Jak dlouho vydrží otevřené salko v teple?

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Velikost písma:
3072
16.8.24 08:54
@Netusimcotudelam píše: Více

Prosim te, tohle co bylo 3 dny ven a smrdi rovnou vyhod. Koukni na obal, nemam zadne doma, ale tipla bych, ze tam bude ze po otevreni uchovavat v chladu? Nikoho to nenapadalo precist? A hledej cislo na hygienu, udelas sluzbu verejnosti.

  • načítám...
Missinecka
16.8.24 08:59
@Netusimcotudelam píše: Více

Teď už má letět samozřejmě do koše… :zed:
Ty vole, je děsivé, že v gastru pracuje někdo, kdo takové věci absolutně nedokáže vyhodnotit.

  • Upravit
a12
61150
16.8.24 09:07
@Beruska999999 píše: Více

A možná i spotrebujte ihned, ne? :lol: do 3 dnů, nebo neco takovyho

  • načítám...
16.8.24 09:21
@Missinecka píše: Více

No tak mi to samozřejmě vyhodnotily, proto jsme mu říkaly, že to tak být nemá

  • načítám...
16.8.24 09:22

@a12 urychleně spotřebujte no.. Nevím, odteď to lítá do lednice. Je to chuj ten týpek

  • načítám...
Missinecka
16.8.24 09:25
@Netusimcotudelam píše: Více

Jo, ale musela ses zeptat tady, aby ses „ujistila“… že mléko nepatří do tepla je úplně základní znalost :roll:

  • Upravit
74217
16.8.24 09:27

Myslela jsem si, že studenti mají mozek v hlavě. Evidentně nemají.

  • načítám...
16.8.24 09:40
@Missinecka píše: Více

Tak samozřejmě nejsme tak blbé :roll: jeho argument byl, že tam je hodně cukru a nevadí to. Na další “no ale měly bychom” nás poslal do háje

  • načítám...
20888
16.8.24 10:15

Dobrý den,

na přání zakladatele diskuzi uzamykám :)

S pozdravem
Viktorie

  • načítám...

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Kojenecká lahev

  • (4.5) + 85 recenzí

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová