Nanolash a kojení

2950
19.6.19 06:56

Pri kojení zkušenost nemám, ale používám a je super. Za dva týdny už to začíná být vidět a za měsíc super a za dva měsíce luxus…
Mě ho doporučila kamoska…a nelituji. Mam doma ještě jedno balení, kdyby jsi chtěla, tak Ti ho prodam.

Jinak se mej a ať se daří :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
56
19.6.19 06:58

Jezis to by jsi byla zlata, ja ted koukam ze to poštovny je drahy jak… :zed: :) odkud jsi?:)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
255
19.6.19 08:40

@Anonym1059 ahoj, ten lumigan taky zvazuju. Kde se to dá sehnat? Jinak nanolash jsem začala používat když jsem ještě kojila a nemyslím, že by se to na mimcu nějak podepsalo. Akorát mi přestal vyhovoval, začal mi dráždit oči :pocitac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
56
19.6.19 08:43

@simelka
Prosimte on je ns předpis, ja ho Sehnala od neake pani na netu (sbazar myslim)cislo uz bohuzel nemam :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

Urea Cica Repair+ 400 ml

  • (4.7) + 100 recenzí

Poradna dentální hygienistky

Ikona - Pavla Pilneyová

Pavla Pilneyová DiS.