Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku
MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.
Ahoj všem, mám takový dotaz.. V prosinci nás čeká IVF a v CARu nám řekli, že u nich mají prodlouženou kultivaci vajíček po odběru. Chtěla jsem se zeptat, jestli s tím někdo nemá zkušenost, jak dlouho asi tato kultivace trvá? Kolem 14 prosince zřejmě dojde k odebrání vajíček a zajímalo by mně, jestli se transfer stihne do Vánoc. Děkuji moc za odpovědi!
Ja mela transfer po prodlouzene kultivaci 6.den od odberu vajicek. Myslim ze bezna doba prodlouzené kultivace je 5-6 dnu.
Děkuju moc Liliku, to je moc dobrá zpráva, tím pádem bych měla IVF stihnout do Vánoc ![]()
Ahoj, prodloužená kultivace u nás byla 3-5 dní (nepočítám den odběru). Já měla vždycky 3 dny.
Evka a V3r + V10m
Transfer se dělá buď 3 nebo 5 dní po oplodnění, později už embrio puká. Tak to určitě stihnete!
Přeji, aby tě po vánocích čekaly jen dobré zprávy! Kati
Děkuji Vám moc holky, opravdu jste mně potěšily!!! Snad budeš mít Káti pravdu a nadělíme si ten nejhezčí dáreček ![]()