Jak fungovat s mimi

23
8.7.20 10:00

jak fungovat s mimi

Ahoj, možná se chci jen vykecat, protože to není nějaký šílený problém, ale jde o to, že se 4 m mimi mám problém si najít čas na to něco udělat. Přesněji připravujeme stavbu domu, tak prostě potřebuju třeba na 2 h sednout ke kompu a řešit (začali jsme ještě dávno před mimi ale táhne se to, že jo).

Jsem spíš ranní ptáče, tak jsem to dřív (s prvním) dělala, že jsem ráno vstala kolem 5 a 2-3 hod fungovala, jenže malá se budí většinou 5:30-6:30. Přes den spí po půl hoďkách tak 3×, z toho když jsme doma, tak se mi někdy „podaří“, když jí mám odpoledne tak půl až hoďku v posteli u prsa (probouzí se, já se u toho snažím zdřímnout), tak pak spí ještě třeba hodinu sama a to pak něco stihnu. A večer jde spát kolem 8, ale to už jsem já zas nepoužitelná na duševní činnost, jdu spát po 9. Zkoušela jsem jí dávat spát později, ale stejně vstává brzo (třeba se to změní, až bude dýl tma, akorát já potřebuju řešit teď:) V noci se pak budí tak 3× na kojení + mě vzbudí každé zavzdychání, chce třeba přendat na druhý bok + k ránu se vrtí kvůli prdíkům a mě to budí, takže jsem pak přes den ospalá, což je na prd. Dudlík zkouším dávat, ale má to jen na hraní, nedudá. Nechávat ji přes den ležet a něco dělat moc nefunguje - jednak dlouho nevydrží a druhak se nedokážu soustředit, mám pocit, že bych se měla věnovat jí.

Tak kdybyste měli nějakou dobrou radu, co by se dalo zlepšit, tak ráda zkusím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24574
8.7.20 10:16

Žádnou nemám a to je malymu už 8m a spí přes den výjimečně hodinu, jinak taky 30 min :mrgreen: vstává 5, usíná v 7, druhý dítě jde spát v půl desátý :nevim: věci důležitý dělám jak usne a jsem taky většinou dutá :nevim: žádný zázrak neexistuje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
234
8.7.20 11:09

Muzes si zkusit dat slofika pres den slofika s ni, treba vecer dyl vydrzis vzhuru :) a nebo delej domaci prace s ni, kdyz je vzhuru, kdyz spi, pracuj u pocitace a vecer brzo spat. :) a nebo poverit nekoho, kdo si ji sem tam vezme na chvili do kocarku, at muzes pracovat. Kluk se narodil v breznu, v cervnu jsem mela zkousky ve skole, ucit jsem se musela a proste vzdycky se to nejak udelalo - nekdo pohlidal, nekdy jsem byla dele vzhuru a rano s nim vstal manzel, nekdy si ho nekdo vzal ven, at mam chvili klid, vsechno, co slo doma delat s nim, jsem delala, kdyz byl vzhuru a koukal u toho na me…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
252
8.7.20 11:50

Já něco udělám až teď a to má 28m :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
8.7.20 12:09

@Bamace No kočářek je téma samo pro sebe - neusne v něm, to když s ní jdu někam ven, tak beru kočár, ve kterém celkem vydrží dívat se kolem, a pak když si začne stěžovat, tak ji dám do nosítka, aby usnula. Přijde mi, že má prostě lehčí spaní - po půl hoďce se prostě budí.

Pokud to jde, tak se snažím si šlofíka dát, ale večer je to pak stejně o ničem - vše mi trvá děsně dlouho, takže pak končím o půlnoci, hlava jak balón a druhý den jsem ještě víc mimo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
8.7.20 12:12

@pikola @bublifucekk No já tak nějak vnitřně docházím k tomu stejnému - prostě se s tím teď nic moc dělat asi nedá - prostě miminko to teď má tak. Akorát jsem z toho ve stresu, že nestíhám. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1078
8.7.20 18:35

Dej ji do šátku a až usne, sedni si s ní k počítači a pracuj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama