Jak nejlíp uchránit miminko před koronavirem?

26
3.4.20 19:12

Jak nejlíp uchránit miminko před koronavirem?

Ahoj holky, chci se zeptat jak chráníte miminko před koronavirem. Moje miminko je zrovna nemocné takže je oslabené. Bojím se že když třeba dojdu já nebo můj přítel z obchodu a nakazíme se tak že to chytne i mimčo. Je oslabené a oslabení lidé na to i umírají. Jak chráníte svoje mimča vy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1785
3.4.20 19:16

@Zuzana529 no tak pokud se tak bojíš tak před miminkem noste roušky a vždycky než si ho vezmes si poradně umýt ruce a použit dezinfekci. Ale hlavně neplaš :palec: :

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.4.20 19:16

Nakupovat chodí buď manžel, nebo já, ale bez dítěte, on hlídá. Bydlíme na vesnici, chodíme na procházky do lesa, kde nepotkame živou duši a považuji to za maximální ochranu. Nestýkáme se ani s nejbližšími, prostě si voláme.

• Citovat
  • Nahlásit
3724
3.4.20 19:17

Nos do obchodu roušku, rukavice, já si desinfikuju i madlo košíku a doma hned myju ruce mýdlem. Nelezu do obchodu každý den.
A pamatuj, že nejhorší smrt je z leknutí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34508
3.4.20 19:19

Do obchodu v rukavicích, ty doma opatrně stáhnout, až se svlékneš z oblečení, to nechat někde bokem, neválet na gauči. Mýt si pořádně ruce a desinfikovat. Roušky vyvářet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9739
3.4.20 19:22

@Zuzana529 do obchodu jen jeden z vas a omezit to na co nejmensi pocet navstev. Bohate staci jeden 20minutovy nakup za tyden. A pri prichodu dom dodrzovat hygienu a pokud nebudete s ditetem nikam chodit a nikdo jiny k vam. Tak to nema jak chytnou a budte v klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27076
3.4.20 19:26

Dodržovat hygienu, nechodit s ním mezi lidi :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21304
3.4.20 19:33

At chodí do obchodu jen manžel, nemusíte courat oba

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64556
3.4.20 19:42

Nesilet.. Na nákup jen jeden, po nákupu odložit a desinfikovat roušku a umýt ruce.. Nejhorší je smrt z vyděšení ale :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat