Jak dlouho jsou nakažlivé afty?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lucyanglie
Povídálka 28 příspěvků 26.01.19 12:06
Jak dlouho jsou nakažlivé afty?

Nevíte někdo prosím jak dlouho jsou infekční nakažlivé afty? Děkuju

Reakce:
sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1207 příspěvků 26.01.19 13:09

pokud vím, nejsou nakažlivé vůbec

boltova
Kecalka 172 příspěvků 26.01.19 13:15

Ja na ne trpim casto a nikoho jsem nikdy doma nenakazila…ale nevim, zda jsou nakazlive obecne.

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1492 příspěvků 26.01.19 13:17

Jsou vysoce nakažlivé dotykem (polibek, pití z jedné lahve) a jsou nakažlivé dokud tam jsou.

lucyanglie
Povídálka 28 příspěvků 26.01.19 14:53

Dekuji. Maly měl afty a já to od něj chytla ale mě se z toho udělal až zánět dásní tak su na antibiotikach. Ale malý už je hrozný doma jelikož on už je v pohodě tak jich poslu ven za kámoškou at si trochu pohraji jen teda bude hlídat to pití a jídlo kdyby náhodou. Dekuju

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1492 příspěvků 26.01.19 15:06
@lucyanglie píše:
Dekuji. Maly měl afty a já to od něj chytla ale mě se z toho udělal až zánět dásní tak su na antibiotikach. Ale malý už je hrozný doma jelikož on už je v pohodě tak jich poslu ven za kámoškou at si trochu pohraji jen teda bude hlídat to pití a jídlo kdyby náhodou. Dekuju

Ano to stačí, když budou mít každý svou lahev ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >