Jak o sebe pečujete 35+

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
maca84
Kecalka 324 příspěvků 21.06.19 14:05
Jak o sebe pecujete 35+

Ahoj jak o sebe pecujete kdyz je vam 35+ jaky kremy pouzivate tel. mleka malujete se.no proste vas zkraslujici ritual.rady a tipy. a jaky makeup pouzivate jestli pouzivate neco specialniho :D

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
terien
Extra třída :D 11742 příspěvků 21.06.19 14:12

Základ je každý měsíc kosmetika, nehty, jednou za dva kadeřnice a pedikúra. Krémy střídám, ale nejraději mám Ryor, líčím se každý den. Mám pm takže je to snazší. Make-up používám Max Factor lip stick, Dermacol, Avon, Oriflame, nemám problémy s pletí. Linky, řasenku, stíny, pudr, lesk nebo jemnou rtěnku. Prostě normálka

Amaly8
Kecalka 271 příspěvků 21.06.19 14:34

Já tedy nepotřebuji chodit na manikúru, pedikúru ani kosmetiku. Každý má to svoje, někdo všechno zvládne doma sám a někdo na to potřebuje lidi. Jde také o to, jak na tom člověk je, jaký je typ, jaký má typ pleti, kde pracuje, jak pracuje atd atd. Já v podstatě využívám jen služby kadeřnice jednou za měsíc a půl až dva ( a to jen díky tomu, že máme dědičnou ztrátu vlasového pigmentu, tudíž už musím barvit :think: )

Jinak pleťová voda ráno a večer (Mixa), na obličej hydratační krém Yves Rocher (mám mastnou pleť, tudíž prozatím neřeším vrásky, ptž nevypadám na to kolik mi je :lol: ), na tělo klasická modrá Nivea, domácí kávovo skořicový peeling.

Makeup Max Factor, řasenka, lesk a mizím :D Jednou týdně si dávám bahenní masku od Ahavy, která aspoň chvilku udrží to moje obličejový zrcadlo v klidu :D

vonajebohyne2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.19 14:43

Kadernice jednou za dva mesice (mam dlouhe vlasy), kazdy mesic henna. Na plet pouzivam Kiehls, The Ordinary, Pixi. Maluju se, protoze v ramci sve profese potrebuji byt upravena. Na nehty nechodim, ale peclive upravuji doma (manikura i pedikura).
Make-up mam nejradeji Sisley nebo Lancome, na tom se nevyplati setrit, tuzky na oci a rtenky/lesky vetsinou MAC, tvarenky a bronzery NARS nebo i Bourjois, rasenky mi vyhovuji obycejne ze Sephory.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.19 14:46

Jednou měsíčně kosmetika, používám krémy esthederm, make up Estee Lauder, zbytek dermacol.

maca84
Kecalka 324 příspěvků 21.06.19 14:46

@Amaly8 muzu vedet jak si delas ten domaci peeling? ja zase mam sussi plet ale T zona se mi trosicku masti takze porad zkousim makeupy a zatim nic moc. a max faktor je spis na mastnejsi :think:

reny14
Závislačka 2515 příspěvků 21.06.19 14:48

Krémy RYOR na den hydratační a na noc výživný. Občas peeling a maska od Avon. Tělové mléko od Alverde skoro každý den po sprše. Líčím se od 13let. Korektor pod oči, pudr, tvářenka, řasenka. Každý den se pečlivě odlicim pleť. mlekem od Balea. Ráno pleťová voda od Balea. Nehty si dělám sama, na kosmetiku nechodím. Kadeřnici mám mamku, ta mě barví. Stříhá mě známá.

maca84
Kecalka 324 příspěvků 21.06.19 14:49

@vonajebohyne2 diky za prispevky. nejake znacky znam uz vyzkouseno.ale vhodny makeup na suchou t zonu lehce mastici sem nenasla… :nevim:

maca84
Kecalka 324 příspěvků 21.06.19 14:52

@reny14 muzu vedet jaky kotektor pouzivas? Mam kruhy ne tak hrozny ale sou tam a vetsinou se mi to sleje. vrasky mam jen lehce mimikove…a korektor nanasis pred makeupem nebo po :think:

vonajebohyne2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.19 14:55
@maca84 píše:
@vonajebohyne2 diky za prispevky. nejake znacky znam uz vyzkouseno.ale vhodny makeup na suchou t zonu lehce mastici sem nenasla… :nevim:

To by ti mohl sedet ten Sisley, zkus si vzit v Sephore vzorek, protoze je dost drahy. Ale z tech obycejnych z drogerky mi na podobny typ pleti sedel Rimmel (nejaky myslim Wake up).

maca84
Kecalka 324 příspěvků 21.06.19 15:00

@vonajebohyne2 diky zkusim vzit ten vzorecek rimmel jsem mela ten lasting finish ale ten mi dela supinky. :(

milktea
Zasloužilá kecalka 634 příspěvků 21.06.19 16:26

Nikam nechodím kromě kadeřnice (2× do roka, mám kvalitní vlasy a ofinu si ostříhám sama) a dentální hygieny (1× ročně + domácí bělení). Nehty si udělám doma a po zkušenostech s pedikérkami i nohy sama líp. Na kosmetiku bych šla ráda, ale zatím jsem se nikam neobjednala. Nalepený řasy nebo nehty se mi nelíbí.
Pleť mám spíš suchou a citlivější. Používám krém oční a pleťový ráno i večer, většinou korejskou misshu nebo něco z Japonska (cenově to vyjde dobře a kvalita lepší) - je mi celkem jedno co, hlavně aby to bylo hodně přírodní, nebo i jen arganový a jojobový olej. Také občas kapsle s vitamínem C, A nebo E z Medaprexu.
Líčení: používám BB krém, tvářenku, stíny, linky a řasenku - většinou se maluji až v práci u stolu, než přijdou kolegové :lol: Odličuji růžovou micelárkou od Biodermy + mycí gel do sprchy.
Používám UV faktor. Nikdy jsem nebyla v solárku. I tak mám bohužel pigmentové skvrny :( Ale bude mi 38 a doslova nikdo, kdo mě nezná, by mi nehádal ani 30, takže asi je to ještě cajk :P

Aladinka
Ukecaná baba ;) 1419 příspěvků 21.06.19 19:13

Tak já chodím jednou za tři týdny na nehty. Vlasy mám kudrnaté, šediny nemám, takže mi stačí si je dvakrát týdně umýt a jednou za půl roku jdu zastřihnout konečky.
Na pleť používám produkty od TianDe, mažu si je krémy od Manufaktury a olejíčky od Saloos - růžovým a levandulovým. Jednou až dvakrát týdně si dávám masky - buď taky od TianDe nebo si namíchám jílovou masku nebo si kupuju plátýnkové.
Mám moc rád růžové přípravky, třeba teď mám celou řadu od Saloosu (růžový olejíček, vodu a odličovač). Každý den po odlíčení si obličej nastříkám růžovou vodou od Purity Vision (taky z DMka).
Pleť nemám nijak problematickou, takže si líčím jenom řasy fialovou řasenkou od Astor (Big false Lash) nebo od Oriflame (No compromise) a dávám si lesk na rty. Toť vše.
Tělo si mažu po každé koupeli tělovými másly od Alverde (to kupuju v DMku) nebo různými olejíčky. Jednou týdně si udělám peeling celého těla a obličeje.
Večer před spaním si taky pořádně promažu chodidla a ruce.
To je asi všechno. :think:

maca84
Kecalka 324 příspěvků 21.06.19 21:18

@Aladinka diky rada vyzkousim nove pripravky…s DMKa nakupuji take nejake kosmeticke telove pripravky ale rada bych i neco jineho vyzkousela zkusom ten saloos a neni moc mastny??? :nevim:

maca84
Kecalka 324 příspěvků 21.06.19 21:20

@Aladinka diky rada vyzkousim nove pripravky…s DMKa nakupuji take nejake kosmeticke telove pripravky ale rada bych i neco jineho vyzkousela zkusom ten saloos a neni moc mastny??? :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama