Jak oblékat do auta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Stune
Ukecaná baba ;) 1946 příspěvků 29.10.09 18:22
Jak oblékat do auta

Ahoj, prosím o rady, jak oblékáte mimi před delší cestou v autě (cca 1-3h).
Venku je zima, ale v autě se zase topí, tak je oblečete a pak, až se auto zahřeje tak svlékáte (ale co když usne, škoda budit), nebo obléknete jen dupky a pořádně přikryjete a pak odeberete jen vrstvy?
Díky za rady :)

Reakce:
čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 29.10.09 18:26

Prikryvam a pak oddelavam deky. Ma dve, jeste jsou prelozene, zababusim ho i s rucickama a pak to dam pryc.
Koupila jsem nanoznik od Emitexu, ale bohuzel mi na sedacku vubec nepasuje :(

Bersaba
Echt Kelišová 7664 příspěvků 1 inzerát 29.10.09 18:40

Oblékám jako na doma, tj. většinou body s krátkým + overálek nebo body s dlouhým + dupačky. Máme zavinovačku do autosedačky Emitex, takže při přenášení do auta zabalím do zavinovačky a navrch ještě deku. Podle tepla v autě pak sundavám deku a postupně rozbaluju. :D

Ryntyntyna
Neúnavná pisatelka 15883 příspěvků 29.10.09 18:58

Ahoj, já jsem malého před rokem oblékala tak jak byl na doma (bodynko, dupajdy nebo tepláčky) a pak jsem ho dala do autosedačky, kde byl už připravený emitex fusak 3v1, moc se nám to osvědčilo a když byla prudší zima, tak jsem dávala ještě deku navíc a pak postupně odendavala vrstvy, popřípadě rozepla mikču :wink:

teredes
Kelišová 6266 příspěvků 29.10.09 20:03

Ahoj, ja oblekam taky asi jako na doma, nekdy i min, protoze se v sedacce hodne poti. Na zacatku, kdyz je zima, tak pres Tobse prehodim treba svuj svetr. A s sebou vozim nahradni body na prevleceni po ceste, protoze se stejne vzdycky spoti…

Panuška
Neúnavná pisatelka 17045 příspěvků 30.10.09 08:11

Ahoj,

my oblékáme ještě míň než na doma, v sedačce je vždy spařená, asi jak je tam zapadlá. Takže třeba v tomhle počasí jezdíme v body s kr. rukávem a ponožkách. Na přechod přikryju dekou a dám čepičku. V autě pak jen odkryju. Kolikrát mi v autě mrznem a malé je akorát :lol: :lol: ale ona je dost záhřevná. :wink:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >