Jak dlouho se prožezává zoubek?

56
3.3.13 11:39

Jak dlouho se prožezává zoubek?

Ahoj holky, včera jsem malé nahmatala první zoubek, chtěla bych se zeptat jak dlouho asi potrvá než jí vyleze celý? :) Zatím máme jen malý ostrý kousíček..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1803
3.3.13 12:21

@Michaelaa taky by mě to zajímalo…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
872
3.3.13 12:23

To je případ od případu - mladýmu třeba špičáky od okamžiku, kdy se ozvaly poprve (nateklé dásně) do okamžiku, kdy byly venku opravdu celé, to trvalo 2 měsíce… a naopak řezáky horní za dva týdny sakum prásk venku.
nyní stoličky - poslední - již 2 měsíce na střídačku lezou - je to očistec :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
56
3.3.13 12:25

Vid? :) Malá je teda co se tíče průjmu, teplot atd v pohodě.. naopak mi příjde že víc spí tak doufám, že jí to vydrží..Už se těšim až jí vyleze celý:)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17715
3.3.13 12:25

U nás strašně dlouho, přsdní asi 2 měsíce a stolička se už prořezává třetí měsíc, ne li dýl :zed: :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6956
3.3.13 12:43

U nas se streba spodni draly dlouho, od najiti spicecky po vyrostly cely zub to trvalo asi 2 mesice a horni jsou vyrostle tak v pulce a rostou nam od 8 mesice :lol: takze uz pul roku :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13837
3.3.13 12:52

U nás to je od několika dní do několika měsíců.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
56
8.3.13 16:09

Tak skoro týden a už máme půlku zubu venku :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna dentální hygienistky

Ikona - Pavla Pilneyová

Pavla Pilneyová DiS.