Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
@luckyhorse píše:
Spousta super nápadů, díky moc. Nevěděla jsem si rady, jelikož nemají dítě a ani nestaví, tak mě nic nenapadalo. Díky.
tak pak hoď fotečku, co jste nakonec vymysleli ![]()
Prosím vás, holky..
Kdo jste zkoušel to skládání bankovek do různých srdíček, origami..
Nevadí pak při placení, že je bankovka značně pomuchlaná? Já teď zkoušela skládat a při rozložení je to hrůůůzaa!! ![]()
Pokud je jen zmačkaná tak to nevadí
Já takto dostala 1000kč v 50kč (ještě papírový) a vzaly mi to ![]()
Já dostala jednou k vánocům, naprosto složenou miniaturně pětistovku do skořápky od vlašského oříšku, v dalších dvou byli náušnice a bonbon… Nadpis na dárku bylo tři oříšky pro Terezku. Původně jsem to nepovažovala za dárek, byli slepené dost dobře. Myslela jsem že je to blbej for, až nakonec mě musel táta upozonit jestli jsem se tam podívala
. Nejlepší dárek ![]()
My jsme koupili ram na foto, ten maly ado toho pod sebou naskladali peníze…vypada to pekne…das třeba nahoru 1000, pod ni 500 pod ni 200 a tak… ![]()
My jsme známému na padesátiny vyskládali ze stokorun do rámečku 50..vypadalo to moc zajímavě..celkem to dělalo asi 4000Kč.. ![]()