Jak dlouho se nabíjí dětské elektrické auto?

56
27.12.25 02:24

Jak dlouho se nabiji detske elektricke auto?

Ahojky chci se zeptat na vaše zkušenosti.
Synové dostali na vánoce toto auto
Elektrické autíčko MERCEDES-BENZ AMG SL 65 S pro děti – černé, EVA kola, dálkové ovládání
Jen teda bazarové a v modré barvě.
Auto jsme dali nabíjet 25 někdy dopoledne ( nejsem si jistá zda jsme jej nabitý naplno)
Odpoledne 25 jsme s ním byli se synem asi 40 minut venku. Do rána se auto plně vybil. Včera odpoledne tedy 26 jsem auto opět dala tedy nabíjet v 16;06 a teď je 2;21 a auto stále není naplno nabité kontrolka svítí červené. Dle pana od kterého jsem ho kupovala je doba nabíjení 7-8 hodin. Dle internetu 8-10 nekde jsem četla že až 12 či 15 hodin. Jak dlouho by se tedy auto mělo nabíjet aby bylo nabité naplno? Děkuji za radu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20924
27.12.25 05:56

Tak pokud je tam kontrolka, tak snad dokud nezhasne nebo nezmění barvu ne? A ano, je možný, že se to nabíjí, tak šíleně pomalu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5395
27.12.25 07:39

Pokud je to starší autíčko, může mít už špatnou baterií. Nabíjí se obvykle přes noc.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37144
27.12.25 09:39

My nabíjeli vždy přes noc, chtělo to aspon těch 10 hodin. Navic v mrazu se baterie vybiji rychleji. Taky zalezi kolik syn váží, čím těžší dite, tím se to opět rychleji vybije. Naše auto melo jeste rádio a světlomety, to taky užíralo baterii.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
56
27.12.25 09:46

No tak jsem auto odpojil před chvili kontrolka pořád červená ale baterie úplně horka tak radši

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
56
27.12.25 09:54

Popr jestli zkušenější pořadí nejlíp s odkazem jakou baterií pořídit?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20924
27.12.25 10:24
@Maad117 píše: Více

https://www.detskaauticka.cz/…v-7ah--20hr/?…

Našel jsem u něj, že je tam tato baterie. Ověřte to a můžete koupit rovnou dvě. Jedná se bude nabíjet a druhá jezdit. Ať nemusíte čekat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Enduro

  • (4.7) + 13 recenzí

Chodítko DJ

  • (3.9) + 11 recenzí

Street odrážedlo

  • (5) + 8 recenzí

Odrážedlo

  • (2.5) + 8 recenzí