Jak dlouho trvala horečka při prořezávání stoliček?

Anonymní
25.9.23 14:47

Jak dlouho trvala horečka při prořezávání stoliček?

Ahoj, dcera má už 2 měsíce nateklé dásně a dle zubaře by měly první stoličky vylézt co nejdříve.
A taky že asi jo. Vyrazili jsme na dovolenou do Rakouska a už týden měla dcera střídavě zvýšenou teplotu kolem 37,2, velmi neklidné noci, velké slinění a vše okusovala. Byla ale živé aktivní dítě jako vždy, bez jakýchkoliv příznaků. Včera večer a v noci už přišly hysterické záchvaty pláče, po použití Calgelu byl do 10min klid a další cca 3h spala. Dneska jí ale vyletěla horečka na 38,5 a je dost unavená, bez chuti k jídlu a teče jí z nosu.
Jak dlouho může tato horečka trvat? Já doufám, že jsou to „pouze“ zuby, opravdu nic jiného jí celý týden není - nebo co myslíte?
Díky za názory.

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Tosidelassrandu
25.9.23 14:53
@Anonymní píše:
Ahoj, dcera má už 2 měsíce nateklé dásně a dle zubaře by měly první stoličky vylézt co nejdříve.
A taky že asi jo. Vyrazili jsme na dovolenou do Rakouska a už týden měla dcera střídavě zvýšenou teplotu kolem 37,2, velmi neklidné noci, velké slinění a vše okusovala. Byla ale živé aktivní dítě jako vždy, bez jakýchkoliv příznaků. Včera večer a v noci už přišly hysterické záchvaty pláče, po použití Calgelu byl do 10min klid a další cca 3h spala. Dneska jí ale vyletěla horečka na 38,5 a je dost unavená, bez chuti k jídlu a teče jí z nosu.
Jak dlouho může tato horečka trvat? Já doufám, že jsou to „pouze“ zuby, opravdu nic jiného jí celý týden není - nebo co myslíte?
Díky za názory.

Tohle na zuby fakt nevypadá. Tipuju spíš virózu. U dcery ty zuby rostou tak šíleně pomalu, že jakoby natlačený pod dásně i jsou i několik měsíců. Stoličky jí rostly tak pomalu, že jsme o nich ani nevěděli. Rostou tak pomalu, že ani nebolí ( si myslim)

  • Citovat
  • Upravit
18733
25.9.23 15:21
@Anonymní píše:
Ahoj, dcera má už 2 měsíce nateklé dásně a dle zubaře by měly první stoličky vylézt co nejdříve.
A taky že asi jo. Vyrazili jsme na dovolenou do Rakouska a už týden měla dcera střídavě zvýšenou teplotu kolem 37,2, velmi neklidné noci, velké slinění a vše okusovala. Byla ale živé aktivní dítě jako vždy, bez jakýchkoliv příznaků. Včera večer a v noci už přišly hysterické záchvaty pláče, po použití Calgelu byl do 10min klid a další cca 3h spala. Dneska jí ale vyletěla horečka na 38,5 a je dost unavená, bez chuti k jídlu a teče jí z nosu.
Jak dlouho může tato horečka trvat? Já doufám, že jsou to „pouze“ zuby, opravdu nic jiného jí celý týden není - nebo co myslíte?
Díky za názory.

U nás když zuby tak do 37,5 a klidně týden až 10 dni v případě čtyřek. Spis bych rekla, ze s ohledem na horecku je to už nějaká nemoc. V našem okolí už zas putuje covid :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14376
25.9.23 16:42
@Anonymní píše:
Ahoj, dcera má už 2 měsíce nateklé dásně a dle zubaře by měly první stoličky vylézt co nejdříve.
A taky že asi jo. Vyrazili jsme na dovolenou do Rakouska a už týden měla dcera střídavě zvýšenou teplotu kolem 37,2, velmi neklidné noci, velké slinění a vše okusovala. Byla ale živé aktivní dítě jako vždy, bez jakýchkoliv příznaků. Včera večer a v noci už přišly hysterické záchvaty pláče, po použití Calgelu byl do 10min klid a další cca 3h spala. Dneska jí ale vyletěla horečka na 38,5 a je dost unavená, bez chuti k jídlu a teče jí z nosu.
Jak dlouho může tato horečka trvat? Já doufám, že jsou to „pouze“ zuby, opravdu nic jiného jí celý týden není - nebo co myslíte?
Díky za názory.

Já mám názor opačný, u nás byla u stoliček horečka přes 40°C. Jak se prořízly, byl klid. Nic jiného synovi tenkrát nebylo, jen lehká průhledná rýma. A samozřejmě řev a neklid, nedostatek spánku :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.9.23 17:11

@Aduš8 a jak dlouho prosím ty horečky trvaly? Pamatujete si?

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
25.9.23 17:13

@Tosidelassrandu @hospodki díky za názor. Já bych pak ale moc nerozuměla tomu, proč v noci zafungoval jedině ten Calgel :nevim: Od kamarádek ze zkušeností vím, že se právě u zubů setkaly i s horečkou 40+ no… :?

  • Citovat
  • Upravit
14376
25.9.23 17:33
@Anonymní píše:
@Aduš8 a jak dlouho prosím ty horečky trvaly? Pamatujete si?

Ta vysoká jen jednou, ale předtím pár dny byly kolem 38°C

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18733
25.9.23 20:32
@Anonymní píše:
@Tosidelassrandu @hospodki díky za názor. Já bych pak ale moc nerozuměla tomu, proč v noci zafungoval jedině ten Calgel :nevim: Od kamarádek ze zkušeností vím, že se právě u zubů setkaly i s horečkou 40+ no… :?

Ne názor, moje zkušenost od dvou děti :nevim: jako zuby ji bolet můžou tak proto hysterak, ale horečka s tím
Vůbec nemusi souviset. A jestli jsi podala antipyretika na horecku, tak mají i analgezujici účinek, takže to taky podpořilo potlačení bolesti.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Chrastítko Špendlík

  • (4.6) + 67 recenzí

Dudlík Perfect

  • (4.7) + 53 recenzí

BABY NA UCPANÝ NOS 50 ML

  • (4.9) + 41 recenzí

Dudlík Space 0–6m

  • (4.9) + 41 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin