Jak naučit štěně na podložku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vicci
Stálice 60 příspěvků 20.01.19 13:43
Jak naučit štěně na podložku?

Ahoj holky, nevíte jak naučit 7mi týdenní štěňátko vykonávat svojí potřebu na podložku? Zkoušela jsem už všechny tipy na internetu, nic nezabírá :nevim: a už mě nebaví furt uklízet loužičky :roll: ale jinak je chytrá, už umí povel pac :)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
zimniden
Povídálka 36 příspěvků 20.01.19 13:46

Já osobně bych neučila štěně na podložku, ale prostě navenek. Teda pokud neplánujete, že na ní potom bude chodit celý život. Sledovat štěně…postupně to poznáte, hned popadnout do náruče a utíkat ven a tam řádně pochválit.
A co se týká nehod, ty budou ještě hodně dlouho…

ivik21
Generální žvanilka 20648 příspěvků 20.01.19 13:49
@Vicci píše:
Ahoj holky, nevíte jak naučit 7mi týdenní štěňátko vykonávat svojí potřebu na podložku? Zkoušela jsem už všechny tipy na internetu, nic nezabírá :nevim: a už mě nebaví furt uklízet loužičky :roll: ale jinak je chytrá, už umí povel pac :)

Po

Vždyť je hrozně malinké na nějaké okamžité naučení se… Pokud tě nebaví louzicky už teď, tak co budeš dělat dál? :think:
Náš se úplně odnaučil až v 7měs. ;)

Vicci
Stálice 60 příspěvků 20.01.19 13:49

@zimniden ven chodit ještě nemůže, klepe se zimou a veterinář říkal že oblečky nemám dádat že nepomůžou v jejím případě. Jinal bychom ven samozřejmě chodili

Eemii
Neúnavná pisatelka 17254 příspěvků 20.01.19 13:50

Uc stěně chodit ven. Nechápu tenhle trend, učit civavy a jorky na podložky, proboha, je to nechutný. Je to pes, má chodit ven.Omlouvám se, vím, ze ses na tohle neptala.

zimniden
Povídálka 36 příspěvků 20.01.19 13:52

A nemělo by být sedmitýdenní štěně ještě u feny? 8o

Vicci
Stálice 60 příspěvků 20.01.19 13:53
@Eemii
@Eemii píše:
Uc stěně chodit ven. Nechápu tenhle trend, učit civavy a jorky na podložky, proboha, je to nechutný. Je to pes, má chodit ven.Omlouvám se, vím, ze ses na tohle neptala.

Není to malé pleneno, a jak jsem psalavíše, ven ještě chodit nemůže :zed:

BaMaK
Závislačka 2968 příspěvků 34 inzerátů 20.01.19 13:53

@Vicci nenaučís. Není to kočka. Bez s ním ven. A jak tě nebaví utirat loužicky? Proč sis porizovala psa? Jak dlouho ho máš, když je mu 7 týdnu? Hlavně, že umí pac. Co takhle ho učit něco užitečného, třeba prijít na povel, aby se ti nezabehnul?

Vicci
Stálice 60 příspěvků 20.01.19 13:55
@BaMaK píše:
@Vicci nenaučís. Není to kočka. Bez s ním ven. A jak tě nebaví utirat loužicky? Proč sis porizovala psa? Jak dlouho ho máš, když je mu 7 týdnu? Hlavně, že umí pac. Co takhle ho učit něco užitečného, třeba projít na povel, aby se ti nezabehnul?

Přečti si prvně proč nemůže zatím chodit ven :roll:

Helen78
Kecalka 499 příspěvků 20.01.19 13:55
@zimniden píše:

Přesně tak. Co vím, tak štěně by mělo být min. do 8. týdne u feny.

Vicci
Stálice 60 příspěvků 20.01.19 13:56
@zimniden píše:

Ano, ale bohužel jí před týdnem zajelo auto

Vicci
Stálice 60 příspěvků 20.01.19 13:56
@Helen78 píše:
Přesně tak. Co vím, tak štěně by mělo být min. do 8. týdne u feny.

Bohužel maminku zajelo auto

Eemii
Neúnavná pisatelka 17254 příspěvků 20.01.19 13:58
@Vicci píše:
@EemiiNení to malé pleneno, a jak jsem psalavíše, ven ještě chodit nemůže :zed:

No.. nikdy jsem neslyšela, ze by zimní štěňátka neměla chodit ven. Proste rychlovky, vyčurat a domu. Chudák, měl by být ještě s mámou.

Eemii
Neúnavná pisatelka 17254 příspěvků 20.01.19 13:59
@Vicci píše:
Bohužel maminku zajelo auto

Ježíši, to je hrůza.

Vicci
Stálice 60 příspěvků 20.01.19 14:01
@Eemii píše:
No.. nikdy jsem neslyšela, ze by zimní štěňátka neměla chodit ven. Proste rychlovky, vyčurat a domu. Chudák, měl by být ještě s mámou.

Mámu nemá, a rychlovka to být nemůže, když neví, že když ho dám na trávu, že se má vyčůrat, akorát se jen klepe a takhle tam můžu stát hodinu a prostě se nevyčůrá

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Peníze ze sociálky utrácí za drogy, tvrdí exmanžel Terezy z Výměny

Přání mnoha televizních diváků se možná brzy stane realitou. Účastnice... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >