Žárlím na přítelovu maminku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Rumina
Povídálka 29 příspěvků 21.02.18 10:17
Žárlím na přítelovu maminku

Dobrý den, potřebuji poradit. Musím psát anonymně. Nevím jestli je má žárlivost oprávněná, nebo jestli jen hledám něco, abych mohla zbytečně žárlit. Přítel má maminku, se kterou vycházím velmi dobře. Bavíme se spolu o všem, je milá a hodná. Jenže je tu menší problém. Přítel je jedináček a tak jeho maminka ho má ráda. Bohužel někdy až moc. Oslovuje ho miláčku a na sv. Valentýna mu kupuje srdíčka a dárky. Taky mu zavolá ve 22 hodin večer, aby pro ní někam jel, nebo jí musí někam odvést a ona pak kouká do okna jestli já koukám a je úplně hrdá na to, že já jsem doma a ona jede sama s ním. Taky přítel nejdříve pomůže jí a pak až mě (příklad: měli jsme malovat předsíň…zavolala jeho mamka, že potřebuje něco udělat na balkóně, nějakou dlažbu odendat. Tak přítel mi řekl, že tam jde a pak že mi pomůže. Tak jsem řekla, že mi slibuje už týden, že vymalujeme předsíň, že to máme za půl hoďky max. hodinu hotové. Nakonec to dopadlo tak, že já sama malovala a přítel dělal na mamčiným balkóně). Bydlíme ve společném domě, kde každý máme svůj byt. Dost žárlím, protože ona je na prvním místě (podle mě). Co dělat?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

P4ja
Závislačka 4541 příspěvků 21.02.18 10:20

@Rumina To tak bohužel je, když chodíš s mamánkem. Můžeš mu to zkusit říct, ale nevím, málokdo si nechá říct.

tini
Ukecaná baba ;) 1270 příspěvků 21.02.18 10:26

To jsem zazila v mladi, matka delala co mohla aby byl jen s ni, bylo to uplne chorobne.Ja vztah ukoncila a za 2 roky si nasla manzela.On pak mel jeste nejak pred 30tkou jednu holku, ta ho pak nechala.Ted je mu 37 a uz je tech 10 let sam, hezkej, chytrej, prachatej kluk. Maminku jsem donedavna potkavala se svyma dcerama, rada me vzdy zastavila a kochala se holcickama a ja si rikala, vidis, mohly bejt tvoje.Pani uz je po smrti a kluk je sam.Je to smutny.

Rumina
Povídálka 29 příspěvků 21.02.18 10:27

Není den, kdybych mu to neříkala. Vyprávím mu, co mi vadí a jak to vidím. Taky jsem mu řekla, že úplně vím, jak by dopadla situace, kdybych po něm chtěla, aby pro mě ve tři hodiny přijel a zrovna v ten čas by chtěla i jeho mamka. Samozřejmě mě by řekl, ať chvílí počkám, že hned tam je. Mám ho ráda a nechci kvůli tomouhle zase o něj přijít…

Anonymní  21.02.18 10:27

Ja te chapu! Mela sem uplne to same, muz byl silenej mamanek. Jde o to, jak dlouho jsi schopna to snaset. My jsme s manzelem 8 let spolu a bylo to ze zacatku peklo. Jeho matka porad neco vymyslela a on ji neustale uprednostnoval. Ja ho na druhou stranu trochu i chapala, ale prijemny mi to rozhodne nebylo. Chce to cas a bud ti dojde trpelivost a nebo ji naopak budes potrebovat, aby sis ho casem pritahla k sobe, ale jednoduchy to neni a budes muset ledacos zkousnout. Anonym prosim

Rumina
Povídálka 29 příspěvků 21.02.18 10:28

Já to vážně nechápu, však ta máma musí být ráda, že její syn si našel někoho, koho má rád. Nám to jinak ve vztahu funguje. Ale vždy když zazvoní mobil a vidím tam, že je to jeho mamka tak pěním :cert:

Satisfaction
Kecalka 279 příspěvků 21.02.18 10:31

Co se odstěhovat trošku dál, aby se ty vztahy tak nějak znormalizovaly?

Rumina
Povídálka 29 příspěvků 21.02.18 10:31
@Anonymní píše:
Ja te chapu! Mela sem uplne to same, muz byl silenej mamanek. Jde o to, jak dlouho jsi schopna to snaset. My jsme s manzelem 8 let spolu a bylo to ze zacatku peklo. Jeho matka porad neco vymyslela a on ji neustale uprednostnoval. Ja ho na druhou stranu trochu i chapala, ale prijemny mi to rozhodne nebylo. Chce to cas a bud ti dojde trpelivost a nebo ji naopak budes potrebovat, aby sis ho casem pritahla k sobe, ale jednoduchy to neni a budes muset ledacos zkousnout. Anonym prosim

Je to zvláštní, že musím soupeřit s jeho mamkou. Bylo by mi snad milejší, kdybych měla žárlit na kamarádku než tohle.
Taky se stává, že jeho mamka se opaluje na zahradě jen v kalhotkách. Jednou jsme šli na zahradu v tom okamžiku a ona se ani zakrýt nechtěla. Jen oslovila přítele a řekla, klidně můžete :nevim:

Rumina
Povídálka 29 příspěvků 21.02.18 10:32

@Satisfaction Ano, to jsem navrhla a snad se brzy tak stane…akorát přítel se pořád nemůže rozhodnout.

P4ja
Závislačka 4541 příspěvků 21.02.18 10:32

@Rumina No jeslti do něj budeš pořád hučet a říkat jak ti to vadí, tak to tuplem bude horší.

Premek_Orac
Závislačka 4071 příspěvků 21.02.18 10:33

@Rumina Vztah jedináčků k matkám bývá někdy velmi zvláštní a toto vypadá na ten příklad. Komplikovaný to je i pro tebe, protože když s tím začneš bojovat, budeš ta špatná. Nejprve pro tchýni, pak i pro něho. Nebo v opačném pořadí. Ale téměř jistě.
Společné bydlení to jen komplikuje. Partner, který se nastěhuje do obvyklého domácího prostředí rodiny svého přítele nebo přítelkyně je vždy v určité nevýhodě (a částečně se tam vždy necítí jako doma). Je to prostředí, kde už jsou zaběhlé nějaké návyky a tys tam přišla jako cizí element.
Dovedu si představit, že je to ještě podáváno ve smyslu,,Jájínek to jednou všechno zdědí, takže to dělá na svém. A takovej dům, to stojí miliony, takže to, že mě občas někam odveze apod., to je jen taková malá protislužba."
Pokud čekáš nějaký návod, tak aby se to obešlo bez nějakých svárů s jeho rodinou, je asi jediný. Msí na to přijít sám. Musí si sám uvědomit, že maminka je maminka, ale má svou partnerku a ta je na prvním místě.
Hodně štěstí.

bublinek
Závislačka 4854 příspěvků 21.02.18 10:34

Je to hnusné co napíšu, ale já to tak měla: s podobným mamánkem jsem chodila a nelíbilo se mi, že je maminka 1.
Rozešli jsme se, ale podotýkám, nebylo to hlavním důvodem.

Satisfaction
Kecalka 279 příspěvků 21.02.18 10:35

P4ja má pravdu, bacha ať nehučíš moc.
Fajn vztahy jsou supeer, tohle vypadá chorobně :D Já svoe rodiče prožívám, teď jim chystám narozeninový pobyt do kterého dám asi 20tis, ale prostě žijeme svůj život. Paní je na něj moc upnutá.

Satisfaction
Kecalka 279 příspěvků 21.02.18 10:36

Ještě by mohlo být řešení mamince dohodit chlapa

Rumina
Povídálka 29 příspěvků 21.02.18 10:36

@Premek_Orac Děkuju za příspěvek. Takže nejlepší bude, když to nechám plynout a budu doufat v to, že přijde na to, že se mnou ho vlastně čeká budoucnost. Opravdu nechci dělat rozbroje. Jsem nekonfliktní, ale někdy je toho už moc :(

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Kretén, sliz a duševní mrzák! Takto uráží komentátor ČT Bosák lidi na YouTube

Jaromír Bosák neřádí jenom na sociální síti Facebook, on si oblíbil urážení... číst dále >

Slováček pod tlakem: Milenka Gelemová udělal scénu kvůli dovolené a Dádě

Ač to mezi Felixem Slováčkem (75) a jeho o desítky let mladší milenkou Lucií... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Reklama