Jak na to? Dovolená a ms

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.05.19 10:35
Jak na to? Dovolená a ms

Ahoj :mavam: potřebuji radu ohledně dovolené a oddálení menstruace. Včera jsem měla posledni tabletku z platíčka a přemýšlím co teď. Jde o to, že 6.7. odlétáme na dovolenou a mě to, když bych antiko brala pravidelně, vychází na 8.7. Mohla bych hned poté nasadit nové a nedělat mezeru, nejsem si ale jistá, jestli nebudu u moře týden špinit, což by bylo naprd. Jiná možnost by byla dnes začít nové platíčko místo vynechání a pak pokračovat normálně. To by ale znamenalo nástup menstruace 1.7. To není tak špatné, ale je tu problém, dostávám to až 4 nebo 5 den, takže by to byl začátek dovolené s mebstruací. Třetí možnosti by bylo vynechat 7denní mezeru teď a poté i v červenci s tím, že prostě budu špinit. Jak byste to udělaly vy? Dobre mi to nevychází ani s jednou možností. Přemýšlela jsem také nad zkrácením, tj. že si místo 21 pilulek vezmu méně. Jaký na to máte názor? Nevím co zvolit. :(

Reakce:
Diggy
Ukecaná baba ;) 1830 příspěvků 14.05.19 10:37

Ahoj, já normálně zobu i 3 platíčka za sebou a nešpiním nikdy. To je to, že nikdy nevíš jestli budeš špinit nebo ne. Asi být tebou tak bych to zkusila, brát 2 platíčka za sebou. Jinak přeji krásnou dovolenou

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 14334 příspěvků 14.05.19 10:43

Já třeba vím, ze mi druhé plato v kuse krvácení neudrží, takže bych radši nasadila hned teď i přes tu možnost krvácení a spineni v tomto cyklu a na dovce měla většinu času klid. To už by ti mělo pomalu končit pak při odletu ne?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.05.19 10:44
@Diggy píše:
Ahoj, já normálně zobu i 3 platíčka za sebou a nešpiním nikdy. To je to, že nikdy nevíš jestli budeš špinit nebo ne. Asi být tebou tak bych to zkusila, brát 2 platíčka za sebou. Jinak přeji krásnou dovolenou

Děkuji :dance: Nerozhazí ti to úplně cyklus když nevynecháváš? Buď teda teď 2× nevynechám, nebo vynechám jednou a podruhé zkrátím třeba o 2 dny. Co myslíte, že je lepší?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.05.19 10:47
@Tichošlápek píše:
Já třeba vím, ze mi druhé plato v kuse krvácení neudrží, takže bych radši nasadila hned teď i přes tu možnost krvácení a spineni v tomto cyklu a na dovce měla většinu času klid. To už by ti mělo pomalu končit pak při odletu ne?

Já právě nikdy oddalovat nemusela, takže možnost, že to budu mít stejně tam je. :( To by mi to končilo 1.7., odjezd je 6. Tzn tak 3 dny ještě, takže zhruba do 8,9.

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 2120 příspěvků 14.05.19 11:20

Já bych teď pauzu udělala a příští cyklus jela bez pauzy. Párkrát jsem to tak udělala a zatím jsem nikdy nespinila. Ale při vynechání dvou pauz bych se už špinění bála :think:

Váš příspěvek
Reklama