Reklama

Jak nebýt přechytřelá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.18 23:10
jak nebýt přechytřelá

Ahoj. z více stran se na moji adresu snáší kritika, že jsem přechytřelá. říká to i moje mamka. Nějak si to u sebe neuvědomuju. Poradíte, co dělat či nedělat, abych to změnila?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Kača222
Kecalka 142 příspěvků 22.02.18 23:16

Ahoj..těžko soudit, když tě vlastně vůbec neznám. Nemohla bys to trošku upřesnit?? Říct třeba příklad?.. Jediné, co mě napadá je jestli možná lidi kolem sebe často neopravuješ…to moc nikdo nemá rád.. ani když bys měla pravdu :? :?

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 22.02.18 23:17
8o

jenny.fields
Generální žvanilka 24737 příspěvků 22.02.18 23:17

Může to být i poklona :mrgreen: pro tebe. Třeba se jí nelíbí, že nechceš její rady. A jedeš si svou například alternativní cestu. Záleží na kontextu.

Borůvka1990
Kelišová 5435 příspěvků 22.02.18 23:18
@Petruna21 píše:
8o
Čemu se divíš :think: :lol:

Zakladatelko; jednou budeš nesnesitelná tchýně :cert: :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.18 23:20

@Kača222 spíš je to tak, že když mi chce někdo radit, tak o to prostě moc nestojím. řeknu díky, ale udělaám si to tak a tak. no a to se asi nelíbí..

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 22.02.18 23:21
@Borůvka1990 píše: Čemu se divíš :think: :lol:Zakladatelko; jednou budeš nesnesitelná tchýně :cert: :mrgreen:

No ona o sobě napíše že je moc přechytračelá :lol: To je moc a co chce slyšet za radu? :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.18 23:21

@jenny.fields spíš to zní urážlivě..

Borůvka1990
Kelišová 5435 příspěvků 22.02.18 23:25
@Petruna21 píše:
No ona o sobě napíše že je moc přechytračelá :lol: To je moc a co chce slyšet za radu? :think:

Rady nedávat, když je chytrá, přijde na to sama :cert: :lol:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 22.02.18 23:26
@Borůvka1990 píše:
Rady nedávat, když je chytrá, přijde na to sama :cert: :lol:

No zajímalo by mě kolik ji je :think: jelikož by na to už třeba přijít mohla :P

Šarlota4
Echt Kelišová 9735 příspěvků 22.02.18 23:26

Tak asi vis vsechno nejlip a davas to na odiv pri kazde prilezitosti. Proste nez odpovis, tak se zamysli jestli je nutne to rikat. Na rady ostatnich odpovidej mile “ diky zkusim vyzkouset” a udelej si to dle sveho bez dalsich reci. Taky nemam rada lidi co byli vsude nejmin 5× a od vseho maj klice

jenny.fields
Generální žvanilka 24737 příspěvků 22.02.18 23:27
@Anonymní píše:
@Kača222 spíš je to tak, že když mi chce někdo radit, tak o to prostě moc nestojím. řeknu díky, ale udělaám si to tak a tak. no a to se asi nelíbí..

No tak to je ono. Oni to lidi často špatně snáší, že člověk nechce poslouchat jejich rady :lol: :lol: :lol:

Borůvka1990
Kelišová 5435 příspěvků 22.02.18 23:29
@Petruna21 píše:
No zajímalo by mě kolik ji je :think: jelikož by na to už třeba přijít mohla :P

Na to být přechytralá nemusí mít babičkovský věk :lol: Někdo hold cpe chytrý rady už od školky :lol:

Šarlota4
Echt Kelišová 9735 příspěvků 22.02.18 23:30
@jenny.fields píše:
No tak to je ono. Oni to lidi často špatně snáší, že člověk nechce poslouchat jejich rady :lol: :lol: :lol:

Nikdo nema rad nevyzadany rady, ale otazka je jak na ne reagujeme. Pokud je nekdo vecne v opozici ja reknu A on B a to svoje B mi cpe jako jedine mozne s spravne, navic treba s pohrdavym sklebem, tak to je na pest. Casto je jedno co clovek rika, ale mluvi za nej mimika a gesta. To se tady nedozvime.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 22.02.18 23:32
@Borůvka1990 píše:
Na to být přechytralá nemusí mít babičkovský věk :lol: Někdo hold cpe chytrý rady už od školky :lol:

Jo to je pravda :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >