Poradna dentální hygienistky
Pavla Pilneyová DiS.
Ahoj holky, včera jsem malé nahmatala první zoubek, chtěla bych se zeptat jak dlouho asi potrvá než jí vyleze celý?
Zatím máme jen malý ostrý kousíček..
To je případ od případu - mladýmu třeba špičáky od okamžiku, kdy se ozvaly poprve (nateklé dásně) do okamžiku, kdy byly venku opravdu celé, to trvalo 2 měsíce… a naopak řezáky horní za dva týdny sakum prásk venku.
nyní stoličky - poslední - již 2 měsíce na střídačku lezou - je to očistec ![]()
Vid?
Malá je teda co se tíče průjmu, teplot atd v pohodě.. naopak mi příjde že víc spí tak doufám, že jí to vydrží..Už se těšim až jí vyleze celý:)
U nás strašně dlouho, přsdní asi 2 měsíce a stolička se už prořezává třetí měsíc, ne li dýl
![]()
U nas se streba spodni draly dlouho, od najiti spicecky po vyrostly cely zub to trvalo asi 2 mesice a horni jsou vyrostle tak v pulce a rostou nam od 8 mesice
takze uz pul roku ![]()