Jak na prošedivělé odrosty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Salmonka
Povídálka 11 příspěvků 06.08.18 12:05
jak na prošedivělé odrosty

Hezký den všem. Chtěla bych poradit jak naložit s odrosty u dost prošedivělých vlasů. Barvím se na červeno, vlasy mám do pasu a nechci si dávat permanentní barvu každý měsíc a půl, protože se mi zdá, že kvalita vlasů tím trpí. Většina smývatelných produktů je jenom na začínající šediny a úplně to nepřekryje. Dříve jsem používala pěnu od Syoos, ale ta už se přestala dělat. Pokud máte nějakou kladnou osobní zkušenost, budu ráda.

Reakce:
Melaanie
Povídálka 43 příspěvků 06.08.18 12:27

Ahojky, já si pravidelně dobarvuji jen odrosty a na zbytek vlasů si barvu nedávám. Chápu tvoji nechuť barvit se s dlouhými vlasy, ale žádný jiný trik neznám, krom těch sprejů co vydrží do doby než si umyješ vlasy.

Verun83
Echt Kelišová 9237 příspěvků 33 inzerátů 06.08.18 12:34

zkus přírodní barvy. voono, khadi, … mají červené odstíny, kryjí i šediny. i poradí. tímhle barvením ničit vlasy nebudeš.

NiKina
Závislačka 4035 příspěvků 06.08.18 12:34

Dobarvuju jen odrosty na nějakou neutrální barvu podkladovou (špinavá blond), jen na nezbytně nutnou dobu (fakt třeba jen 10 minut na hlavě) a jednou za čas překreju (jednou za půl roku) rezavou hennou.
Spokojenost.

Salmonka
Povídálka 11 příspěvků 06.08.18 13:21

@Melaanie Děkuji, na to nějak nemám grif, trefit se do těch odrostů. a ty spreje mi právě ty šedivé vlasy moc nekryjí

Příspěvek upraven 06.08.18 v 13:24

Salmonka
Povídálka 11 příspěvků 06.08.18 13:22

@Verun83 děkuji, to neznám. kouknu

cverunka
Závislačka 2765 příspěvků 06.08.18 13:42

Já dobarvuji pěšinku sprejem na odrosty od Loreal. Za mě super. Jinak chodím co 6 týdnů ke kadeřnici na barvu a vlasy nijak netrpí.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >