jak na únorňátko

1102
20.8.08 20:51

jak na únorňátko

Ahoj maminky zajímalo by mě jak se oblíkají únorňátka -novorozeňátka. Jestli se vyplatí zimní x letní fusak, stejně tak zavinovačka do ustosedaček popř. kombinézy. Díky za info. Prvorozeňátko máme v červnu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

980
20.8.08 21:11

oblečení

Ahojky, mám ledňáčky :-) Ale využila jsem fusak - koupila jsem si od Emitexu 3v1 - dá se prodloužit, zkrátit, takže šel první i druhý rok.

Zavinovačka do auta mě moc neoslovila.

A měla jsem ještě zimní kombošku - slabší. Vystačili jsme OK.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.8.08 21:18

Ahoj pilcando- tak já mám mladšího syna narozeného 13.2.2007 a i když byl loni únor opravdu teplí- oproti předchozímu roku 2006( a oproti předpovědím, že budou opět mínus dvacítky), kdy byli mínus dvacítky, tak byla stejně zima a fusak jsem dávala.

Ahoj Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
20.8.08 21:30

Ahoj, mám unorňátko 2007 a souhlasím s Desty: zimní fusak + my měli flísovou kombinézu. A byl stejně zpocený, bylo asi -2 a měl jen fusak, kombinézu, kabátek dupačky, body a ponožky.. Zavinovačku do autosedačky jsme neměli a nepotřebovali. Bylo to teda první dítko, tak jsme v šestinedělí moc necestovali, jen k doktorům a zpátky, a tam postačila ta flísová kombinéza+deka, je to blízko. A pak už bylo teplo :) .
Resut
Jo a my třeba neměli ani rukavice ani punčocháče a vlastně kromě čepice a té flísové kombinézy už vlasně nic vyloženě zimního nee.

• Nahlásit
  • Citovat
24837
20.8.08 21:34

Ahoj, my jsme únor, září a prosinec :lol: . V únoru podle mého názoru využiješ fusak + zimní zavinovačku (my máme Emitex) nebo fusak 3 v 1 od Emitexu jak psala Desty… Mně osobně víc vyhovuje kombinace dvou… Kombinézu jsme měli taky fleesovou, ne takovou tu vyteplenou. M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2649
20.8.08 22:21

Já mám jedno na konci listopadu a druhé v lednu. Fusak jsme neměli ani u jednoho - používali jsme kočárkovou tašku + zimní zavinovačku do auta. Zavinovačku do auta moc doporučuju - nemusíš tak navlíkat a když jedete dál, tak pak stačí jen rozepnout. Taky se fajn používá v kočárku. A rozhodně 2 kombinézy - jednu hodně teplou a druhou tenší. Krásně hřejí a hlavně jsou rychle oblečené!

Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
618
21.8.08 10:21

Ahoj, malá je 6.2.2008 a měli jsme nakoupené:
zimní fusax Emitex - využili jsme hodně
letní fusak Emitex - používám jen ten spodek jako
vložku do kočáru (ten vršek
minimálně)
fusak do autosedačky - nebyl potřeba, ale když už
jsme ho měli :lol:
kombinéza 2× (jedna kožíšková teplá, ale v tom byla
vždycky spocená,takže ještě slabší,ale
stejně nejvíc nosila bundičky+teplejší
kalhoty)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2752
5.9.08 22:52

Ahojky,

tak my jsme 29.1.08 :wink:

Na domácí oblečení jsem dávala fleesovou kombinézku (overálek) s přehrnovacíma rukávkama (takže rukavice netřeba) a kapuckou, bavlněnou čepičku a dala jsem do fusaku 3v1 (máme Aesthetic). Ten fusak jsem využila maximálně - i na jaře, kdy jsem do něj již nedávala tu fleesovou kombinézku či jiné vrstvy. Líbilo se mu v něm, protože byl hezky zachumlaný v měkoučku a v kočárku „nelítal“. Přes to všechno jsem ještě měla zapnutou vložnou tašku..a když nebyly velké mrazy, tak jsem ten vrchní „kryt“ tašky odendala.

Teplou zimní kombinézu jsem využila snad jen jednou a kdybych jí neměla, tak mi nechybí.

Zavinovačku do autosedačky Emitex mám zimní i letní verzi. Využila jsem obě, ale fakt hodně jsem jezdila a jezdím v autě.. Navíc u novorozeňátka ta zavinka hezky vyplnila tu veeeelikou autosedačku a a to malé miminko v ní bylo pěkně „usazené“. Letní verzi používám i teď do kočárku, kdy je třeba jen v body a tepláčkách a v případě nutnosti zabalím do té zavinky. Jsou to bezva pomocníci. Koupila jsem je z druhé ruky.., tak ten výdaj nebyl tak hrozný.

Kdybych to měla shrnout, tak ten fusak je fakt super a myslím, že ho využiji i tuto zimu. Bez něho byche se bývala nerada obešla.

Já to prostě neumím napsat krátce :oops: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2257
5.9.08 23:08

Ahoj, já mám ledňátko jako Petrajda a musím napsat, že jsem využila hodně fleesovou zimní zavinovačku od Emitexu-hlavně do mého kočárku s vložnou taškou, která je úzká, takže Aesthetic byl spíš do druhého většího kočárku, hodně jsem jí využívala do vajíčka a fakt spokojenost. Jinak jsem měla fleesovou kombinézku a tu jsem taky hodně využila, vzhledem k letošní „teplé“ zimě jsem teplejší kombinézku skoro nevyužila. Osobně rozhodně doporučuji koupit fusak (Emitex či Aesthetic), protože ten využiješ i další zimu, tak zavinovačka je spíš na tu první zimu, ale fakt jsem s ní byla spokojená :wink: a na MMB jsou už za lepší peníze..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama