Jak nebýt přechytřelá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  22.02.18 23:10
jak nebýt přechytřelá

Ahoj. z více stran se na moji adresu snáší kritika, že jsem přechytřelá. říká to i moje mamka. Nějak si to u sebe neuvědomuju. Poradíte, co dělat či nedělat, abych to změnila?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Kača222
Stálice 65 příspěvků 22.02.18 23:16

Ahoj..těžko soudit, když tě vlastně vůbec neznám. Nemohla bys to trošku upřesnit?? Říct třeba příklad?.. Jediné, co mě napadá je jestli možná lidi kolem sebe často neopravuješ…to moc nikdo nemá rád.. ani když bys měla pravdu :? :?

Petruna21
Echt Kelišová 9426 příspěvků 22.02.18 23:17
8o

jenny.fields
Generální žvanilka 24024 příspěvků 22.02.18 23:17

Může to být i poklona :mrgreen: pro tebe. Třeba se jí nelíbí, že nechceš její rady. A jedeš si svou například alternativní cestu. Záleží na kontextu.

Borůvka1990
Kelišová 5329 příspěvků 22.02.18 23:18
@Petruna21 píše:
8o
Čemu se divíš :think: :lol:

Zakladatelko; jednou budeš nesnesitelná tchýně :cert: :mrgreen:

Anonymní  22.02.18 23:20

@Kača222 spíš je to tak, že když mi chce někdo radit, tak o to prostě moc nestojím. řeknu díky, ale udělaám si to tak a tak. no a to se asi nelíbí..

Petruna21
Echt Kelišová 9426 příspěvků 22.02.18 23:21
@Borůvka1990 píše: Čemu se divíš :think: :lol:Zakladatelko; jednou budeš nesnesitelná tchýně :cert: :mrgreen:

No ona o sobě napíše že je moc přechytračelá :lol: To je moc a co chce slyšet za radu? :think:

Anonymní  22.02.18 23:21

@jenny.fields spíš to zní urážlivě..

Borůvka1990
Kelišová 5329 příspěvků 22.02.18 23:25
@Petruna21 píše:
No ona o sobě napíše že je moc přechytračelá :lol: To je moc a co chce slyšet za radu? :think:

Rady nedávat, když je chytrá, přijde na to sama :cert: :lol:

Petruna21
Echt Kelišová 9426 příspěvků 22.02.18 23:26
@Borůvka1990 píše:
Rady nedávat, když je chytrá, přijde na to sama :cert: :lol:

No zajímalo by mě kolik ji je :think: jelikož by na to už třeba přijít mohla :P

Šarlota4
Echt Kelišová 9281 příspěvků 22.02.18 23:26

Tak asi vis vsechno nejlip a davas to na odiv pri kazde prilezitosti. Proste nez odpovis, tak se zamysli jestli je nutne to rikat. Na rady ostatnich odpovidej mile “ diky zkusim vyzkouset” a udelej si to dle sveho bez dalsich reci. Taky nemam rada lidi co byli vsude nejmin 5× a od vseho maj klice

jenny.fields
Generální žvanilka 24024 příspěvků 22.02.18 23:27
@Anonymní píše:
@Kača222 spíš je to tak, že když mi chce někdo radit, tak o to prostě moc nestojím. řeknu díky, ale udělaám si to tak a tak. no a to se asi nelíbí..

No tak to je ono. Oni to lidi často špatně snáší, že člověk nechce poslouchat jejich rady :lol: :lol: :lol:

Borůvka1990
Kelišová 5329 příspěvků 22.02.18 23:29
@Petruna21 píše:
No zajímalo by mě kolik ji je :think: jelikož by na to už třeba přijít mohla :P

Na to být přechytralá nemusí mít babičkovský věk :lol: Někdo hold cpe chytrý rady už od školky :lol:

Šarlota4
Echt Kelišová 9281 příspěvků 22.02.18 23:30
@jenny.fields píše:
No tak to je ono. Oni to lidi často špatně snáší, že člověk nechce poslouchat jejich rady :lol: :lol: :lol:

Nikdo nema rad nevyzadany rady, ale otazka je jak na ne reagujeme. Pokud je nekdo vecne v opozici ja reknu A on B a to svoje B mi cpe jako jedine mozne s spravne, navic treba s pohrdavym sklebem, tak to je na pest. Casto je jedno co clovek rika, ale mluvi za nej mimika a gesta. To se tady nedozvime.

Petruna21
Echt Kelišová 9426 příspěvků 22.02.18 23:32
@Borůvka1990 píše:
Na to být přechytralá nemusí mít babičkovský věk :lol: Někdo hold cpe chytrý rady už od školky :lol:

Jo to je pravda :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Knižní tipy: Čtení psané maminkami

Ocitnout se na mateřské dovolené je radost, ale mnohdy také starost. Své o... číst dále >

Články z Expres.cz

Top Star v ohrožení? Tvoří ho samé krásky, které začaly zakládat rodiny

Primácký bulvárně společenský pořad Top Star je v ohrožení. V tomto případě... číst dále >

Skandály mistrovství světa: Kokain, (boží) ruka, karate. To byl Maradona

Už se to blíží, sportovní událost roku, fotbalové mistrovství světa, začne... číst dále >

Články z Ona Dnes

Martha Issová: Role Marie v Dukle 61 mě vysvobodila ze stereotypů

Herečka Martha Issová, životní partnerka režiséra Davida Ondříčka, zazářila... číst dále >

K dítěti nepotřebujete téměř nic, říká herečka Andrea Růžičková

Když se herečce Andree Růžičkové loni v srpnu narodil syn Tobiáš, čekala, že... číst dále >

Reklama