Poradna o očkování dětí proti chřipce
MUDr. Daniela Verdánová
Mel jsem dyl a vyssi. Jestli je to normalni, tezko rict. Zadne tabulky na to nejsou.
@Cenarius píše:
Mel jsem dyl a vyssi. Jestli je to normalni, tezko rict. Zadne tabulky na to nejsou.
A zvládl jste to v pohodě a bez komplikací doma?
Jo. Jak poradna chripka. Ale sranda to nebyla. Myslel jsem, ze pojdu.
@Cenarius píše:
Jo. Jak poradna chripka. Ale sranda to nebyla. Myslel jsem, ze pojdu.
OK děkuji. Sranda to fakt není No..
Skorotchýně to měla taky tak. Teploty cca 10 dní až 39st. Moc jí na to nic nezabíralo, ale zvládla to doma. Následky žádné zjevné nemá.
Ja jsem se drzela na nizsich teplotach. 38,4 jsem mela jen jeden den.
@jájinka007 a neměla na to ani antibiotika? Zmizelo to samo? Vím že na covid se nedávají, ale u horšího průběhu už prý jo.
Moje známá 14 dní 39, nemohla vstát z postele, nakonec ji z toho dostaly antibiotika.
Naši horečky 38-39 °C něco přes týden, pak to postupně lezlo dolů. Bylo jim opravdu špatně, ale dostali se toho bez následků a to jsou oba rizikoví…
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla jsem se zeptat jak dlouho je normální mít horečku při onemocnění covid 19. Já už je mám 7 dníokolo 38-39 a nevím jestli je to ještě běžné nebo už je to nějaká komplikace. K dr mě nikam ne vezmou protože jsem Pozitivní, řekli mi že když bude nejhůř tak ať volám rychlou.
Máte někdo zkušenost že horečky trvalý dyl a byl to normální průběh? Díky.
Já jsem měla horečku jeden den. Přes den jsem ale nesrážela (i když mě bolelo všechno), řekla jsem si, ať si vyletí vysoko jak potřebuje, a vymlátí, co může. Měla jsem přes 39, až ke 40. Pozdě večer jsem si vzala Ibalgin, ať se vyspím a vypotím. Pak jsem následující den měla max 37,5, a další den už vůbec nic.
Ja měla sice nejvíc 38, ale přesně 8 dní. Taky už se mi to zdálo nekonečný, ale zničehonic to bylo pryč.
Já měla přes 38 asi dva týdny. 10 dnů mam úplně vymazanych z paměti. Covid mi dal fakt zabrat a to mi je 40 a jsem jinak zdravá.
Jeden den teplota 37,5 °C. Pak pět dní bez čichu. Dítě trochu teplejší dva dny, ani jsem neměřila. Muž celý týden bez čichu, bez teploty, ale příšerná bolest zad asi tři dny, nemohl spát. Soused 60+ byl na testu kvůli pozitivnímu kolegovi. Absolutně žádné příznaky a pozitivní test. Prý týden po testu jenom trochu kašlal.
Ahoj, chtěla jsem se zeptat jak dlouho je normální mít horečku při onemocnění covid 19. Já už je mám 7 dníokolo 38-39 a nevím jestli je to ještě běžné nebo už je to nějaká komplikace. K dr mě nikam ne vezmou protože jsem Pozitivní, řekli mi že když bude nejhůř tak ať volám rychlou.
Máte někdo zkušenost že horečky trvalý dyl a byl to normální průběh? Díky.