nabrat svalovou hmotu, potom i hubené tělo a prsa bude vypadat jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2664
23.3.17 18:49

@valetyna orechy,mandle, liskovy orisky mit furt po kapsach a kdykoliv je zobat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23371
23.3.17 18:50

A co tak denne jis a kolik, jak pravidelne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
190
23.3.17 18:55

Štítnou žlázu mám, ale lékař mi řekl, že z ní problém s váhou nemám… no moc pravidelně nejím, ale jím hodně. každý se mi diví, že jsem nepřiberu, že bych mohla sníst i mamuta :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23371
23.3.17 18:56
@valetyna píše: Štítnou žlázu mám, ale lékař mi řekl, že z ní problém s váhou nemám… no moc pravidelně nejím, ale jím hodně. každý se mi diví, že jsem nepřiberu, že bych mohla sníst i mamuta :D

Uved nejaky priklad co a kolik jis. Takhle se tezko radi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2649
23.3.17 19:05

Kamarád mě doporučil mlíko pro mimina prý to funguje…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13668
23.3.17 19:13

Vyváženou zdravou stravu a sportovat, hodně bílkovin a posilovat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4986
23.3.17 19:15

Fast food… :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.17 19:24
@valetyna píše: Ženy nemáte nějaký osvědčený trik, jak co nejrychleji nabrat na váze? Třeba nějaké konkrétní jídlo nebo podobně… Jsem šíleně hubená ani nemám žádná prsa :( V poslední době jsem ještě víc zhubla ze stresu a chtěla bych aspoň ty 3 kila nabrat, a to jím pořád a nic… Jsem zoufalá. P. S. dítě nemám, je mi 20 :oops:

Jsem asi podobny typ, jaky popisujes, chramst chramst chramst salko, ryze, susenky, maso, kolace, zelenina, orisky, ovoce, zmrzlina vsechno jedno, furt BMI 19 (i kdyz ja sem to moc neresila), paradoxne jsrm pribirala vzdy kratce po te, co jsem treba tyden mela hlad - treba na tabore v lese, tak pak behem dalsiho mesice najednou treba 2 kyla nahoru, vysvetlovala jsem si to tak, ze telo pochopilo, ze je potreba mit zasoby. Ale ani v dobach, kdy jsem vedela, ze by mi par kilo navic sluselo, jsem si tenhle princip nedovolila pouzit zamerne, bala bych se, aby se to nezvrtlo. Pribrala jsem az v tehotenstvi, par kilo mi zustalo, tak konecne tak akorat. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.3.17 19:51

Jo, kéž bych věděla jak pribrat, já ti moc neporadim. Ale kdyz tu jsem, alespoň si postezuju :lol: je mi 23 a při výšce 164 cm mam pod 50 kilo :think: tak 5 nahoru bych chtela pribrat, ale u me je to nereálné. Uz se sama sobě ani nelibim, obzvlášť vršek, ruce, hrudník, klíční kosti mam strašné. Když se ohnu, přes tričko mi leze páteř :zed: já ale oproti tobe nejim vubec, často se jen nasnidam a tot za celý den vše. Ne, ze bych neměla hlad, jen nemám čas se v klidu najíst. Pak mám jednou za cas zravou, kdy se nacpu k prasknutí a je mi další 3 dny zle. Co se mnou, nevím, ale jiná uz asi nebudu :nevim: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
190
23.3.17 19:58
@Anonymní píše:
Jo, kéž bych věděla jak pribrat, já ti moc neporadim. Ale kdyz tu jsem, alespoň si postezuju :lol: je mi 23 a při výšce 164 cm mam pod 50 kilo :think: tak 5 nahoru bych chtela pribrat, ale u me je to nereálné. Uz se sama sobě ani nelibim, obzvlášť vršek, ruce, hrudník, klíční kosti mam strašné. Když se ohnu, přes tričko mi leze páteř :zed: já ale oproti tobe nejim vubec, často se jen nasnidam a tot za celý den vše. Ne, ze bych neměla hlad, jen nemám čas se v klidu najíst. Pak mám jednou za cas zravou, kdy se nacpu k prasknutí a je mi další 3 dny zle. Co se mnou, nevím, ale jiná uz asi nebudu :nevim: :lol:

Jo tak to jsme na tom asi stejne, ja mam 160 cm a 45 kilo :( taky se samo sobe nelibim… No tak mozna kdyz bys jedla pravidelne tak by neco nabrala. Copak delas? myslim zamestnani nebo tak, ze nemas cas se v klidu najist?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Uju
6736
23.3.17 20:11

Bohemia chips -paprikové-na těch ujíždím a poslední rok je to + 10Kg :?

Jinak moje mamka hrozně zhubla a jedla nahusto sunar(ten pro nejstarší děti) s kakaem-každý večer před spaním k telce. Je fakt že po cca 15ti krabicích už vypadala „zdravě“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
456
23.3.17 20:21

Sladká ovesná kaše. Tím jsem se svého času vykrmila asi o 20kg :-) Je to velká a výživná dobrotka :-) Klidně si ji oslaď medem a hoď do toho dle chuti i nějaké oříšky, rozinky, semínka atd. můžeš do ní přidat i smetanu ke šlehání ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14543
23.3.17 20:27

Do 30citky jsem pri 162cm vazila 48kg a mohla jsem se nacpavat horem dolem, nic to nezmenilo. Taky jsem mela BMI 19, ale mne to vyhovovalo. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama