Jak cvičit po císaři?

171
27.4.16 16:33

Jak cvičit po císaři?

Ahoj, už mám po šestinedělí a cítím se skvěle, o jizvě ani nevím. Teď akorát řeším cvičení, chtěla bych začít běhat a v týdnu bych na to měla vždy k večeru cca 2-3× čas, ale chtěla bych i nějaké cvičení- třeba když prcek spinka. Máte někdo nějaké rady jak cvičit? :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3
27.4.16 16:38

Ahoj, určitě bych cvičení pro začátek zkonzutovala s nějakým fyzioterapeutem: zaplatila bych si alespoň jedno, dvě sezení, kde ti poradí, jak správě cvičit a posilovat hluboké břišní svaly. Strašně snando se tam nadělá při nesprávném cvičení víc škody, než užitku. Je třeba naučit se zapojovat šikmé břišní svaly etc… Myslím, že fyzioterapeuta a nějaké lehké korekční cviky můžeš zkusit už teď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2484
27.4.16 17:05

Mam za sebou dva cisare a zacinala jsem behat vzdy po sestinedeli, konzultovala jsem to se svym gynekologem. Dokud jsem kojila, behala jsem jen male davky, 4-6 km, tak 3× tydne, nejdy jsem to vymenila za inline brusle, to jsem jezdila 10 km okruh na pohodu. Stridala jsem to s cvicenim Jillian Michaels, ktery me bavi. Ale byla jsem zvykla se hybat i pres tehotenstvim a ani behem tehotenstvi jsem nebyla bez pohybu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
234
27.4.16 21:14

Cvicim jillian michaels a v pohode. Zacala jaem ale az tri mesice po porodu.. Ale nijak jsem se do te doby nesetrila..takze pokud te nic neboli tak vyzkousej ☺

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat