Detox s javorovým sirupem

305
25.4.16 21:33

Detox s javorovym sirupem

Ahoj holky mate nejaka zkusenost s timto detoxem? Od porodu se mi nedari ani prez upravu stravy a pohyb zhubnout ani kilo a zacinam to prikladat zanesenemu telu, cetla jsem o tomto zpusobu… prijde mi docela drsny 10 dni nejist a pit jen tu „limonadu“, myslite ze to bude mit smysl i na kratsi dobu treba jen 5,6 dni? Nebo radsi vazne vydrzet tich 10?… nejedna se mi o to tim zhubnout ale vazne se poradne vycistit..diky za zkusenosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Malvajs
25.4.16 21:40
@lenka.kob píše:
Ahoj holky mate nejaka zkusenost s timto detoxem? Od porodu se mi nedari ani prez upravu stravy a pohyb zhubnout ani kilo a zacinam to prikladat zanesenemu telu, cetla jsem o tomto zpusobu… prijde mi docela drsny 10 dni nejist a pit jen tu „limonadu“, myslite ze to bude mit smysl i na kratsi dobu treba jen 5,6 dni? Nebo radsi vazne vydrzet tich 10?… nejedna se mi o to tim zhubnout ale vazne se poradne vycistit..diky za zkusenosti

to mi prijde jako blbost. Pokud mi do sz napises mejl, poslu Ti detox na stavach a pak upravu stravy. Ja byla na stavach 4 tydny kvuli nemoci, a hlady jsem netrpela, vycistila jsem se a mam 6 kilo dole. Nejim od te doby pecivo, mleko, maso zridka…

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
ZuzaMi
25.4.16 21:41

Ahoj, jen to slyším a dělá se mi zle :mrgreen: ze zvědavosti jsem to spolu s mamčou cca dva roky zpět zkusila - nevydržela jsem ani den. Jakmile mám hlad, začne mě šíleně bolet hlava…takže mě už odpoledne bylo zle z hladu a večer jsem se prostě musela najíst. Tu „vůni“ sirupu a pepře nemůžu cítit do teď. Moje mamka to zvládla týden a cítila se fajn :nevim:
Já na tyhle detoxy nejsem no..radši zařadím do jídelníčku více ovoce, zeleniny a voda voda voda, zelené čaje apod. a je mi fajn :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
305
25.4.16 21:49

No ja prave taky ne, ale asi to mi telo potrebuje…upravila sem si jidelnicek chodim dlouhe prochazky 3krat do tydne cvicim ale po 3 mesicich ani kilo dole…vim ze to ma jit pomalu ale po 3 mesicich nic 8o…ani na cm sem nic neubrala a sem uz vazne zoufala, takze nakej pruplach mi snad pomuze k nastartovani :nevim:… 93 kg ve 24letech je fakt ostuda :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1065
25.4.16 21:53

Držela jsem několikrát, ale chce to vydržet min těch 10 dnů. První tři hrůza, únava a hlad, pak se to zlomilo a měla jsem hrozně moc energie. Až přestanu kojit, jdu do toho zas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Malvajs
25.4.16 22:08
@lenka.kob píše:
No ja prave taky ne, ale asi to mi telo potrebuje…upravila sem si jidelnicek chodim dlouhe prochazky 3krat do tydne cvicim ale po 3 mesicich ani kilo dole…vim ze to ma jit pomalu ale po 3 mesicich nic 8o…ani na cm sem nic neubrala a sem uz vazne zoufala, takze nakej pruplach mi snad pomuze k nastartovani :nevim:… 93 kg ve 24letech je fakt ostuda :oops:

a jak sis ho upravila? Dle vseho je neco spatne. Tez je doporucuji stobklub.cz, zapisovat si co jis…
Me tyhle diety a ala detoxy prijdou strasne a ublizujes si. Muzes prodelat detox a pritom nehladovet a Tve telo dostane co potrebuje… Ale tohle nevim nevim :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Verun83
26.4.16 06:29

Telo muzes procistit i jinak nez hladovkou a pitim necoho takoveho. Staci vyradit cukry, bilou mouku, delat si ovocne a zeleninove smoothie, pohyb a hlavne nehladovet, naopak, jist co 2 hodiny.
Kdyz jsem kdysi cvicila a chtela zhubnout, tak vim, ze 3 mesice se nic nedelo a pak najednou bylo 5kg dole a svaly se zacaly rysovat. Jedla jsem misto priloh zeleninu, hodne masa, pred cvicenim l-carnitin a po cviceni proteinove tycinky. Chodila jsem na aerobic a do fitka.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat