Cvičení, hubnutí v roce 2019

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
beefi
Kecalka 148 příspěvků 25.12.18 19:01
Cvičení, hubnutí v roce 2019

Hledám nějakou kamarádku, s kterou bych se navzájem motivovala a při cvičení a správném stravování hubnula.. Najdu? Přidá se někdo?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »
Reakce:
luccifera
Ukecaná baba ;) 1319 příspěvků 25.12.18 19:18

Jsem celkem roznyslena neco zacit

beefi
Kecalka 148 příspěvků 25.12.18 19:21

Ahoj, tak to bude fajn, budeme dvě a třeba se ještě někdo přidá.

beefi
Kecalka 148 příspěvků 25.12.18 19:27

Kdy chceš začít? Od 1.1.2019?? Užít ještě zbytek roku? Já mám v plánu cvičit. Doma mám krossový trenažer. A teď čekám na dodání běžeckého pásu.

LaraA
Zasloužilá kecalka 630 příspěvků 25.12.18 20:40

taky planuju :)

beefi
Kecalka 148 příspěvků 25.12.18 20:43

Motivace je důležitá. Tak to holky rozjedeme :D

Uživatel je onlineHromnice
Závislačka 3445 příspěvků 25.12.18 21:05

Ja se k vam taky konecne pridam :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.18 21:18

Přidám se ráda :-) ale ráda bych začala co nejdříve,nechci nabrat ještě víc.

beefi
Kecalka 148 příspěvků 25.12.18 21:19

Jsi také vítána :D
Máte holky doma nějaký stroj? Máte zkušenosti?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.18 21:23

@beefi mám kettlera ale zatím je na něm akorát oblečení :lol: :? já bohužel dlouho nikdy nevydržela,takže nemám zkušenost.Cvičila jsem ale Jill a za 14dní -2,5kg dole ale pak jsem našla // na testu tak konec nu.Jinak dobré je i 3mile.Nevím kolik chceš zhubnout?já bych chtěla mít 80-90kč,mám 130 :,( ,porody a nebyl čas ani chut něco stím dělat,ted už je to vážné.Proto prosím zatím anonym.

beefi
Kecalka 148 příspěvků 25.12.18 21:35
@Anonymní píše:
@beefi mám kettlera ale zatím je na něm akorát oblečení :lol: :? já bohužel dlouho nikdy nevydržela,takže nemám zkušenost.Cvičila jsem ale Jill a za 14dní -2,5kg dole ale pak jsem našla // na testu tak konec nu.Jinak dobré je i 3mile.Nevím kolik chceš zhubnout?já bych chtěla mít 80-90kč,mám 130 :,( ,porody a nebyl čas ani chut něco stím dělat,ted už je to vážné.Proto prosím zatím anonym.

Ahoj, já mám krossový trenažer taky od kettlera. Super věc. Pořídila jsem si ho v lednu 2014. Začala jsem pozvolna. Během půl roku -22kg dole. Samozřejmě úprava stravy a pravidelnost. Před 2 roky změna práce a nestihačka ve cvičení a pravidelnost jídla hrůza. A chci to změnit. Mám v plánu zpevnit tělo a probojovat se k -8kg.
Pokud chceš můžeme spolu začít klidně už zítra. Stroj musíš ovšem pomalu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.18 21:43

@beefi Taky mám crossový :-)Páni tak to jsi skvělá!Já budu ráda když se dostanu aspoň na 100kg.Souhlasím,zí­tra můžeme začít.Jak často tedy mám cvičit a kolik minut?

Uživatel je onlineHromnice
Závislačka 3445 příspěvků 25.12.18 21:48

Ja potrebuju dat dolu minimalne 25kg.Vim, ze to bude beh na dlouhou trat,ale zvladnu to. Musim nechala jsem to zajit moc daleko. Cviceni-nevim.Ja spis ze zacatku rychlou chuzi,pokud se odhodlam,tak zkusim i behat a asi zas zacnu pravidelne chodit plavat

beefi
Kecalka 148 příspěvků 25.12.18 21:55
@Anonymní píše:
@beefi Taky mám crossový :-)Páni tak to jsi skvělá!Já budu ráda když se dostanu aspoň na 100kg.Souhlasím,zí­tra můžeme začít.Jak často tedy mám cvičit a kolik minut?

Děkuji. Já si dala tenkrát cíl. Kousla jsem se. Vybrala stroj,koupila a na poprvé dala jen 5 minut. Druhý den už 10 minut. A jak jsem se cítila přidávala. Takže buď opatrná. Mě to chytlo,hudbu do uší a dupala jsem na určité programy. Já mám problém s jídlem. Jím a pijí málo.

beefi
Kecalka 148 příspěvků 25.12.18 21:57
@Hromnice píše:
Ja potrebuju dat dolu minimalne 25kg.Vim, ze to bude beh na dlouhou trat,ale zvladnu to. Musim nechala jsem to zajit moc daleko. Cviceni-nevim.Ja spis ze zacatku rychlou chuzi,pokud se odhodlam,tak zkusim i behat a asi zas zacnu pravidelne chodit plavat

Chůze je dobrá. Proto jsem toužila po běžeckém pásu. Já určitě pak budu kombinovat. Drž se. Určitě to půjde.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Rasta kočka dne: Hvězda České televize Tvarůžková změnila image a je to pecka!

Čokoládová kráska z České televize Zuzana Tvarůžková (35) si nechala udělat... číst dále >

Komentář: Soukup rozehrál partii o Hrad, má šanci vystřídat Zemana?

Pecka? Ano, ale určitě ne žádné velké překvapení. Podnikatel, moderátor a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >