Jak oblékáte miminko do teplého fusaku při teplotách kolem nuly?

132
2.12.19 18:00

e

Máme hodně teplý fusak, tříměsíčního drobka do něj teď dávám jen v bodyčku, polodupačkách a teplé mikině (plus čepice, kapuce a rukavice). Když do fusaku sáhnu, má tam teplíčko a přijde mi zbytečné dávat ještě tepláky a ponožky, teplo fusaku drží i hluboká korba. Jak oblékáte vy, když je lehce nad nulou a nemrzne?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
PHV
1319
2.12.19 18:05

Já taky tak, jen nějaký kaťata, bodycko a chlupatá mikča :) a čepice :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
44208
2.12.19 18:13

Oblekala jsem podobně.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1540
2.12.19 18:23

Mám 5měsíční - oblíkám podobně, bodýčko, ponožky, tepláčky, mikča a čepice :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6873
2.12.19 18:24

To v čem ji mám doma, tenkou mikinu a plyšový overal s kapucí…řekla bych, že to je takový střed. Jak bylo kolem 10 stupňů a já viděla jak některé matky balí děti - já bych se upekla a to miluji teplíčko. Plus každé dítě „snese“ jinou teplotu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2979
2.12.19 18:25

Taky málo, fusak je fakt teplý a když jsem anbalovala, mimčo bylo propocené a mrzuté :-).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5363
2.12.19 18:27

@Smetulinda oblékala jsem úplně stejně :lol: tchýně z toho měla osypky :mrgreen: jo a dávala jsem akorát něco jako botičky nebo teplé ponožky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2377
2.12.19 19:30

Tak já dávám bodyno, overálek a navrch kombinézu s čepičkou a ještě lehkou deku a zábranu proti větru, ale mám obyč fusak, není to ten chlupatý uvnitř…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
132
2.12.19 22:07

Tak to jsem si oddechla, že nejsem nějaká matka týralka, uf :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Sleep & play

  • (2.8) + 293 recenzí

Babylove ubrousky

  • (4.3) + 288 recenzí

Pure

  • (3.8) + 225 recenzí

Active Baby

  • (3.8) + 162 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek