Kolik kg zdravě?

2320
24.4.16 19:53

Kolik kg zdravě?

Ahojky ženy, kolik je max zdravé zhubnout za měsíc kg? Připomínám zdravou stravou+ cvičení? :) děkujuu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
427
24.4.16 19:55

Záleží na výchozí váze, ale průměrně za měsíc tak 3 kg.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7379
24.4.16 19:55

@onajeblond max 2kg? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26295
24.4.16 19:57

0,5 za týden je optimální - ale pokud budeš hubnout ze 100 Kg, tak to bude jiné než ze 60…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48977
24.4.16 19:58

Experti doporučují 0,5 - 1 kg za týden, takže 4 kg za měsíc. Ze začátku jde i voda, tak ten první měsíc to může být i víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54795
24.4.16 20:02

Dala jsem za rok 32. S toho 23 od loňského cervna do letosniho ledna, že mě tak okolí vytocilo, urazilo, že to šlo samo pryc :-D.
Ted už to udržuji cvičením, jídelníček si dal hlídám, ale už hubnout ani nechci.

Říkají, že by se mělo asi půl kila tydne hubnout, že to je zdrave.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14549
24.4.16 20:03

3-4 kila za měsíc, ale jak tu bylo psáno, pokud hubneš z 60 kg, tak to trvá déle, pokud ze 100, je možné, že úbytek bude o dosti větší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1171
24.4.16 20:18

V pořadu Vítejte v novém těle hubnout půl kila tuku denně, ale to asi nebude tvůj případ ;)
Zdravé je asi půl kila týdně, já dala dolů 12 kilo za čtyři měsíce z 67 na 55

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7177
24.4.16 20:30
@Kelsey píše:
Dala jsem za rok 32. S toho 23 od loňského cervna do letosniho ledna, že mě tak okolí vytocilo, urazilo, že to šlo samo pryc :-D.
Ted už to udržuji cvičením, jídelníček si dal hlídám, ale už hubnout ani nechci.Říkají, že by se mělo asi půl kila tydne hubnout, že to je zdrave.

To čumím, ty jsi teda šikulka. :palec: Jakým cvičením? Potřebovala bych taky pár kilo dolů, chodím teď 4 x týdně běhat(na půl až 3/4 hodiny), + zhruba jednou týdně posiluju, už tak 4 týdny a skóre mám zajímavé - zatím jsou to 3 kila navrch. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7177
24.4.16 20:33

Jinak jsem taky slyšela, že optimální je do kila za týden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54795
24.4.16 20:43
@Takyjedna píše:
To čumím, ty jsi teda šikulka. :palec: Jakým cvičením? Potřebovala bych taky pár kilo dolů, chodím teď 4 x týdně běhat(na půl až 3/4 hodiny), + zhruba jednou týdně posiluju, už tak 4 týdny a skóre mám zajímavé - zatím jsou to 3 kila navrch. :lol:

Napřed jsem si koupila trampolinu před tv, máme i venkovní, ale když je venku škarede, abych se nemohla vymlouvat na počasí, tak duha je doma.
Pak prisla sousedovice 20r. dcera jestli s ni nechci jít zkusit vecer az bude tma běhat a mě bylo trapné říct ne, tak jsem šla, nějak mě to zaclo bavit, že i když kočka vedle nemohla šla jsem sama. A poslední tři týdny už chodime ve všední dny s manželem i do posilovny, že chci ještě břicho, prsa popravit. Ještě drepy dělám na zadek pár denne.
Krom neděle cvicim denně. Různé to stridam podle chuti, někdy něco vynechám na pár dní, aby si tělo nezvyklo na rutinu.
Nejhůř jsem brala asi urážky od manžela, ale tomu se to vrátilo. Můj otec mu na velikonoce řekl, že já zhubla a jemu se to přestěhovalo na břicho. Od té doby začal chodit zas do posilovny, dřív roky chodil, tak i mi radí když něj špatný pohyb udelam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17718
24.4.16 21:19

Myslim ze do 4kg je to ok. Ja takhle hubla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17572
24.4.16 21:24

@Takyjedna Zrejme ti narostly svaly. Jak jsi na tom obemove, ne vahove?
Jinak zkus knihu Proc tloustneme a co s tim delat (je na uloz.to).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23074
24.4.16 21:25

Mě říkala kamarádka, co to měla i ve škole, že max. 4 kg měsíčně a že se dá až po roce na cílené váze říct, že se hubnutí povedlo.
A ona teda tvrdila, že ty 4 kg se týkají i těch hodně obézních, že jak je to víc, je velké riziko jojo efektu. Ale myslím, že u těch opravdu hodně obezních lidí jde ze začátku hodně vody. Většinou jsou dost zavodnění.
Jinak přeji mnoho úspěchů… taky se snažím, ale jde to pomalu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23074
24.4.16 21:27
@cecetka píše:
@Takyjedna Zrejme ti narostly svaly. Jak jsi na tom obemove, ne vahove?
Jinak zkus knihu Proc tloustneme a co s tim delat (je na uloz.to).

Přesně tak, mění se ti podíl tuků a svalů a to je taky důležité. Hubená žena může mít vedle urostlejší mnohem horší podíl tuků v těle. Mnoha hubeným by tyto „urostlé“ utekli už po pár metrech :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat