Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Máme hodně teplý fusak, tříměsíčního drobka do něj teď dávám jen v bodyčku, polodupačkách a teplé mikině (plus čepice, kapuce a rukavice). Když do fusaku sáhnu, má tam teplíčko a přijde mi zbytečné dávat ještě tepláky a ponožky, teplo fusaku drží i hluboká korba. Jak oblékáte vy, když je lehce nad nulou a nemrzne?
Já taky tak, jen nějaký kaťata, bodycko a chlupatá mikča
a čepice ![]()
Mám 5měsíční - oblíkám podobně, bodýčko, ponožky, tepláčky, mikča a čepice ![]()
To v čem ji mám doma, tenkou mikinu a plyšový overal s kapucí…řekla bych, že to je takový střed. Jak bylo kolem 10 stupňů a já viděla jak některé matky balí děti - já bych se upekla a to miluji teplíčko. Plus každé dítě „snese“ jinou teplotu.
Taky málo, fusak je fakt teplý a když jsem anbalovala, mimčo bylo propocené a mrzuté
.
@Smetulinda oblékala jsem úplně stejně
tchýně z toho měla osypky
jo a dávala jsem akorát něco jako botičky nebo teplé ponožky
Tak já dávám bodyno, overálek a navrch kombinézu s čepičkou a ještě lehkou deku a zábranu proti větru, ale mám obyč fusak, není to ten chlupatý uvnitř…