Jak píchat injekce před IVF? (pero)

78
16.5.16 18:17

Jak píchat injekce před IVF ?(pero)

Ahoj,
chci se zeptat jak píchat injekce před IVF. Mám píchací pero Gonal. Mám je dávat do břicha - rukou si udělat faldík a do něj to píchnu. Injekce je dlouhá asi 2 cm. Má se to píchat kolmo, aby to šlo co nejhlouběji nebo šikmo? Někde jsem slyšela že když to nedám dost hluboko tak to zůstane v kůži a nebude to mít požadovaný účinek?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3297
16.5.16 18:29

Já jsem je teda vždycky píchala kolmo. Je u každého pera pěkný obrázkový návod a nehledej na tom žádnou vědu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2158
16.5.16 18:29

@jirik9 tady máš video jak na to ;-). https://www.youtube.com/watch?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
16.5.16 18:30
@jirik9 píše:
Ahoj,
chci se zeptat jak píchat injekce před IVF. Mám píchací pero Gonal. Mám je dávat do břicha - rukou si udělat faldík a do něj to píchnu. Injekce je dlouhá asi 2 cm. Má se to píchat kolmo, aby to šlo co nejhlouběji nebo šikmo? Někde jsem slyšela že když to nedám dost hluboko tak to zůstane v kůži a nebude to mít požadovaný účinek?

ja jsem to pichala kolmo a ne uplne cely hluboko ;) a bylo z toho krasnych 17 folíků po PK 6dnu zbylo 6 blast a vyslo hnedka první IVF ;)

• Citovat
  • Upravit
80
16.5.16 19:20

Měli ti to říct v ordinaci, kde jsi byla, koukni do návodu. Já jsem neměla žádné pero, klasickou injekci + jehly, nemáš to zabodnout celé úpně hluboko. Jednou píchneš a další dny už budeš vědět, zvládla jsem to i já, co nesnáším jehly a když vidím píchat injekce, tak omdlívám ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
523
16.5.16 19:35

Ja mela taky gonal a pichal mi to manzel, kolmo do speku :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5865
16.5.16 20:29

Já teda neměla IVF, ale na ředění krve a návod byl obrázkový a tam bylo kolmo.
Mimo to jsem přišla do styku s pery na inzulin a na něco na kosti a taky kolmo. (I když to na kosti má jehličku asi 0.5 cm, zatímco ten fraxiparin na krev měl jehlu jako prase)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1665
17.5.16 10:56

Ahoj, já píchala Gonal kolmo a celý zabodnout a tukovou řasu pustit až těsně před vytahnutim. Aspoň tak mi to ukázali v CARu ;)
Nic to není, neboj se toho :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama