Vánoce - přiberu?

Anonymní
24.12.18 23:46

Vánoce - přiberu?

Ahoj všem.
Po dnešním dni mám pocit, že určitě něco přiberu. Jsem zvyklá se stravovat zdravě a nijak extra nehřešim. Dala jsem si 10 kousků cukroví (děláme ze špaldové mouky - linecké a nepečené koule obalené v kokosu), bramborový salát a řízek, pak jsme si připíjeli - Jäger), tudíž samé kalorické bomby. Pak jsem šla teda na hodinu a půl na procházku svižnějším tempem.
Máte někdo podobné pocity?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1093
24.12.18 23:52

Jestli to takhle neděláš každý den,tak jeden den v roce ti opravdu neuškodí.
Mám o zhruba stejně…10 kousků cukroví,pak řízek s brambory a jsem nacpaná ještě teď :roll:
Ale nic si z toho nedělám,to se zhubne. Chodím běhat a do fitka,tak se tam už těším :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.12.18 00:02

@suwari Jee, tak to jsme ráda, že v tom nejsem sama. Právě, že to není denně, dnes fakt výjimečně. Pak si říkám, že zas bude Silvestr, v lednu mám narozky, no hrůza. Už ted z toho mám depku. :lol: :mrgreen: Dosáhla jsem váhy, kterou jsem si přála a tak bych si to nerada pokazila. Snad to ty procházky vykompenzují. :)

• Nahlásit
  • Citovat
15725
25.12.18 00:05

Panebože :roll: pak nám napiš kolik jsi toho vykakala a my ti to přepočítáme jo ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49493
25.12.18 00:10

No, jestli řešíš deset kousků cukroví na Vánoce, musíš mít dost smutnej život. Jestli se takhle nebudeš stravovat ještě měsíc, tak proboha, jak bysis ty Vánoce představovala? Maso napřírodno, pečlivě odvážený ve slupce vařený brambor, přípitek malým panákem suchého vína a na cukroví se radši jenom koukat… Jestli pár deka přibereš, tak to za rok zkus, třeba ti bude lépe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.12.18 00:11
@Anonymní píše:
Ahoj všem.
Po dnešním dni mám pocit, že určitě něco přiberu. Jsem zvyklá se stravovat zdravě a nijak extra nehřešim. Dala jsem si 10 kousků cukroví (děláme ze špaldové mouky - linecké a nepečené koule obalené v kokosu), bramborový salát a řízek, pak jsme si připíjeli - Jäger), tudíž samé kalorické bomby. Pak jsem šla teda na hodinu a půl na procházku svižnějším tempem.
Nene, to jsi vazne zalozila diskuzi “jestli priberes o Vanocich”? Pomooooc
Jeste ze cukrovi bylo ze spaldove mouky :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26597
25.12.18 00:28
@Anonymní píše:
Ahoj všem.

Tak deset kousků cukroví už je slušná porce kalorií. Ale když je to fakt jen na Vánoce, myslím, že se to nijak neprojeví.

Taky jsem si povolila… :mrgreen: Kapřík v trojobalu, pořádná nesizena porce salátu, oříšky, mandlicky. I nějaké to cukroví. Ne teda 10 kousků. Ale jsou Vánoce, ou jé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2054
25.12.18 00:43

tak to by mě fakt bavilo řešit každé kousek,prosimtě sněz co chceš,nedívej se na kalorie,vánoce jsou jednou za rok,a věřím že aji kdyby kilo že tě to nějak nězabije,já si dala dvě porce řízků se salátem,čokolády,cukroví a je mi fajn,od zítra budu pokračovat v cvičení a na tento den budu vzpominat ještě dlouho a ráda :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
364
25.12.18 00:44

A to ti nestacilo jen 9 kousku cukrovi? To ses musela tak rozezrat? Podle me budes mit zejtra bricho samou strii

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
41411
25.12.18 00:46

Vam fakt 10 kousku cukrovi prijde hodne? 8o vzdyt vetsinou jsou to pidi kousky.. Mne to prijde jak prd teda :mrgreen:
Ja mam pecenych 6 druhu a urcite jsem si od kazdyho dala vic jak jeden kousek, veceri jsme zapili colou a u televize otevreli bramburky :lol:
A zadny vycitky teda fakt nemam :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
25.12.18 00:57

Dle mého názoru, hraničícího s jistotou, opravdu něco přibereš :think: Nevím nevím, jestli si hned nebudeš muset jít koupit o číslo větší oblečení, aby si po takové palbě měla vůbec v čem chodit :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26597
25.12.18 01:02
@a12 píše:
Vam fakt 10 kousku cukrovi prijde hodne? 8o vzdyt vetsinou jsou to pidi kousky.. Mne to prijde jak prd teda :mrgreen:
Ja mam pecenych 6 druhu a urcite jsem si od kazdyho dala vic jak jeden kousek, veceri jsme zapili colou a u televize otevreli bramburky :lol:
A zadny vycitky teda fakt nemam :mrgreen:

Do takových 25 jsem mohla jíst, co jsem chtěla. To jsem si taky dala od každýho a ne jeden :mrgreen: Teď už nad tím musím roky dost přemýšlet. :zed:

Ono to mate. Pidikousky, ale kaloricky prostě bomba, no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.12.18 01:06

Člověk jak ochutná, tak pak neodolá, to je těžký… Asi to fakt moc hrotim…
Zakl.

• Nahlásit
  • Citovat
10760
25.12.18 02:59

Tak to nejez, jednoduchý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41158
25.12.18 03:09

To fakt někdo řeší 10 kousků cukroví na Vánoce? 8o to to asi nemáš v hlavě úplně v pořádku (ohledně jídla)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama