Reklama

Jak dlouho venku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

darkblack
Závislačka 3588 příspěvků 08.03.10 11:01
JAK DLOUHO VENKU?

AHOJ HOLKY,
MAM DOTAZ - JAK DLOUHO MŮŽE BÝT 6TI TÝDENNÍ MIMINKO VENKU PŘI 0 STUPNÍCH A JAK DLOUHO BYCH MALOU MOHLA NECHAT NA VERANDĚ,KDE MÁME 5 STUPŇŮ NAD NULOU?? KRÁSNĚ SE JÍ TAM SPINKÁ, ALE BOJÍM SE ABY NENASTYDLA.. SAMOZŘEJMĚ JÍ DOBŘE OBLÉKNU A ZACHUMLÁM…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

teereka
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 08.03.10 11:03

Ahoj, pokud jí zachumláš a budeš chodit kontrolovat, jestli nemá studenej čumáček, tak bych ji nechala dokud bude spinkat…Pokud jí bude teploučko, nastydnout nemůže :)

Pajule22
Echt Kelišová 9043 příspěvků 08.03.10 11:05

Ahoj,nas malej se narodil teda v zari,ale pak uz nejak extra velky teplo nebylo.Ve verande ho nechavam spat od narozeni az do ted takovou dobu,po kterou spi,zbytecne ho nebudim,vzdycky je zachumlanej a pak hezky teplouckej

darkblack
Závislačka 3588 příspěvků 08.03.10 11:09

no právě že tam malá spí taky krásne..a když jí budim dřív než chce ona tak je pak děsně nevrlá..

Zizalka
Ukecaná baba ;) 2480 příspěvků 08.03.10 11:13

Ahoj!

Tak čtyři hodiny, pak už potřebuje určitě napapat. :wink:

Když není zmrzlá a hezky se jí tam spinká, určitě to nevadí…

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 08.03.10 11:19

taky nechavam malou na verande od narozeni…takze celou zimu…je tam kolem nuly kdyz venku mrzne…nos obcas studenej mela ale jinak krasne teploucka…vydrzi mi tak spat i sest hodin v kuse :wink:

Jana206
Nadpozemská drbna 26374 příspěvků 08.03.10 11:39

Emička se narodila loni v listopadu.Prvních 6 týdnů jsem byla opatrná,když byl vítr a mrazy,ven jsem s ní nechodila,už k vůli tomu,že jí hnisalo očko,větrem a mrazem se to zhoršovalo..

Po 6 týdnech,když bylo okolo 0 a nefučelo,taky spávala venku na verandě.Když jsme byli u babičky - my tu možnost nemáme - spala tam i 3 hodiny v kuse.

danik
Ukecaná baba ;) 2337 příspěvků 11.03.10 14:26

Malý má 10 týdnů a dávám ho spát ven denně přes poledne, buď na sluníčko,te'd ale nesvítí, tak do pergoly,aby byl v závětří.
V postýlce vydrží spát max 30 min, venku i 4hod.
Dobře ho oblíknu, zabalím a pokud je venku kolem 0, dávám na kočárek pláštěnku, aby mu v kočárku zůstalo nadýchané teplíčko :lol:
Nosík a ručičky(i přes rukavice) má trochu chladnější,ale líčka a zbytek tělíčka má teplé.

herinkoj
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 11.03.10 14:54

Já bych s tou pláštěnkou byla opatrná. Už jsem od dost lidí slyšela a připadá mi to logické, že tím jak dítě dychá, usazují se na pláštěnce zevnitř kapky vody a ty pak pokud mrzne, zmrznou a dítě pak vdechuje hodně studený vzduch, já jí teda nedávám v mrazech vůbec, ani když sněží. JInak do -5 u novorozence platí 1 hodina venku, pro staršího kojence do -10 a pak už raději ven nechodit.

herinkoj
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 11.03.10 14:55

Pokud nemrzne, myslím, že může být venku neomezeně pokud Vám to tak vyhovuje.

danik
Ukecaná baba ;) 2337 příspěvků 11.03.10 15:21

Já jsem si teda nikdy nevšimla,že by byla „námraza“ na pláštěnce. Dělala jsem to tak i u 1.mimi.
Ale díky za tip, raději to bud „sledovat“

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.14 05:56

Ahoj holky, mela bych otazku. Mam 6ti leteho syna z predchoziho vztahu. A nyni mame s manzelem miminko. Narodil se nam chlapecek ted 22.3. Je plne kojeny a pekne baculaty… 3,60kg. Pekne donoseny. Z porodnuce nas pustili domu po 3 dnech. Reklu nam ze he ditko uplne zdrave a nad 3kg muzeme jit ven klidne hned. My sli teda radeji az po dvou dnech, pac jsem se prece jen trochu bala. Vcera jsem sla pro syna do skolky ve 3 a sli jsme vsichni spolecne na hriste. Po dvou hodinach jsem sla maleho domu nakojit, prebalut a prioblict a sli jsme opet ven. V 7 jsme pelasili domu. Po dalsich 2 hidkach. Bydlime s tchyni. Kdyz jsme disli dim, tak nas primo servala ze nejsme normalni, byt s nim venku tak dlouho. Jenze on tak krasne spinkal, navic si myslim ze mu je lip venku nez doma a tma taky jeste nebyka. Odpivedela jsem ji na to jen ze nam dr rekl ze byt klidne venku muze a ina na to ze az bude mit malej rymu, at se nedivim. Byla sem z toho cela spatna. Ona ma orehnanou peci. Porad topi o sto sest. Mame doma 24 stupnu a malej se poti. Nevim uz jak jim vysvetlit ze to moc prehani. Co myslite vy?

darushka
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 01.04.14 06:00

Poslala bych ji do haje :)

Eemii
Neúnavná pisatelka 16952 příspěvků 01.04.14 06:02

Nevim, proc by nemohl byt dlouho venku, neni leden. Nenech si do toho kecat.

kve-tinka
Závislačka 4366 příspěvků 7 inzerátů 01.04.14 06:43
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mela bych otazku. Mam 6ti leteho syna z predchoziho vztahu. A nyni mame s manzelem miminko. Narodil se nam chlapecek ted 22.3. Je plne kojeny a pekne baculaty… 3,60kg. Pekne donoseny. Z porodnuce nas pustili domu po 3 dnech. Reklu nam ze he ditko uplne zdrave a nad 3kg muzeme jit ven klidne hned. My sli teda radeji az po dvou dnech, pac jsem se prece jen trochu bala. Vcera jsem sla pro syna do skolky ve 3 a sli jsme vsichni spolecne na hriste. Po dvou hodinach jsem sla maleho domu nakojit, prebalut a prioblict a sli jsme opet ven. V 7 jsme pelasili domu. Po dalsich 2 hidkach. Bydlime s tchyni. Kdyz jsme disli dim, tak nas primo servala ze nejsme normalni, byt s nim venku tak dlouho. Jenze on tak krasne spinkal, navic si myslim ze mu je lip venku nez doma a tma taky jeste nebyka. Odpivedela jsem ji na to jen ze nam dr rekl ze byt klidne venku muze a ina na to ze az bude mit malej rymu, at se nedivim. Byla sem z toho cela spatna. Ona ma orehnanou peci. Porad topi o sto sest. Mame doma 24 stupnu a malej se poti. Nevim uz jak jim vysvetlit ze to moc prehani. Co myslite vy?
:roll: :roll: že zdravím tchýni :mrgreen: buďte venku jak chcete, jsou krásné jarní dny!! ;)
Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

Herečka Kristen Bell kritizuje Sněhurku: Dává to dětem špatný příklad

Pokud máte někdy pocit, že se lidstvo řítí do záhuby, tento článek vás o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >