Jak dlouho jste měli horečky u covidu

Anonymní
16.11.20 18:05

Jak dlouho jste měli horečky u covidu

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jak dlouho je normální mít horečku při onemocnění covid 19. Já už je mám 7 dníokolo 38-39 a nevím jestli je to ještě běžné nebo už je to nějaká komplikace. K dr mě nikam ne vezmou protože jsem Pozitivní, řekli mi že když bude nejhůř tak ať volám rychlou.
Máte někdo zkušenost že horečky trvalý dyl a byl to normální průběh? Díky.

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20924
16.11.20 18:08

Mel jsem dyl a vyssi. Jestli je to normalni, tezko rict. Zadne tabulky na to nejsou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.11.20 18:10
@Cenarius píše:
Mel jsem dyl a vyssi. Jestli je to normalni, tezko rict. Zadne tabulky na to nejsou.

A zvládl jste to v pohodě a bez komplikací doma?

  • Citovat
  • Upravit
20924
16.11.20 18:12

Jo. Jak poradna chripka. Ale sranda to nebyla. Myslel jsem, ze pojdu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.11.20 18:15
@Cenarius píše:
Jo. Jak poradna chripka. Ale sranda to nebyla. Myslel jsem, ze pojdu.

OK děkuji. Sranda to fakt není No..

  • Citovat
  • Upravit
301
16.11.20 18:20

Skorotchýně to měla taky tak. Teploty cca 10 dní až 39st. Moc jí na to nic nezabíralo, ale zvládla to doma. Následky žádné zjevné nemá.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
309
16.11.20 18:35

Ja jsem se drzela na nizsich teplotach. 38,4 jsem mela jen jeden den.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.11.20 18:40

@jájinka007 a neměla na to ani antibiotika? Zmizelo to samo? Vím že na covid se nedávají, ale u horšího průběhu už prý jo.

  • Citovat
  • Upravit
26574
16.11.20 18:51

Moje známá 14 dní 39, nemohla vstát z postele, nakonec ji z toho dostaly antibiotika.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
418
16.11.20 18:58

Naši horečky 38-39 °C něco přes týden, pak to postupně lezlo dolů. Bylo jim opravdu špatně, ale dostali se toho bez následků a to jsou oba rizikoví…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6021
16.11.20 19:18
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla jsem se zeptat jak dlouho je normální mít horečku při onemocnění covid 19. Já už je mám 7 dníokolo 38-39 a nevím jestli je to ještě běžné nebo už je to nějaká komplikace. K dr mě nikam ne vezmou protože jsem Pozitivní, řekli mi že když bude nejhůř tak ať volám rychlou.
Máte někdo zkušenost že horečky trvalý dyl a byl to normální průběh? Díky.

Já jsem měla horečku jeden den. Přes den jsem ale nesrážela (i když mě bolelo všechno), řekla jsem si, ať si vyletí vysoko jak potřebuje, a vymlátí, co může. Měla jsem přes 39, až ke 40. Pozdě večer jsem si vzala Ibalgin, ať se vyspím a vypotím. Pak jsem následující den měla max 37,5, a další den už vůbec nic.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2236
16.11.20 20:09

Ja měla sice nejvíc 38, ale přesně 8 dní. Taky už se mi to zdálo nekonečný, ale zničehonic to bylo pryč.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7735
16.11.20 21:35

Já měla nad 38 jen jeden den.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1519
16.11.20 21:41

Já měla přes 38 asi dva týdny. 10 dnů mam úplně vymazanych z paměti. Covid mi dal fakt zabrat a to mi je 40 a jsem jinak zdravá.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4661
16.11.20 21:56

Jeden den teplota 37,5 °C. Pak pět dní bez čichu. Dítě trochu teplejší dva dny, ani jsem neměřila. Muž celý týden bez čichu, bez teploty, ale příšerná bolest zad asi tři dny, nemohl spát. Soused 60+ byl na testu kvůli pozitivnímu kolegovi. Absolutně žádné příznaky a pozitivní test. Prý týden po testu jenom trochu kašlal.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

GS Mamavit Prefolin + DHA

  • (4.5) + 41 recenzí

Poradna o očkování dětí proti chřipce

Ikona - Daniela Verdánová

MUDr. Daniela Verdánová