Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat
@Netusimcotudelam píše: Více
Prosim te, tohle co bylo 3 dny ven a smrdi rovnou vyhod. Koukni na obal, nemam zadne doma, ale tipla bych, ze tam bude ze po otevreni uchovavat v chladu? Nikoho to nenapadalo precist? A hledej cislo na hygienu, udelas sluzbu verejnosti.
@Netusimcotudelam píše: Více
Teď už má letět samozřejmě do koše… ![]()
Ty vole, je děsivé, že v gastru pracuje někdo, kdo takové věci absolutně nedokáže vyhodnotit.
@Beruska999999 píše: Více
A možná i spotrebujte ihned, ne?
do 3 dnů, nebo neco takovyho
@Missinecka píše: Více
No tak mi to samozřejmě vyhodnotily, proto jsme mu říkaly, že to tak být nemá
@a12 urychleně spotřebujte no.. Nevím, odteď to lítá do lednice. Je to chuj ten týpek
@Netusimcotudelam píše: Více
Jo, ale musela ses zeptat tady, aby ses „ujistila“… že mléko nepatří do tepla je úplně základní znalost ![]()
Myslela jsem si, že studenti mají mozek v hlavě. Evidentně nemají.
@Missinecka píše: Více
Tak samozřejmě nejsme tak blbé
jeho argument byl, že tam je hodně cukru a nevadí to. Na další “no ale měly bychom” nás poslal do háje
Dobrý den,
na přání zakladatele diskuzi uzamykám ![]()
S pozdravem
Viktorie
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat