Nanolash a kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonym1059
Nováček 10 příspěvků 19.06.19 06:48
Nanolash a kojeni

Zdravim:)
Chci se zeptat, mam strasne krátké své rasy uplne sileny…a pres tehotenstvi. Jsem používala lumigan( naprostý zazrak)ktery jsem v tehotenstvi vysadila…ted kojim a narazila jsem na nanolash ktery si též vsichni chvali a ktery je z přírodních složek…nemate nekdo zkušenosti pri pouzivani Ori kojeni? Zase si rikam ze je to urcite lepsi nez lepene rasy kde se používá to silene lepidlo ne? :think: Predem diky za odpovědi
Popripade kdyby mel nekdo fotky ored a po tky bych byl vděčná:) :mrgreen: :srdce:

Reakce:
Lioness34
Závislačka 2795 příspěvků 19.06.19 06:56

Pri kojení zkušenost nemám, ale používám a je super. Za dva týdny už to začíná být vidět a za měsíc super a za dva měsíce luxus…
Mě ho doporučila kamoska…a nelituji. Mam doma ještě jedno balení, kdyby jsi chtěla, tak Ti ho prodam.

Jinak se mej a ať se daří :mavam:

Anonym1059
Nováček 10 příspěvků 19.06.19 06:58

Jezis to by jsi byla zlata, ja ted koukam ze to poštovny je drahy jak… :zed: :) odkud jsi?:)

Uživatel je onlinesimelka
Kecalka 217 příspěvků 19.06.19 08:40

@Anonym1059 ahoj, ten lumigan taky zvazuju. Kde se to dá sehnat? Jinak nanolash jsem začala používat když jsem ještě kojila a nemyslím, že by se to na mimcu nějak podepsalo. Akorát mi přestal vyhovoval, začal mi dráždit oči :pocitac:

Anonym1059
Nováček 10 příspěvků 19.06.19 08:43

@simelka
Prosimte on je ns předpis, ja ho Sehnala od neake pani na netu (sbazar myslim)cislo uz bohuzel nemam :nevim:

Váš příspěvek
Reklama