Jak na křupavou cibuli do hamburgeru

355
23.5.21 17:12

Jak na křupavou cibuli do hamburgeru

Ahoj, jdu si pro radu, protože na netu jsem nenašla přesně popis pro blbečka (mě).

Jak připravím křupavou cibuli do hamburgeru. Našla jsem různé recepty, asi teda to mám nakrájet tak, aby mně vznikl požadovaný tvar, čili kolečka, ty pak naložím do oleje? Do jakého, na jak dlouho? A pak smažím v tom samém oleji?

Prosím, pokud máte někdo opravdu dobré výsledky a trpělivost, popíšete mně postup asi jako pro šestileté dítě? Moc děkuji :kytka: Už jsem se pokoušela několikrát, vždy vznikne guma bez chuti, ne takové to nasládlé křupavé a dobré, co dají do hamburgeru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
966
23.5.21 17:17

A proč ne syrovou? Správně zvolená cibule (používám červenou) neštípe a je příjemně sladká. Nebo koupit mražené onion rings.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
516
23.5.21 17:20

Je takový trik, že cibule se lehce obalí v kukuřičném nebo bramborovém škrobu a hodí do větší vrstvy oleje, pak je křupavá. No a smažíš normálně dozlatova.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18954
23.5.21 17:21

Nakrajet na kolecka, oddelit krouzky, obalit v mouce a smazit v jedne vrstve ve vetsim mnozstvi oleje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1711
23.5.21 17:35
@Němý Bobeš píše:
A proč ne syrovou? Správně zvolená cibule (používám červenou) neštípe a je příjemně sladká. Nebo koupit mražené onion rings.
:lol: to je zas odpověď. To se přece nedá srovnat, cibuli mam rada i syrovou, ale v hambáči mi víc chutná taky smažená.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
355
23.5.21 17:36
@DandátkoP píše: :lol: to je zas odpověď. To se přece nedá srovnat, cibuli mam rada i syrovou, ale v hambáči mi víc chutná taky smažená.
:lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
966
23.5.21 17:36
@DandátkoP píše: :lol: to je zas odpověď. To se přece nedá srovnat, cibuli mam rada i syrovou, ale v hambáči mi víc chutná taky smažená.

Však jsem nabídl alternativu - kup mražené onion rings, hoď do trouby a hotovo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
355
23.5.21 17:37

Díky, holky. Takže teda s tím máčením v oleji to tak neděláte, jak tu čtu. Zkusím to podle vašich rad. A po vyndání mám dát třeba na ubrousek, ať to není tak mastné?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
516
23.5.21 17:43

Určitě na ubrousek, aby nezgumovatěly

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18954
23.5.21 17:48

Hlavne u toho smazeni stuj, protoze je to celkem rychle zlate a staci par vterin a muzes vyhazovat :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3314
23.5.21 18:11

V Lidlu v americkem tydnu jde jinak koupit cibulka v piksli. Nejsou to krouzky, je to na jemno, ale je to prave ta krupkava cibulka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
868
23.5.21 19:02

Ja nakrajim na kolecka, obalim v mouce, trocha cukru..a smazim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9176
23.5.21 19:18
@luccifera píše:
V Lidlu v americkem tydnu jde jinak koupit cibulka v piksli. Nejsou to krouzky, je to na jemno, ale je to prave ta krupkava cibulka.

Prodává se běžně. Třeba makro nebo Vietnamci na tržnici. A stojí tak 1/5 toho co ta v Lidlu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3314
23.5.21 19:25

@Cenarius ono kupodivu vsichni nebydli v krajskych a jinych velkych mestech… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
284
23.5.21 20:18
@Dobrej_tym píše:
Ja nakrajim na kolecka, obalim v mouce, trocha cukru..a smazim.

Výborný nápad s tím cukrem! To musí super zkaramelizovat. Vyzkouším. Díky za tip

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat