Jak mít větší prsa?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.18 15:59
Jak mít větší prsa

Holky, jak docílit toho, abych měla větší prsa? Bohužel jsem celkem zhubla a značně se to projevilo právě i na prsou. Nechci kvůli tomu zas nějaký kilo přibrat ani podstupovat plastiky. Nemáte zkušenosti? A kdo zkoušel NADRAIN FORTE, pomohlo vám to?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
ludmilaadamkova
Závislačka 2936 příspěvků 27.12.18 16:01

ZADNE ZAZRACNE pilulky nefungují. Bohuzel. Proc myslis ze pulka fitnesek ma udelany silikony.

Beckyttine5
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 27.12.18 16:05

Na zvětšení prsou je dobré těhotenství a kojení, jiný přírodní postup neznám

Anita000
Povídálka 36 příspěvků 27.12.18 16:09

@Beckyttine5 presne tak..
Ja teda mam take male a muzu rict ze kdyz lehce narostli po těhotenství tak jsem rada ue jsou male.. Protoze kdyz se nalejou velky prsa tak zada docela trpi.. :lol:

Helca83
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 27.12.18 16:22
@ludmilaadamkova píše:
ZADNE ZAZRACNE pilulky nefungují. Bohuzel. Proc myslis ze pulka fitnesek ma udelany silikony.

Bohuzel presne tak, musim souhlasit. Souhlas i ze se zvetsi s tehotenstvim, ale v jakem tvaru a kondici prsa budou po porodu a pripadnem kojeni, tot otazka. Ja mela relativne pekna 75DD-E a skoncila jsem s “visaky” velikosti C-D, uz to proste neni ono 8o ale hlavne ze mam zdrave decko.

Byt Tebou, pokud touzis po peknych prsou, zacala bych uvazovat o plastice. Da se udelat i vypln vlastnim tukem, ale nedoporucuji, mela to svagrova a vstrebalo se ji to cili po par letech nulovy vysledek.

sediza
Závislačka 2726 příspěvků 27.12.18 16:25

Začněte se mít ráda takova jaká jste.

ludmilaadamkova
Závislačka 2936 příspěvků 27.12.18 16:32

Ano opravdu spousta finesek ma silikony pane adame nemusite mi kvuli tomu psat soukrome zpravy a jak to vim.. no to je fakt zaludna otazka. Tak kdyz clovek chodi 10 let do fitka tak vidi..a pak jsem byla i na soutěžích a tam uz to je naprosty standart. A proc asi. Protoze kdyz uz se holky připravují na soutez musi mit minimum podkozniho tuku a to prijdou o prsa i holky co mely treba 3 jky predtim.

A jste zablokovan z duvodu otazky zda jsem dobra v posteli. :zed:

pikola
Generální žvanilka 21662 příspěvků 27.12.18 16:37

Protože prsa jsou většinou tuk, někomu je pak naděleno více prsního svalu a někomu ne. K hrášku meloun práškama neuděláš.

LaraA
Zasloužilá kecalka 810 příspěvků 27.12.18 16:37
@Helca83 píše:
Bohuzel presne tak, musim souhlasit. Souhlas i ze se zvetsi s tehotenstvim, ale v jakem tvaru a kondici prsa budou po porodu a pripadnem kojeni, tot otazka. Ja mela relativne pekna 75DD-E a skoncila jsem s “visaky” velikosti C-D, uz to proste neni ono 8o ale hlavne ze mam zdrave decko.Byt Tebou, pokud touzis po peknych prsou, zacala bych uvazovat o plastice. Da se udelat i vypln vlastnim tukem, ale nedoporucuji, mela to svagrova a vstrebalo se ji to cili po par letech nulovy vysledek.

podle me rozhoduje spis genetika. pokud priberu, nejdriv do prsph, „hubnou“ mi prsa jako posledni. tehotenstvi a kojeni (3×) nemela prakticky zadny vliv krom zvetseni dborcu u bradavek. mam 75G-H.

Helca83
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 27.12.18 16:39

@ludmilaadamkova TvL co sem leze za lidi, nestiham zirat… jses dobra ze si to nenechas libit :palec:

Kriss Tina
Extra třída :D 11685 příspěvků 27.12.18 16:39

Mě prsa asi o číslo zvětšil progesteron, který jsem brala kuli těhotenství. Jinak samo o sobě ti nenarostou žádným figlem.

Helca83
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 27.12.18 16:42

@LaraA To mate fajn, take bych to tak chtela mit :) Ale myslim ze vetsina zen to ma spise tak ze hubnou nejdrive na prsou a pribiraji na brisku/zadecku/stehnech… :nevim:

klamonožka
Závislačka 2553 příspěvků 27.12.18 16:45

Ještě třeba nosit vhodnou podprsenku. Ne že by se tím ta prsa zvětšila, ale třeba pod šaty mohou vypadat o dost lépe. ;)

KalamityJohn
Kelišová 7344 příspěvků 27.12.18 17:05

Správnou aplikací vosího hnízda? :think:

Ou
Echt Kelišová 8545 příspěvků 27.12.18 17:15

Tak pokud nechceš přibrat, tak musíš začít kojit. Prsa jsou plná buď tukem a nebo mlékem. Případně tedy pomocí implantátů.

Žádný zázračný přípravek je nezvětší.

Co ale většinou jde výrazně proměnit žádoucím směrem je to jak svoje prsa nosíš.

Tj - narovnej se, případně pokud už máš od špatného držení těla kulatá záda, tak začni cvčiti nápravné cviky. A pořiď si skutečně padnoucí podprsenku, která vytvaruje tvou hruď do velmi zajímavých tvarů. A pak tedy to taky chce nosit vhodný střih svršků.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama