Reklama

Jak na prošedivělé odrosty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Salmonka
Nováček 9 příspěvků 06.08.18 12:05
jak na prošedivělé odrosty

Hezký den všem. Chtěla bych poradit jak naložit s odrosty u dost prošedivělých vlasů. Barvím se na červeno, vlasy mám do pasu a nechci si dávat permanentní barvu každý měsíc a půl, protože se mi zdá, že kvalita vlasů tím trpí. Většina smývatelných produktů je jenom na začínající šediny a úplně to nepřekryje. Dříve jsem používala pěnu od Syoos, ale ta už se přestala dělat. Pokud máte nějakou kladnou osobní zkušenost, budu ráda.

Reklama

Reakce:

Melaanie
Povídálka 37 příspěvků 06.08.18 12:27

Ahojky, já si pravidelně dobarvuji jen odrosty a na zbytek vlasů si barvu nedávám. Chápu tvoji nechuť barvit se s dlouhými vlasy, ale žádný jiný trik neznám, krom těch sprejů co vydrží do doby než si umyješ vlasy.

Verun83
Echt Kelišová 8623 příspěvků 33 inzerátů 06.08.18 12:34

zkus přírodní barvy. voono, khadi, … mají červené odstíny, kryjí i šediny. i poradí. tímhle barvením ničit vlasy nebudeš.

NiKina
Závislačka 4034 příspěvků 06.08.18 12:34

Dobarvuju jen odrosty na nějakou neutrální barvu podkladovou (špinavá blond), jen na nezbytně nutnou dobu (fakt třeba jen 10 minut na hlavě) a jednou za čas překreju (jednou za půl roku) rezavou hennou.
Spokojenost.

Salmonka
Nováček 9 příspěvků 06.08.18 13:21

@Melaanie Děkuji, na to nějak nemám grif, trefit se do těch odrostů. a ty spreje mi právě ty šedivé vlasy moc nekryjí

Příspěvek upraven 06.08.18 v 13:24

Salmonka
Nováček 9 příspěvků 06.08.18 13:22

@Verun83 děkuji, to neznám. kouknu

cverunka
Ukecaná baba ;) 2494 příspěvků 06.08.18 13:42

Já dobarvuji pěšinku sprejem na odrosty od Loreal. Za mě super. Jinak chodím co 6 týdnů ke kadeřnici na barvu a vlasy nijak netrpí.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Sledujte a učte se! Peštová je výjimkou Instagramu: Bez filtrů a příkras boduje

Instagram je místo, kde lidé ukazují zkreslenou realitu a málokdy odhalí... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama